Akcja Charytatywna: Dar Par

pią, 20 lis 2009, 15:21:38

Autor: Gość serwisu

 DAR PAR

Ślub jest jednym z najszczęśliwszych wydarzeń w Twoim życiu. Na początku nowej drogi życiowej warto zrobić coś dobrego – podzielić się szczęściem z innymi. Wiemy, że wiele par rezygnuje z kwiatów na rzecz zabawek, które przekazują potrzebującym – to godna pochwały postawa. Jednak z przeprowadzonych przez nas badań wynika pewien paradoks - dzieci wcale nie potrzebują już zabawek. Potrzeby są przeróżne (od długopisów, książek, ubranek, aż po spełnianie marzeń).

Aby zaoszczędzić Wasz czas i umożliwić Wam obdarowanie dzieci czymś, czego naprawdę potrzebują – stworzyliśmy spis placówek z całej Polski. Dzięki niemu będziecie mogli zapoznać się z konkretnymi potrzebami dzieciaków w Waszym województwie i spełnić je przy pomocy zebranych na ślubie artykułów. Musimy powiększać naszą świadomość pomagania.

Pamiętajcie: kwiaty zwiędną po kilku dniach, a wspomnienia i radość u Was i obdarowanych zostanie do końca życia!

Dar Par – dajmy dzieciom to, czego konkretnie potrzebują! Zostało stworzone, aby pokazać jakie są prawdziwe potrzeby dzieciaków mieszkających w domach dziecka. Nie zawsze są to zabawki. Od dłuższego czasu obserwujemy na ślubach zwyczaj zbierania maskotek zamiast kwiatów. Jednak często można wyświadczyć niedźwiedzią przysługę…

W domach dziecka znajduje się wielu nastolatków, prawie dorosłych ludzi, owszem – są też maluchy, ale bardziej potrzebne są im chociażby ciepłe ubrania.

Chcemy propagować „mądre i przemyślane pomaganie”. Tym właśnie jest akcja „Dar Par” – spisem placówek z całek Polski z określeniem konkretnych potrzeb. Wystarczy znaleźć ośrodek, który leży najbliżej, zapoznać się z jego potrzebami i zobligować się do pomocy. Każdy samodzielnie kontaktuje się z wybrana placówką, dzięki czemu ma pełną kontrolę.

 

 

 Otwórzmy więc nasze serca!

 

slubowisko.pl/institutions

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20091120152138365