Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Znaki czasów

Parlament Europejski wezwał państwa członkowskie UE w uchwalonej rezolucji, żeby wzięły za mordę „homofobów”. Ich definicja „homofobii”: nieuzasadniona niechęć do zachowań homoseksualnych i biseksualnych oraz homoseksualistów. Innymi słowy: demokratyczny i postępowy PE żąda od członków UE karania już nie za czyny, czy wygłaszane opinie, ale za myśli, za niechęć.

Wczoraj we Francji sąd skazał na 9000 euro grzywny deputowanego do PE, który podczas debaty nad w.w. rezolucją wypowiedział się przeciw niej i nazwał promowanie homoseksualizmu największym zagrożeniem dla ludzkości.
Wychodzi na to, że na podstawie REZOLUCJI (a więc tylko opinii, a nie prawa) można karać osoby sprzeciwiające się treści tych rezolucji. Nawet nie prawo i w dodatku działa wstecz. Gorzej jak za Stalina.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) chce „homofobię” wpisać na listę chorób psychicznych. „Homofobia” jest zdefiniowana j.w. „homofobem” jest według czubologów papież.

W Szwecji skazano zielonoświątkowego pastora, który w czasie kazania przypomniał, że Biblia w wielu miejscach potępia homoseksualizm. Sąd Najwyższy go co prawda uniewinnił, nie zmienia to faktu, że komuś wogóle przyszło do głowy karać za cytowanie Biblii.
Jeszcze trochę, a jej zakażą.

W ogóle w Szwecji chcą wprowadzić poligamię i to dosłownie: wielu mężów i wiele żon.

We Włoszech trwa proces wytoczony przez ateistę miejscowemu księdzu. Ateista oskarża księdza, że głosząc iż Jezus jest realną postacią historyczną, oszukuje ludzi wykorzystując ich łatwowierność (coś takiego jest we Włoszech karane).

Tak więc, będąc chrześcijaninem i uznając zgodnie z Biblią, że homoseksualizm jest grzechem, a także będąc pewnym i głosząc, że Jezus żył, umarł i zmartwychwstał, jestem przestępcą i wariatem. Pytanie tylko, czy zamkną mnie najpierw u czubków, czy w kiciu?


Opcje Artykułu

Trackback

Trackback URL for this entry: http://www.kosciol.pl/trackback.php/2006020422482536

No trackback comments for this entry.
Znaki czasów | 13 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Marcin W nie, 5 lut 2006, 00:25:57
W imię fałszywej "równości" obłudnicy zakazują głoszenia prawdy. Oj, ciekawe dokąd to wszystko zaprowadzi świat...

---
"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają.
Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy."
Samthann z Clonbroney

 
krystyna nie, 5 lut 2006, 01:11:32
Jezu Synu Bozy zlituj sie nad nami !
 
nowe nie, 5 lut 2006, 10:17:15
Są to właśnie znaki czasów ostatecznych. Bliski jest czas. Mówię serio. Godzina się kończy! Zobacz (J 4,23) P.S. Maćku, pójdziesz do kicia, ale po to, aby znaleźć swoją kenozę. Dokładnie jak św. Paweł. Mówię i piszę serio, bez cienia złośliwości.

---
nowe

 
mateuszwroc nie, 5 lut 2006, 10:17:51
Tak to jest w tym popapranym świecie. Chyba należy się już zbroić na krucjatę.

---
Czy po to Sobieski Turków wyganiał, byśmy ich teraz spraszali?

 
dluhomil nie, 5 lut 2006, 14:17:30

Wycie, wscieklosc, sarkazm i szczekanie nie pomoze wam przetrawic fakt bycia w zascianku naszego kontynentu. Natomiast takie forum jest dlas was potrzebne, jak dla kazdej grupy wsparcia. trzymajcie sie, pewnie poczucie czasow ostatecznych nie wplywa na zdolnosc do pracy, placenia podatkow i trzymania moczu, wiec jakos sobie poradzicie, ewentualnie mozna przejsc terapie niwelujaco lęk prze Europą.

 
 • milka nie, 5 lut 2006, 16:26:40
bachus pon, 6 lut 2006, 09:24:43
co do pastora, ktory zostal oskarzony o homofobie to nie powtórzę dokladnie juz co mowil, ale nie poslgiwal sie tylko i wylacznie cytatami z Bibli tylko jego wypowiedzi byly przesaczone wrecz nienawiscia do osób o orientacji homo....
co do ateisty oskarzajacego ksiedza o wprowadzanie ludzi w blad to teoretycznie ma do tego prawo, tak samo jak osoba wierzaca ma prawo oskarżyć kogos o obrazę jej uczuć religijnych...
co do uznania homofobii jako choroby to nie wiem czy to ma sens...chociaż może powinno sie niektórych ludzi leczyć z nienawiści do osób o innej orientacji, innym kolorze skóry, niepełnosprawnych etc. bo nienawisc wynika wlasnie czesto z leku przed obcym...
co do Papieża uważam, że bardzo niesłusznie się stało ze osoby homoseksualne maja nie byc przyjmowane do seminariów.KK szuka kozła ofiarnego apropo afer seksualnych...
co do europosla , ktory musi zaplacic kare uwazam to za nieodpowiednie zachowanie...
jeszcze jakies 40 lat temu m.in. w USA za falszywa równość uważano fakt ze biały i czarny mogą jeść w jednej restaracji, że czarny nie ma wyznaczonego swojego miejsca w autobusie, że czarny ma prawo głosowac... ówczesni bali równouprawnienie czarnych uznawali własnie za burzenie ładu spolecznego ... a z jakiej racji Ci ludzie mieli byc gorsi? bo byli w mniejszosci?? czy to ze leworeczni maja takie same prawa jak praworeczni, robi krzywde praworecznym? Ps. nie uważacie, że gdyby Bóg chciał zebyśmy wszyscy byli identyczni to tak by stworzył ten swiat? i na ziemi byli by tylko biali, heteroseksualni mężczyxni o blond włosach kochajacy biale heteroseksualne blondynki...
 
 • fajka2 czw, 23 lut 2006, 23:23:50

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń