Müller: oni chcą stworzyć potwory

sob, 6 lut 2021, 07:55:14

Autor: Jacek Lehr

Kardynał Gerhard Müller popiera tych, którzy ostrzegają przed "Wielkim Resetem". W wywiadzie udzielonym "NcRegister.com" 4 lutego br. dostojnik skrytykował narzucanie kontroli przez gigantów własności i technologii.

 

 

Uważa on, że dziś zachodni giganci wielkiej technologii i "komunizm Chińskiej Republiki Ludowej" "zbiegają się i łączą w zunifikowany kapitalizm-socjalizm" i wytwarzają "nowy kolonializm". Ich celem jest "absolutna kontrola myśli, słowa i działania".

Typowa dla systemów totalitarnych krytyka jest piętnowana jako "spisek i wywrotowość", zauważa Müller. Ostrzega, że zhomogenizowanymi ludźmi można łatwiej sterować: "poprzez mainstream, za pośrednictwem mediów, ma zostać osiągnięta całkowita zgodność świadomości mas."

Przypomina, że ilekroć człowiek chciał "odtworzyć i odkupić samego siebie", zamiast tego powstawał potwór, a utopia raju na ziemi skutkuje największymi zbrodniami przeciwko ludzkości. Müller wymienia odmowę wolności dla innowierców, niszczenie pracy, redukcję populacji poprzez aborcję i eutanazję.

Dlatego zaufanie do "filantropijnej postawy" liderów Wielkich Fundacji i Towarzystw Otwartych jest możliwe tylko "przy całkowicie naiwnym zaprzeczeniu rzeczywistości", mówi Müller.

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20210206075514231