Mama Brada Pitta przeciwna małżeństwom homoseksualnym

sob, 7 lip 2012, 10:37:39

Autor: Gość serwisu

Matka Brada Pitta może przysporzyć synowi nie lada kłopotów w lewicowym światku Hollywood. - Nie głosujcie na Baracka Husseina Obamę, który wspiera zabijanie nienarodzonych dzieci i małżeństwa homoseksualne - wzywa pani Janet Pitt.

List matki gwiazdora ukazał się w lokalnej gazecie Springfield News-Leader i od razu wywołał burzę w amerykańskich mediach. Starsza pani pisze w nim, że każdy chrześcijański głos powinien być oddany na oponenta Obamy. - Absencja Obamy na narodowym Dniu Modlitwy, dążenie do legalizacji związków jednopłciowych i aborcja przekreślają - zdaniem pani Pitt moralną wiarygodność czarnego prezydenta.

Odnosząc się do mormońskiej religii republikańskiego kandydata, M. Romneya, autorka listu twierdzi, że liczy się wierność modlitwie i dekalogowi.

"Każdy chrześcijanin, który będzie głosował powinien spędzić dużo czasu na modlitwie zanim odmówi poparcia dla człowieka wysoce moralnego, z doświadczeniem biznesowym, przeciwnego aborcji i podzielającego chrześcijański pogląd na homoseksualizm, jakim jest Romney" - czytamy w liście mamy Brada Pitta.

Aktor i jego żona zapowiadali kilka lat temu, że nie pobiorą się, dopóki homoseksualiści nie będą zrównani w prawach małżeńskich, jednak na wiosnę tego roku złamali swoje przyrzeczenie.

"Chcieliśmy dotrzymać obietnicy, ale nasz ślub zbyt wiele znaczył dla naszych dzieci." - tłumaczył się gwiazdor.

News Leader. com

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20111022133739427