Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Jeszcze o edukacji seksualnej

Kazimiera Szczuka (chyba niechcący) powiedziała coś, o czym wszyscy wiedzą, (z wyjątkiem tych, którzy nie chcą wiedzieć) – mianowicie, że działalność propagandowa organizacji feministycznych jest finansowana przez producentów antykoncepcji.Mówi to z rozbrajającą szczerością: „feministki, w odróżnieniu od ekologów, nie mogą dogadać się z jakimś dużym biznesem, który da nam pieniądze na naszą działalność, a my w zamian będziemy głosić idee, które będą rozkręcały biznes. Poza producentami prezerwatyw albo pigułek antykoncepcyjnych” No cóż … teraz już nikt, kto usłyszy lub zobaczy w mediach taką feministkę mówiącą o antykoncepcji jako o „prawie” kobiet i żądającą refundacji, promocji etc… , nie powinien mieć wątpliwości, że ten bełkot to nic innego jak „głoszenie idei, które rozkręcają biznes”. (Slajd - magazyn młodej kultury", nr 38, luty 2009.)

Podobnie rzecz się ma z edukacją seksualną – przecież najgłośniej domagają się jej właśnie feministki. (np. Ponton jest częścią Federacji Na rzecz Kobiet itd…) – rację miała pewna znakomita publicystka, która nazwała całą tą „edukację” po prostu „nachalną akwizycją”… Wszak nastolatki, które traktują założenie prezerwatywy niemal jako szczyt odpowiedzialności za bliźniego, oraz podstawowe prawo jednostki, są wymarzonym klientem - oto geniusz biznesu - wychować sobie posłusznych i bezmyslnych konsumentów na długie lata...

Opowiadał mi kiedyś mój znajomy lekarz ginekolog jak to wygląda – zaraz po studiach pukają do młodego lekarza panowie w garniturach i składają ofertę nie do odrzucenia – gabinet wraz z wyposażeniem, reklama, wyjazdy i „szkolenia” zagraniczne kilka razy w roku, pomoc w karierze – w zamian za przepisywanie kobietom pigułek.

Smutne jest to, że owo „rozkręcanie biznesu” widać jak na dłoni w mediach i polityce – i nikt nie reaguje. Od kilku miesięcy trwa ofensywa medialna zwolenników edukacji seksualnej – dziennikarze jak marionetki reklamują hasła propagandowe ideologów „uświadomienia” seksualnego dzieci, jednocześnie ośmieszając (nie wprost ale bardzo sugestywnie) tych, którzy ośmielają się mieć choćby wątpliwości w tej kwestii. Zadziwiające jest to, że pewne środowiska i ich niebezpieczne pomysły maja darmową reklamę, podczas gdy druga strona dyskursu ma darmową antyreklamę – czy to jeszcze debata czy już propaganda?

A swoją drogą - ciekawi mnie w czyim interesie występuje ks. Prusak i inni oświeceni i "otwarci na prądy nowej epoki" katolicy...?

Mateusz WłodarczykOpcje Artykułu

Jeszcze o edukacji seksualnej | 5 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Jeszcze o edukacji seksualnej
reguly pon, 9 mar 2009, 11:18:50

> działalność propagandowa organizacji feministycznych jest finansowana przez producentów antykoncepcji

A jak mozna zostac organizacja finansowana przez producentow antykoncepcji? :]

---
Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

 

Szukaj

Menu Użytkownika

Nie masz jeszcze konta? Załóż sobie Nowy Użytkownik
Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń