Konferencja uwielbienia "Serce Artysty"

pią, 19 maj 2006, 17:34:05

Autor: DCN

"Nasz charakter jako artystów tworzących w kościele, nasza droga za Chrystusem, nasz wzrost duchowy - wszystko to fundamenty służby, do której Bóg bez ograniczeń udziela mocy swojego Ducha. Potrzebujemy artystów znanych nie tylko ze swojego talentu, ale również ze sposobu, w jaki naśladują Chrystusa. " - Rory Noland

W dniach 26.07-05.08.2006 odbędzie się już po raz XII konferencja uwielbienia tym razem pod tytułem "Serce Artysty". Zapraszamy wszystkie zaspoły oraz solistów, którym bliskie jest zagadnienie uwielbienia, pracy z zespołem oraz rozwiązywania konfliktów w grupie. Czas konferencji będzie wypełniony wykładami, warsztatami oraz ciekawymi dyskusjami.

Wydaje się, że sprawy związane z charakterem i osobowością ludzi zaangażowanych w uwielbienie mają dużo większe znaczenia jeżeli chodzi o tę służbę, niż wysokie umiejętności czy zdolności muzyczne. Aby być w miarę dobrym muzykiem wystarczy odrobina talentu i godziny pracy z instrumentem, by być średniej klasy uwielbiaczem trzeba pozwolić Bogu kształtować nasz charakter w taki sposób, w jaki On chce to zrobić. Boża szkoła charakteru często jest większym wyzwaniem wymagającym poważniejszego zdeterminowania, niż nauka gry na jakimkolwiek instrumencie.

Podczas trwania konferencji będą miały miejsce dwa duże wydarzenia: Koncert multimedialny DCN „Love is all around” oraz w dniu kolejnym koncert uwielbienia uczestników konferencji.

Od dłuższego czasu planowaliśmy zorganizowanie konferencji do której zainspirowała nas książka Rory Nolanda "Serce Artysty". Nasze spotkanie z Mietkiem Kotelnickim i podobnie oddane służbie uwielbienia serca, to wszystko zaowocowało konferencją na którą serdecznie cię zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na stronach: www.konferencja.misjadcn.pl

Misja Muzyczna DCN - "Dla Ciebie Niebo"

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20060519173405403