Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

PiS agituje w kościele w Barczewie

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził zabytkowy kościół św. Anny w Barczewie, który został poddany renowacji ze środków resortu kultury. W świątyni, w której szef rządu spotkał się z barczewskimi parafianami, wisiała polska flaga z logo Prawa i Sprawiedliwości – pisze olsztyński dodatek do „Gazety Wyborczej”.

Poseł PiS ziemi olsztyńskiej Tadeusz Plawgo powiedział, że flaga z logiem partii Kaczyńskiego została powieszona przez nadgorliwego kościelnego. Flaga została zdjęta po uwagach dziennikarzy, że jest to wykorzystanie miejsca kultu do celów propagandowych przed zbliżającymi się wyborami.

W kościele św. Anny jeden z wiernych dwukrotnie zadał premierowi pytanie, dlaczego wykorzystuje miejsce kultu do uprawiania kampanii wyborczej PiS-u. Jarosław Kaczyński nei zareagował na pytanie, młody mężczyzna natomiast został uciszony przez ludzi zebranych w kościele św. Anny. Oficjalnie PiS tłumaczy, że odwiedziny szefa rządu w barczewskim kościele to gospodarska wizyta – premier chciał zobaczyć kościół remontowany z pieniędzy ministerstwa kultury.Opcje Artykułu

PiS agituje w kościele w Barczewie | 4 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
PiS agituje w kościele w Barczewie
montsegur czw, 4 paź 2007, 02:50:52
No to co z tego, że wisiała flaga? Od kiedy to nie wolno wieszać flag w kościołach? Mam tu przypominać ile razy (chyba tego nikt nie jest w stanie zliczyć...) wisiały flagi Solidarności w kościołach (tak za komuny jak i po niej)?

Cheers!!!
 
PiS agituje w kościele w Barczewie
znak czw, 4 paź 2007, 20:19:12
407 Liczba Bestii: 666 (ks. Gobi)
Liczba 333 oznacza Boskość. Lucyfer zaś – z powodu pychy – buntuje się przeciwko Bogu, ponieważ siebie chce wynieść ponad Boga. 333 to liczba wskazująca na tajemnicę Boga. Ten zaś, kto chce umieścić siebie ponad Bogiem, nosi znak 666. Liczba ta oznacza zatem Lucyfera, szatana, czyli tego, który powstaje przeciwko Chrystusowi – antychrysta.

Z tych słów można wnioskować że liczby mają jakieś znaczenie. W tych objawieniach Maryja potępiła marksizm i zapowiedziała, że wskaże za kim Kościół powinien iść. Konkretnie wskazała na partię która jako jedyna na sztandarze ma wyłącznie krzyż i w całości odrzuca marksizm. Warte podkreślenia jest to, że wskazana przez Maryję partia startuje gościnnie na liście z numerem 3. A PIS jako partia w sferze gospodarczej marksistowska za sprawą Opatrzności Bożej otrzymała nr 6.
 
W kościele do L. Kaczyńskiego
reguly wto, 9 paź 2007, 11:48:44
Mam nadzieję, że rezultat tych wyborów doprowadzi do kontynuowania narodowej tożsamości i roli naszego narodu w Europie - powiedział prezydent Lech Kaczyński podczas spotkania z Polonią francuską w Paryżu. Uroczystości zakłócił nieprzyjemny incydent.

Na początku spotkania młoda, nieznana kobieta krzyknęła do prezydenta: "Spieprzaj dziadu!", po czym została wypchnięta z Kościoła przez kościelne służby porządkowe i niektórych wiernych.

Za http://wiadomosci.onet.pl/1620138,12,item.html

---
Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

 

Szukaj

Menu Użytkownika

Nie masz jeszcze konta? Załóż sobie Nowy Użytkownik
Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń