Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Uciekli przed LGBT. Rodzina obawiała się indoktrynacji

Francuski przedsiębiorca i członek Światowego Kongresu Rodzin, Fabrice Sorlin, poczuł się zagrożony we własnej ojczyźnie i wyemigrował z żoną oraz ośmiorgiem potomstwa do Rosji. Powód? Francuska edukacja seksualna zniszczyłaby wrażliwość córek i synów mężczyzny. - Ważne jest dla mnie, iż w rosyjskich szkołach nie zaszczepiono wychowania seksualnego a po przyjęciu w 2013 roku ustawy o zakazie publicznego promowania homoseksualizmu wśród nieletnich problem homoseksualizmu nie jest omawiany. 

Sorlin, zwolennik wartości "tradycyjnej rodziny", podkreślił, że należy dać dzieciom możliwość rozwoju, zaś o ich orientacji seksualnej można myśleć, gdy dorosną.

Ludzie mają prawo robić w swoim domu, co im się podoba, ale bez rozmawiania o tym z dziećmi, bez wpajania im tego. Dajemy im możliwość rozwoju. Każdy może robić, co chce - tłumaczył ojciec wielodzietnej rodziny.

Mężczyzna sądzi, że - z powodu ograniczenia wolności słowa - nie wszyscy we Francji mają odwagę wyrazić taki punkt widzenia.

"Mówiąc to, co ja myślę, ryzykuje się oskarżenie o homofobię i wiele innych: rasizm, faszyzm itp. Faktycznie moje zdanie różni się od stanowiska francuskich elit i mediów, podczas gdy tutaj mogę to wszystko powiedzieć."

Rosyjskie prawo znane jako "prawo dotyczące gejowskiej propagandy" zakazuje publicznego promowania homoseksualizmu i  nietradycyjnych związków seksualnych wśród nieletnich.

 Opcje Artykułu

Uciekli przed LGBT. Rodzina obawiała się indoktrynacji | 3 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
skierka wto, 12 lis 2019, 11:59:55

 

 Cóż , on ma pieniądze , on ma DOKĄD UCIEC , GZIE MA UCEC RODZINA ROBOTNKA ?

Żydzi maja swoją współnotę , diasporę , muzułmanie swoja ,a jaką wspólnotę , azyl społeczny mamy my ?

 

 

 

nie ...nie  jest tak źle , mamy wspólnotę...ale ona jest "duchowa " , jak ktoś studiuje i praktykuje radżajogę ...to ma jakiś sens , w końcu nasza rzeczywistość katolicka odbywa się "w sercu "  w duszy czlowieka , o tak ! tam deprawatorzy ponieśli sromotną klęskę .....tylko kto to widzi ? 

 

Cóż pora na fetowanie zwycięśtwa , pora usiąść wygodnie , zacząć kontrolować oddech i patrzeć w jeden punkt ....wiktoria !

  

 
rkurpios wto, 12 lis 2019, 12:23:05

Zachód oszalał. Jednak francuski przedsiębiorca uciekł ze świeckiej tyranii do tyranii "carskiej". Wielu Francuzów nie zna i nie rozumie Rosji. Idealizowali bolszewizm i milczeli widząc okrucieństwa rewolucji. Alain Besancon, sowietolog dość roztropny pisze o naiwności swych rodaków w książce " Święta Ruś". Nie twierdzę, że Francuz uciekając ze swojego kraju jest naiwny. Jednak z jakiegoś powodu znudzeni mieszczaństwem Francuzi idealizują dzikość i swobodę Wschodu. Joseph Conrad, Herling- Grudziński czyli ludzie reprezentujący tzw. polski punkt widzenia nie mieli dobrego słowa dla Rosji. Wystarczy przeczytać "Tajnego agenta", "W oczach Zachodu" czy "Inny świat". Może mężczyzna znał rosyjski i to był główny motyw decydujący o kraju w którym osiadł. Być może.

 
skierka śro, 13 lis 2019, 12:12:23

 

 Spóźniona myśl :

 

Uciekać ? a przed kim , przed kims silnym czy przed kimś słabym ? a kimże oni sa w kategoriach liczebnych ? to w warunkach polskich ..tak jakby rotweiler zmykał przd ratlerkiem , czy tak może być ?  przyrodniczy dziwololąg , chociaż ...widziałem film kanadyjski film na którym młody osłabiony zimą bizon zastał zagryziony przez wilka ,gdzie normalny silny byk takiego pojedyczneczo wilka zostawilby wilka na "rogach i kopytach " 

Jeśli tak to kościół musi być rozpaczlwie slaby , jeśli tak to to ustawiczne "bombardowanie " wiernych milością do wszystkiego co się rusza z szatanem włącznie , polityka milczącej pobłążliwści wobec grzechu , ten wirus chorobotworczy musiał dokonać  spustoszeń w organizmie kościoła , i to się zgadza .  

 

 

 

 

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń