Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży

wto, 18 mar 2008, 20:18:08

Autor: Marcin Stanowiec

– (Homoseksualny styl życia) ma śmiertelne konsekwencje dla wszystkich ludzi uwikłanych w niego(...) (Homoseksualiści) częściej popełniają samobójstwa(...) (W środowisku tym) notuje się więcej chorób, a okres życia jest krótszy (...) Badania pokazują, że żadne społeczeństwo, które całkowicie zaakceptowało homoseksualizm, nie przetrwało, jak wiecie, więcej niż kilka dziesięcioleci – powiedziała zasiadająca w Izbie Reprezentantów Sally Kern z Oklahomy. Jej słowa wywołały burzę. Protestują organizacje gejowskie.

– To coś jest śmiertelne, szerzy się i niszczy naszą młodzież. Zniszczy nasz naród. Nie każdy styl życia jest jednakowo uprawniony, tak samo jak nie każda religia jest jednakowo ważna – stwierdziła Kern.

Fundacja Gejów i Lesbijek zamieściła w serwisie YouTube.com plik z przemówieniem pani kongresmen. W ciągu kilku dni odnotowano ponad pół miliona odsłon na tej stronie.

Homoseksualiści są oburzeni wypowiedziami Kern. Oskarżają ją oczywiście o „mowę nienawiści”. Patrick Sammon z grupy Log Cabin Republicans, działającej na rzecz praw homoseksualistów w ramach Partii Republikańskiej powiedział: – Jej komentarze są niestosowne i przekroczyły wszelkie granice, pokazując, że nie nadaje się ona do pełnienia stanowiska publicznego.

Sally Kern odpiera ataki, mówiąc, że nie jest to „mowa nienawiści”, której ona sama się sprzeciwia. Stwierdziła także, że na YouTube zamieszczono nagranie z jej wypowiedziami wyrwanymi z kontekstu. Pominięto inne fragmenty wypowiedzi, które miały istotne znaczenie dla zrozumienia tego, że nie jest to mowa nienawiści.

– Istnieje prawdziwy program homoseksualny i ruch, który jest agresywny i stanowi poważne zagrożenie dla uświęconej instytucji małżeństwa oraz tradycyjnej rodziny. Oni chcą usunąć konserwatystów ze sceny politycznej. Moje przemówienie było skierowane do grupy Republikanów i mówiłam o agendzie homoseksualnej, która chce pokonać konserwatywnych Republikanów – powiedziała Kern „PamsHouseBlend”.

– Chcą uciszyć każdego, kto nie akceptuje ich stylu życia. Chcą wolności dla siebie, ale nie zgadzają się na to, aby ci którzy nie akceptują takiego stylu życia cieszyli się wolnością – dodała.

Kern stwierdziła również, że dalej będzie mówić, że co prawda homoseksualiści mają prawo do wybrania takiego stylu życia jaki chcą, jednak ona się z tym stylem nie zgadza i zamierza występować przeciwko jego promocji. Dodała również, że istnieją niezaprzeczalne fakty wskazujące na to, że jest to styl życia, który przynosi śmiertelne konsekwencje.

– Co w tym złego, że korzystam z wolności wypowiedzi i mówię na temat, który jest tak doniosły obecnie? – pyta pani kongresmen.

Za: PiotrSkarga.Pl

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20080318201808716