IX Song of Songs Festival

pon, 12 cze 2006, 22:12:31

Autor: Karol Kucharski

Jak co roku fani muzyki chrześcijańskiej spotkają się przy ruinach zamku krzyżackiego na Starym Mieście w Toruniu, aby razem posłuchać swojej ulubionej muzyki w wykonaniu zarówno debiutujących zespołów, jak i największych polskich i zagranicznych gwiazd tego gatunku.

To kolejna edycja tego niewątpliwie największego muzycznego festiwalu chrześcijańskiego w całej Europie Środkowo – Wschodniej. Toruński festiwal, cieszący się od lat niesłabnącą popularnością, to nie tylko święto muzyki chrześcijańskiej. To także okazja do spotkania tysięcy młodych ludzi, którzy w ten właśnie sposób, podczas tego unikalnego wydarzenia muzycznego, rozpoczynają swój wakacyjny wypoczynek. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom tak różnorodnej publiczności, rok rocznie organizatorzy przygotowują Festiwal w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie.

Tegoroczny Song of Songs Festival odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca. Informacje o festiwalu można na bieżąco śledzić na festiwalowej stronie: www.songofsongs.pl.

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/2006061222123188