Kolędy Bartka - możesz pomóc!

nie, 23 gru 2007, 23:28:17

Autor: Adam Ciućka

11 września 2005 roku Przemek bawił się na dożynkach niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Tam pomógł matce kolegi – pani Irenie. Kobietę zaczepiał pijany mężczyzna, Przemek odprowadził panią Irene do domu. Kiedy wracał do siebie zaatakowało go kilka osób. Przemek trafił do szpitala w stanie krytycznym. Miał wylew i obrzęk mózgu, lekarze przez kilka godzin walczyli o jego życie.Chłopak przez trzy miesiące był w śpiączce. Wybudził się kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.

Policji udało się zatrzymać trzech młodych mężczyzn, podejrzewanych o brutalne pobicie.. Jednym z nich okazał się syn pijanego człowieka, który obrażał panią Irenę na dożynkach.

Przemek już nigdy nie będzie żył normalnie, jest sparaliżowany. Chłopak wymaga długotrwałej i drogiej rehabilitacji, na którą nie stać jego rodziny.

Chrześcijański muzyk, Bartek Michalczyk, choć osobiście nie znal Przemka, poruszony jego historią postanowił nagrać płytę z kolędami, z której dochód w całości przeznaczony jest na rehabilitacje Przemka. Płyta kosztuje 10 złotych. Piękne kolędy wykonane są w spokojnej, jazzowej aranżacji. Zachęcamy gorąco do nabycia płyty i pomocy w ten sposób Przemkowi!

Na specjalnej stronie internetowej poświęconej temu przedsięwzięciu moża zamówić płytę.

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/2007122323281817