Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Celebryci przerażeni i zatroskani o LGBT a chrześcijanie mordowani

Zmęczonemu spoidłem wiary i życia Maciejowi Musiałowi wydaje się, że niedostarczenie gejom przez społeczeństwo ciastek i słodyczy jest skazywaniem ich na głód. Celebryta ceniony za skromność i odważne oraz widoczne noszenie krzyżyka poparł warszawską paradę równości.Jego przerażony mentor (być może partner torujący nowe zapatrywania i postawę tolerancji poprzez eksperyment seksualny z własną płcią) burczy na akcję "Stop pedofilii". W treści ostrzeżenia Tomasza Kammela przed konserwatywnymi katolikami znajduje się troska o grupę LGBT, która w myśl emancypacyjnej agendy bez zahamowań podważa psychoseksualne podstawy rozwoju dzieci i młodzieży, co budzi sprzeciw społeczny. Oburzony prezenter przygarnia proponowaną przez aktywistów homoseksualnych i kolegów z showbizensu erotyzację więzi między młodymi mężczyznami, choć był jej ofiarą i celem, tak jak młody aktor z planu filmowego "Rodzinka pl", kolega Maćka Musiała, Daniel Dziurek, wystawiony – z upoważnienia szlachetnej tolerancji - na próbę przeformowania identyfikacji płciowej przez rubasznego biseksualnego "tatę", Tomasza Karolaka.  

Gdy celebryci zabawiają się w outowanie i deprawowanie jeden drugiego 80 proc. spośród wszystkich prześladowanych na świecie walczy o przetrwanie! Są to chrześcijanie. Naśladowcom Chrystusa nie odmawia się łakoci ze stołu przywilejów społecznych. Nie nęka się wierzących symbolicznie. Ich się po prostu zabija.

Według ministra spraw zagranicznych, Jeremy’ego Hunta, za "brak zainteresowania tą sprawą" odpowiada system politycznej poprawności. Ten który wmówił Musiałowi i Kammelowi, że najbardziej poszkodowaną kategorią są odstawieni od adopcji dzieci oraz instytucji małżeństwa roszczeniowo zaprogramowani przez (pop)kulturę młodzi ludzie – niedojrzali i niekompetentni pod względem budowania trwałej i zróżnicowanej płciowo wspólnoty rodzinnej. Taka właśnie rodzi i wychowuje razem dziecko do momentu jego usamodzielnienia.

Szwedzki żużlowiec Fredrik Lingren - na co dzień ścigający się w barwach Włókniarza Częstochowa - również wsparł w mediach społecznościowych środowiska homoseksualne i organizacje LGBT: "życzę wszystkim, aby czuli się wolni i szanowani za to kim są" - napisał.

Hasło o "byciu sobą" (kim jesteśmy) na wyścigi powielają Ikea, Volvo i wszystkie gigantyczne korporacje. Brutalnie kończy ono nie rozpoczętą dyskusję o ludzkich granicach. Genderowa operacjonalizacja człowieczeństwa brawurowo, nachalnie narzucana pracownikom koncernów i odbiorcom mediów zamyka je w zarysie transhumanizmu nie odróżniającego mężczyzny i kobiety - nie odróżnianych też od siebie - od przyrody i stanów nieożywionych. Nic człowieka nie różni od zwierząt a ponad-zmysłowa tożsamość nie istnieje w narzucanej społeczeństwu perspektywie. Gender reaktywuje pod płaszczykiem współczucia marksowską radykalną równość (między i wewnątrz gatunkową) i materializm.

Możemy odgrywać butelkę zsiadłego mleka, jak zrobił to na egzaminie do szkoły teatralnej Jan Frycz. Możemy zostać puszką pojemną proporcjonalnie do sloganu reklamowego "bądź sobą wybierz pepsi". 

Ale nie będzie to człowieczeństwo. Tak jak człowieczeństwem nie jest żadna seksualność rozumiana sama przez siebie. Jako dostatecznie ludzka, seksualność dopiero istnieje przez węzeł małżeńskiej - dozgonnej, a więc nie relatywnej - miłości.

Zabijanie chrześcijan stało się czynnością banalną i niezauważalną, może nawet w pewnym sensie wesołą i pouczającą. Przecież to geje i lesbijki na co dzień przeżywają gehennę nie będąc włączeni w instytucje - dla Maćka Musiała, Tomasza Kammela i Fredrika Lingrena – dotkliwie ekskluzywne i nie dość egalitarne a ujmowane w praktyce zbyt funkcjonalnie. Zabijani chrześcijanie zagrażają nowemu transhumanitarnemu porządkowi równości i radosnego włączania wszystkich we wszystko. Może zasługują na śmierć?

 Opcje Artykułu

Celebryci przerażeni i zatroskani o LGBT a chrześcijanie mordowani | 1 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
rkurpios nie, 13 paź 2019, 13:11:01

Polska jest jedynym krajem, który opiera się ofensywie LGBT. Irlandię połknęli w ciągu pokolenia. Nie będę pisał o konfliktch w tym środowisku ( one też istnieją), ale przestrzegam przed radykalymi przedstawicielkami takimi jak Judith Butler i Shulamith Firestone. Valerie Solanas jest założycielką Stowarzyszenia Dla Poćwiartowania Mężczyzn. To nie jest żart. Proponuje eksterminację większości meżczyzn i reedukację myślących inaczej. Z czymś to się Państwu kojarzy? Tak, to nowa forma marksizmu kulturowego. Idee Marksa były absurdalne,  nie sprawdziły się, ale "opanowanie instytucji" wymyślone przez Gramsciego ma się dobrze. Propagowanie pseudonauki jaką jest gender i lewicowość w polskim wyższym szkolnictwie potwierdzają tylko tę tezę. Jeśli Polacy nie będą walczyć z antykulturą zostaną szybko zjedzeni. Gratuluję autorce wyboru tematu, gdyż wiem, że już dziś wielu ludzi nie ujawnia swoich poglądów. Pracownik z Ikei, który nie zgodził się z indokrynacją LGBT jest godnym pochwały wyjątkiem.

 

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń