Książka na wakacje 2004

pon, 28 cze 2004, 23:59:00

Autor: Joanna Gacka

Mamy wakacje, choć niektórzy z nas (na przykład ja) zapomnieli już co to takiego. Podobno się wtedy podróżuje. Często samolotem, pociągiem, autobusem czy jako pasażer w samochodzie. I kiedy znudzi się nam już oglądanie widoków za oknem, wyciągamy książkę. No właśnie - jaką książkę?

Chciałabym Was wszystkich, drodzy Czytelnicy serdecznie zaprosić do wspólnego tworzenia "biblioteczki na wakacje". Podzielcie się swoimi lekturami, opowiedzcie o nich. Nie muszą to być książki związane z kościołem, religią czy chrześcijanstwem. Nie muszą to być nowości czy aktualne bestsellery. Ważne by były to książki wartościowe, piękne, warte polecenia. Ważne również, by "dawały się czytać" w podróży, na plaży czy w pensjonacie w deszczowe dni.

Za powyższy pomysł serdecznie dziękuję użytkownikowi Verba Docent. Obiecuję, że sama też (mimo chronicznego braku wakacji) podzielę się swoimi lekturami.

I jeszcze malutka uwaga techniczna. Proszę o przesyłanie tekstów poprzez kliknięcie w "Prześlij artykuł" na górnej belce lub też (jeśli formatowanie czy przesyłanie przez www sprawia komuś kłopot) na adres redakcja@kosciol.pl

Zobacz już polecane "książki na wakacje"

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20040628224900834