Aborcja

pią, 23 paź 2009, 22:43:00

Autor: Gość serwisu

Jestem po drugim związku,znalazłam się, a raczej moja dusz znalazła się na dnie piekła. Chciałabym aby ktoś mi pomógł. Mam czwórkę dzieci i w pewnym momencie mojego życia okazało się, że Bóg dał mi kolejną istotkę. Gdy poinformowałam ojca dziecka, że spodziewam się kolejnego dziecka,oczywiście był bardzo zdziwiony. Odpowiedział mi, że nie możemy sobie pozwolić na kolejne dziecko, że nie damy sobie rady, przedstawiał mi najgorsze scenariusze życia, w taki sposób dałam się namówić na aborcje.Teraz wiem, że te dni po aborcji to dopiero piekło.

Nie mogę sobie wybaczyć, że dałam się namówić do takiej podłości. Każdego dnia wyobrażam sobie jakby wyglądało moje dziecko. Czy to by był chłopiec czy dziewczynka? Wiem, że podle postąpiłam, modle się codziennie aby kochana Matka Boska wyprosiła mi miłosierdzie u swego Syna, który przez takich jak ja oddał swoje życie. To mnie winno się ukrzyżować.  

Proszę o wskazówki -chciałam się wyspowiadać, wstydzę się zapytać swojego księdza, proszę o wyrozumiałość - choć wiem, że jest to bezczelność, ale ja mószę się wyspowiadać, mószę to powiedzieć, bo moje sumienie mnie dręczy. Mieszkam w wojwwództwie łódzkim, do kogo mam się skierować.  

Kobiety nie dajcie się nabrać mężczyzną, że będzie lepiej-to piekło na ziemi wiem co pisze.   Każde dziecko to dar od Boga tylko ja zapóźno zrozumiałam.     Jezus Chrystus nie umarł przez panią ale dla Pani. Jest otwarty na wszystkich, kocha wszystkich, kocha także i Panią.
Jego śmierć jest wyrazem Jego miłości. Bardzo chce Pani wybaczyć i czeka na Pani spowiedź.
Z całego serca namawiam Panią do spowiedzi, do otwarcia się na Jego przebaczenie, na Jego miłość.

Jeżeli problemem jest spowiednik, to proponuję Dominikanów w Łodzi.
Spowiedzi przed nabożeństwami:
w niedzielę w godz. 9.30 - 10.00, 11.00 - 12.00, 18.00 - 19.00
od pon-piąt. w godz. 17.00 - 18.30
w soboty w godz. 15.30 - 16.00

Rafi F

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20091023224259674