Konferencja "Powołani do jedności. Chwała Chrystusa"

czw, 23 wrz 2010, 20:23:31

Autor: sylwiaes

Powołani do Jedności. Chwała Chrystusa. Wrocław, 9-10 października 2010. Serdecznie zapraszamy na konferencję wszystkich, którym na sercu leży budowanie jedności między chrześcijanami – jedności opartej na znajomości Boga i chwale Ojca i Jezusa (J 17).


DATA: 9-10.10.2010 MIEJSCE: Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

MÓWCY: Daniel Lim - jeden z liderów Międzynarodowego Domu Modlitwy (IHOP) w Kansas City, Johannes Hartl - doktor teologii katolickiej, założyciel i lider Augsburgskiego Domu Modlitwy w Niemczech.

Chwała i znajomość Boga i Jezusa są kluczami do jedności pomiędzy chrześcijanami - mówi nam o tym sam Jezus w swojej modlitwie arcykapłańskiej w Ewangelii św. Jana. Wierzymy, że rysując obraz Jezusa jako Tego, który nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, a któremu Bóg darował Imię ponad wszelkie imię, na nowo zrozumiemy, że brak jedności jest tym, co skutecznie zniechęca ludzi do wiary w Jedynego Boga i Tego, którego posłał - Jezusa Chrystusa. Zaprosiliśmy na konferencję mówców z dwóch różnych nurtów – protestanckiego i katolickiego – których łączy przede wszystkim wizja budowania Domu Pana – Domu Modlitwy. Wierzymy, że ich przesłanie – pochodzące z różnych stron i z różnych perspektyw - pomoże nam znaleźć drogę do prawdziwej jedności.

Chcemy wspólnie odkrywać bogactwo chwały Jezusa wobec której wszystko inne jest tylko cieniem!

Więcej informacji i rejestracja na stronie http://fundacja24-7.org/

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20100923202331354