Stowarzyszenie nie poddaje się

sob, 4 gru 2004, 09:29:38

Autor: Jakub Jerzy Skoczylas

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej imienia Księdza Piotra Skargi cały czas apeluje o wsparcie w walce przeciwko próbom legalizacji w Polsce tzw. związków partnerskich.

Jeszcze przed dzisiejszą decyzją Senatu Stowarzyszenie rozsyłało przyjaciołom i wszystkim osobom znajomym list pocztą elektroniczną. Prezes Sławomir Olejniczak i wiceprezes Sławomir Skiba prosili w imieniu całego Stowarzyszenia o modlitwę. W szczególności zaś namawiali do modlitwy różańcowej w intencji wynagrodzenia Panu Jezusowi i Jego Matce za grzech sodomii. Nazwali również ustawę prawem zrównującym dewiacyjne związki homoseksualne ze świętą instytucją małżeństwa.

Niestety nie udało się zapobiec uchwale Senatu. Jednak zapewne Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej imienia Księdza Piotra Skargi nie zaprzestanie działalności ideologicznej na rzecz odrzucenia tego godzącego w podstawowe wartości chrześcijańskie aktu prawnego. Odpowiedź Stowarzyszenia na przebieg głosowania w Senacie poznamy najprawdopodobniej już wkrótce.

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20041204013738604