Spotkanie z Laurencem Freemanem OSB

śro, 8 lut 2012, 10:40:21

Autor: Gość serwisu

W imieniu Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej w Polsce (WCCM.pl) uprzejmie proszę o opublikowanie w Państwa serwisie internetowym zapowiedzi spotkania z o. Laurencem Freemanem OSB, dyrektorem Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej (WCCM), które odbędzie się w Warszawie 9 lutego w Klasztorze o.o. Dominikanów, ul. Freta 10.

Tytuł spotkania – „Od pierwszego wejrzenia. Doświadczenie wiary” – jest tytułem najnowszej książki o. Freemana, która ukaże się lada dzień nakładem Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec. Podczas spotkania będzie możliwość wspólnego medytowania i zadawania pytań.

Zapowiedź spotkania:
Światowa Wspólnota Medytacji Chrześcijańskiej w Polsce (WCCM.pl) oraz ojcowie Dominikanie serdecznie zapraszają  na konferencję i medytację z o. Laurencem Freemanem OSB, dyrektorem WCCM.
"Od pierwszego wejrzenia. Doświadczenie wiary"
Co to jest medytacja chrześcijańska?
Jak medytować?
Czy medytacja jest dla mnie?
"Wiara to coś więcej, niż silne przekonania. To doświadczenie, które poprzez dyscyplinę osobistej praktyki jest przekraczaniem samego siebie, a stamtąd prowadzi... jeszcze dalej. Jeżeli uda się nam dostrzec, że praktyka Medytacji Chrześcijańskiej jest drogą czystej wiary, to tym samym odkryjemy tajemnicę i istotę modlitwy."
9.02.2012 godz. 19.00
Klasztor o.o. Dominikanów, Warszawa, ul. Freta 10, sala Prowincjalska
wstęp wolny

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20120125224021880