SLOT ART Festiwal

wto, 25 kwi 2006, 09:10:00

Autor: Maciek Janson

Znana już jest pewna data SLOTu. W tym roku spotykamy się w Lubiązu od 19 do 23 lipca. Znane też są ceny karnetów. Jeżeli zdecydujecie sie na grupową rejestrację to za pobyt na festiwalu i dostęp do wszystkich jego atrakcji będzie was dziś kosztował jedynie 80 PLN. Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu: www.slot.org.pl

Wielu ludzi zalicza SLOT do kategorii rzeczy trudno definiowalnych jak: Sztuka, Miłość, Szczęście. Zresztą, jeśli byłeś na wakacyjnym SLOT ART. Festiwalu lub zetknąłeś się z działaniami SLOT’u gdzieś w ciągu całego roku, to nie muszę Ci tłumaczyć, czym jest SLOT.

Jeśli nie byłeś musisz przyjechać, zobaczyć, przeżyć to wszystko.

Mówi się, że SLOT jest RUCHEM... bo na pewno nie jest czymś wmurowanym w jedno miejsce i czas, w jeden i ten sam tor, którym podąża wielu ludzi, by osiągnąć potrzebny im poziom rozwoju. I nie tylko...

Slot jest platformą jednoczącą ludzi, dla których chrześcijaństwo jest inspiracją do zaangażowania w działalność kulturalną, edukacyjną i społeczną.

Slot to bardziej ruch niż organizacja - trudno wytyczyć granice ideom, zwłaszcza jeśli jej nośnikami są ludzie.

Slot po angielsku oznacza szczelinę. Dla nas to szczelina wyłamana w ludzkiej nietolerancji i braku ambicji. Slot to również przestrzeń gdzie spotykają się ludzie otwarci i chcący dzielić się sobą, swoją sztuką i umiejętnościami .


Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20060425091046502