Celebryci przerażeni i zatroskani o LGBT a chrześcijanie mordowani

pon, 15 lip 2019, 13:08:30

Autor: Maria Czerw

Zmęczonemu spoidłem wiary i życia Maciejowi Musiałowi wydaje się, że niedostarczenie gejom przez społeczeństwo ciastek i słodyczy jest skazywaniem ich na głód. Celebryta ceniony za skromność i odważne oraz widoczne noszenie krzyżyka poparł warszawską paradę równości.

Jego przerażony mentor (być może partner torujący nowe zapatrywania i postawę tolerancji poprzez eksperyment seksualny z własną płcią) burczy na akcję "Stop pedofilii". W treści ostrzeżenia Tomasza Kammela przed konserwatywnymi katolikami znajduje się troska o grupę LGBT, która w myśl emancypacyjnej agendy bez zahamowań podważa psychoseksualne podstawy rozwoju dzieci i młodzieży, co budzi sprzeciw społeczny. Oburzony prezenter przygarnia proponowaną przez aktywistów homoseksualnych i kolegów z showbizensu erotyzację więzi między młodymi mężczyznami, choć był jej ofiarą i celem, tak jak młody aktor z planu filmowego "Rodzinka pl", kolega Maćka Musiała, Daniel Dziurek, wystawiony – z upoważnienia szlachetnej tolerancji - na próbę przeformowania identyfikacji płciowej przez rubasznego biseksualnego "tatę", Tomasza Karolaka.  

Gdy celebryci zabawiają się w outowanie i deprawowanie jeden drugiego 80 proc. spośród wszystkich prześladowanych na świecie walczy o przetrwanie! Są to chrześcijanie. Naśladowcom Chrystusa nie odmawia się łakoci ze stołu przywilejów społecznych. Nie nęka się wierzących symbolicznie. Ich się po prostu zabija.

Według ministra spraw zagranicznych, Jeremy’ego Hunta, za "brak zainteresowania tą sprawą" odpowiada system politycznej poprawności. Ten który wmówił Musiałowi i Kammelowi, że najbardziej poszkodowaną kategorią są odstawieni od adopcji dzieci oraz instytucji małżeństwa roszczeniowo zaprogramowani przez (pop)kulturę młodzi ludzie – niedojrzali i niekompetentni pod względem budowania trwałej i zróżnicowanej płciowo wspólnoty rodzinnej. Taka właśnie rodzi i wychowuje razem dziecko do momentu jego usamodzielnienia.

Szwedzki żużlowiec Fredrik Lingren - na co dzień ścigający się w barwach Włókniarza Częstochowa - również wsparł w mediach społecznościowych środowiska homoseksualne i organizacje LGBT: "życzę wszystkim, aby czuli się wolni i szanowani za to kim są" - napisał.

Hasło o "byciu sobą" (kim jesteśmy) na wyścigi powielają Ikea, Volvo i wszystkie gigantyczne korporacje. Brutalnie kończy ono nie rozpoczętą dyskusję o ludzkich granicach. Genderowa operacjonalizacja człowieczeństwa brawurowo, nachalnie narzucana pracownikom koncernów i odbiorcom mediów zamyka je w zarysie transhumanizmu nie odróżniającego mężczyzny i kobiety - nie odróżnianych też od siebie - od przyrody i stanów nieożywionych. Nic człowieka nie różni od zwierząt a ponad-zmysłowa tożsamość nie istnieje w narzucanej społeczeństwu perspektywie. Gender reaktywuje pod płaszczykiem współczucia marksowską radykalną równość (między i wewnątrz gatunkową) i materializm.

Możemy odgrywać butelkę zsiadłego mleka, jak zrobił to na egzaminie do szkoły teatralnej Jan Frycz. Możemy zostać puszką pojemną proporcjonalnie do sloganu reklamowego "bądź sobą wybierz pepsi". 

Ale nie będzie to człowieczeństwo. Tak jak człowieczeństwem nie jest żadna seksualność rozumiana sama przez siebie. Jako dostatecznie ludzka, seksualność dopiero istnieje przez węzeł małżeńskiej - dozgonnej, a więc nie relatywnej - miłości.

Zabijanie chrześcijan stało się czynnością banalną i niezauważalną, może nawet w pewnym sensie wesołą i pouczającą. Przecież to geje i lesbijki na co dzień przeżywają gehennę nie będąc włączeni w instytucje - dla Maćka Musiała, Tomasza Kammela i Fredrika Lingrena – dotkliwie ekskluzywne i nie dość egalitarne a ujmowane w praktyce zbyt funkcjonalnie. Zabijani chrześcijanie zagrażają nowemu transhumanitarnemu porządkowi równości i radosnego włączania wszystkich we wszystko. Może zasługują na śmierć?

 

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20190715130830905