Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Dlaczego nie mamy problemu z hindusami?

Całkiem niedawno wydawnictwo "Wektory" opublikowało książkę niemieckiego publicysty Udo Ulfkottego "Niemcy jako Mekka. Cicha islamizacja Europy".Ulfkotte zmarł w 2017 roku, dlatego ostatnie wydarzenia, które opisuje pochodzą z roku 2015. Już wtedy Europejczycy odczuli jak wygląda "współistnienie" z wyznawcami Allaha, dlatego warto zwrócić uwagę na konflikt między muzułmanami i rdzennym Niemcami i na dobrą integrację z przedstawicielami innych religii.

W V rozdziale książki "Fatalne skutki kultury gościnności" jest bardzo krótki podrozdział, w którym autor opowiada o powszednim dniu sikha z Indii. Mężczyzna ma firmę zajmującą się dostarczaniem pizzy i jest praworządnym obywatelem. W nowej ojczyźnie żyje mu się dobrze i nie ma żadnych nieuzasadnionych roszczeń wobec niemieckich instytucji. W 2015 roku żyło w Niemczech 100 000 hindusów. Sikhizm jest synkretyczną religią z elementami islamu i hiduizmu. Sikhizm nie nawołuje do walk między religiami. Udo Ulfkotte rozmawiał z hindusami z Kolonii. Europejczyków dziwi zakaz uboju krów w Indiach, które są tam uznawane za święte zwierzęta. Autor jednak przypomina, że hindusi, mimo, iż zabijanie tych zwierząt rani ich uczucia religijne, nigdy nie protestowali przeciwko obrażaniu ich wiary. Ani w Kolonii, ani Hamburgu, ani w Berlinie. Gdyby tak się stało, być może niektórzy wrażliwi Niemcy chcieliby skłonić rodaków do rezygnacji z wołowiny. Nie muszą tego robić, ponieważ żadnemu hindusowi chęć protestu nie przyszła do głowy. Inaczej zachowują się muzułmanie, którzy nie chcą się integrować ze społeczeństwem kraju do którego przyjechali i wciąż żądają więcej szacunku dla islamu. Jeżeli ich roszczenia nie zostaną zaspokojone wpadają w gniew, który kończy się często rozlewem krwi.

Oto różnica między wyznawcami hinduizmu przebywającymi na Zachodzie a muzułmanami. Nie słyszałem nigdy, by Wietnamczycy czy Koreańczycy domagali się gwałtownie poszanowania ich uczuć religijnych. W książce jest bardzo dużo drastycznych obrazów islamskiej przemocy i niezauważania jej przez polityków i media. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ islamizacja według Ulfkottego nie jest przypadkowym zjawiskiem, ale efektem planu.

Czy publicysta ma rację? Zachęcam do przeczytania jego książki i przyjrzenia się argumentom. "Nasze dzieci z pewnością zapytają kiedyś, dlaczego odwracaliśmy wzrok w trakcie wyświetlania tego horroru. Dlatego napisałem tę książkę" - stwierdził autor na ostatniej stronie swej publikacji.

Udo Ulfkotte/ Niemcy jako Mekka. Cicha islamizacja Europy

 

 

 

 Opcje Artykułu

Dlaczego nie mamy problemu z hindusami? | 1 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Dlaczego nie mamy problemu z hindusami?
rkurpios nie, 20 wrz 2020, 20:47:53

Jeżeli ktoś ma złudzenia dotyczące islamu i mówi o normalnym nurcie i radykałach polecam mu jeszcze jedną książkę ''Heretyczkę'' Ayaan Hirsi Ali. O czym przypomina kobieta, wychowana w tej religii? O pogardzie dla życia czyli kulcie męczenników. ''Wiara w to, że życie doczesne jest etapem przejściowym i liczy się to, które zaczyna się po śmierci, stanowi jedną z głównych nauk Koranu'' - pisze autorka. Lewica, która uważa teraz za ofiarę represji nie proletariat, który zawiódł, ale mniejszości seksualne, etniczne i imigrantów pierwsza odczuje gniew ludzi pustyni. Feministki i homoseksualiści przygotowują sobie piekło w swych krajach. Choć może ludzie zmądrzeją i przestaną bredzić jak absolwenci gender studies czy zwolennicy poprawności politycznej. Głupota wielu ludzi jest jednak czymś powszechnym - kiedyś aprobowali komunizm, najgorszy system polityczny jaki wymyślono, teraz jak szaleńcy w gorszym stadium choroby bredzą o 60 płciach, pokojowym islamie i o przyjemnościach seksualnych z dzieckiem, a niektórzy o kontaktach płciowych ze zwierzyną np. Peter Singer, podobno etyk. Zabobony w religii w porównaniu z poglądami lewicowych ideologów wydają się niewinną igraszką i dziecięcym myśleniem.

 

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń