Film-Joshua

śro, 20 sie 2008, 18:04:18

Autor: lotto1000

Witam gorąco i serdecznie wszystkich internautów. Chciałbym się podzielić niektórymi poglądami na temat tego filmu. Otóż miałem okazję oglądnąć ten film na platformie cyfrowej i stwierdziłem że my chrześcijanie niemalże cofamy się w naszej wierze. Należę do stowarzyszenia Akcji Katolickiej i na naszych spotkaniach 33% czasu poświęcamy pogłębianiu naszej wiary a pozostała część poświęcona jest naszym dążeniom do luksusów np. nowe mieszkanie,nowy samochód i etc.


Film ten pokazuje nam przyjście pana Jezusa na ziemię i sprawdzenie siły naszej wiary,i okazuje się że jesteśmy kompletnie nieprzygotowani ,żeby nie kilka cudów to byśmy przeszli do codzienności a nawet byśmy byli gotowi kogoś oskarżyć. I dlatego pytam się każdego chrześcijanina kim my jesteśmy że niektórzy z nas nie pamiętają w środę jaka była ewangelia w niedzielę. Moim zdaniem warto oglądnąć ten film w spokoju, ciszy z przyjaciółmi czy kolegami i zastanowić się nad swoim życiem i postępowaniem. Bo gdy nasz kraj odwiedzali papieże; Jan Paweł II, Benedykt XVI to szliśmy prężnie uczestniczyć we mszach św. i wysłuchać słowa Bożego.

Pokazywaliśmy swoją siłę wiary chrześcijańskiej przed różnymi ludźmi. Dlatego na zakończenie chciałbym bardzo prosić jeżeli ktoś ma ten film i byłby skłonny go odsprzedać to byłbym bardzo wdzięczny, gdyż pokazał bym go ludziom jeszcze poszukującym Pana Jezusa oraz tym którzy naszą wiarę chrześcijańską w swoim życiu chcą przejść na skróty.Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu.

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20080820180419893