Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Homofobiczna "mama".

Personel szpitala nie powinien używać słów „mama” i „tata”, gdyż są one „homofobiczne”. Siedem lat temu ideologia homoseksualna wkroczyła do szkockich szkół. Są prowadzone pogadanki i lekcje na temat związków jednopłciowych. Wprowadza się programy mające na celu walkę z dyskryminacją i przemocą wymierzoną w homoseksualnych uczniów. Teraz przyszła kolej na służbę zdrowia.

"W poprzednim roku organizowano specjalnie zajęcia, pouczające uczniów jak uprawiać "bezpieczny homoseksualny seks". Dzieci miały okazje posłuchać o sprawach zarówno techniki jak też zapobiegających AIDS prezerwatywom. Była tez mowa o "emocjonalnej stronie homoseksualizmu" oraz kontakcie z organizacjami gejowskimi.

Wpływy wyżej wymienionych organizacji rosną gwałtownie. Dyrektywy dotyczące "walki z językiem dyskryminacji" w szpitalach opracowała homoseksualna organizacja Stonewall Scotland. „My je tylko zaaprobowaliśmy. Od dawna ściśle współpracujemy z tym środowiskiem. Chcemy bowiem zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim pacjentom” - tłumaczy rzeczniczka szkockiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS). Dokument "Fair wobec wszystkich", sfinansowanych ze środków publicznych, wprowadza wytyczne dotyczące słownictwa używanego w placówka służby zdrowia. Zamiast „homofobicznych” słów jak „mama” i „tata” dzieci będą miały „opiekunów” bądź „strażników”. Nowe formularze zostaną „uzupełnione” we fragmentach dotyczących płci. Do wyboru poza "Mężczyzna" oraz "Kobieta" zostanie dodanie również pole "Inne".

Pracownicy NHS podkreślają, że w szpitalu powinni czuć się komfortowo zarówno, hetero- i homoseksualiści, ale także transwestyci. "Te przepisy to wyraz naszego przywiązania do ideału sprawiedliwości społecznej i pragnienia, aby służba zdrowia była przykładowym przedsiębiorstwem" – uzasadniono we wstępie do dokumentu "Fair wobec wszystkich".

Efekty walki z homofobią są dokładne odwrotne od zamierzeń. Dzięki poparciu liberalnego establishmentu ugrupowania homoseksualistów stały się nietykalne. Ludzie boją się je skrytykować, żeby nie sprowadzić na siebie wściekłego ataku, nie zostać okrzykniętym homofobem – tłumaczy brytyjska ekspert do spraw rodziny Lynette Burrows. Tłumaczy, że podejmując takie inicjatywy środowiska gejowskie strzelają sobie samobójczą bramkę. „- Ludzie są w stanie znieść wszystko, byle miało cień realizmu. Tymczasem zakaz mówienia "mama", "tata" jest po prostu niemożliwy do wprowadzenia.” – uzasadnia pani Burrows.

Z jej obserwacji wynika, że ludzie którzy do tej pory nie mieli nic przeciwko osobo homoseksualnym zaczynają zmieniać zdanie - „BBC od dwudziestu pięciu lat angażuje się w nachalną promocję homoseksualizmu. Efekt jest taki, że dziś w Wielkiej Brytanii słowo "gej" to największa obelga. Takie rzeczy, zamiast zwalczać niechęć do homoseksualistów, wywołują ją”.

„Szkocja ostro skręciła na lewo.” - dodaje Lynette Burrows – „Za zmianami politycznymi poszły zmiany obyczajowe. Szkocka klasa polityczna całkowicie straciła kontakt z rzeczywistością”.

Źródło: rzeczpospolita.pl


Opcje Artykułu

Homofobiczna "mama". | 7 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Homofobiczna "mama".
GAIGER czw, 22 lut 2007, 15:38:22

to jest chore, skoro samBóg w Piśmie Świętym mówi że homoseksualizm jest dla nieg obrzydliwościa i jest grzechem to tak jest i ja z tym nie dyskutuje. W kńcu za co została ukarana Sodoma i Gomora ? Dlatego nie moge się zgodzić na akceptację czynnego homoseksualizmu w Kościołach Protestanckich, na ordynowanie czynnych homoseksualistów na pastorów czy Bibkpoów, na odprawiania nabożeństw dla homoseksualnych itp. To świadczy że ludzie ktorzy czynia te rzeczy Słowo Boże i przykazania mają za nic !

Nam wierzącym zarzuca się homofobie, ale z drugiej strony pojawiają się coraz liczniej takie absurdy jak ten powyżej - wszystko w imię poprawności politycznej ! A;e ja nie zmienię pogladów bo tak nakazuje etyka i obyczaje, dla mnie wazniejsze jest to co mówi w ty temacie Sam Stwórca i apostołowie. Qvo Vadis Europo ???

 

---
Umiemy już latać w powietrzu jak ptaki i pływać w wodzie jak ryby, ale nie znamy prostej sztuki życia razem jak bracia. autor: Martin Luther King

 
Homofobiczna "mama".
czytelnik.1 sob, 24 lut 2007, 14:09:16
Poprawność polityczna to wielka siła. Trzeba popierać homoseksualizm, zgadzać sie na adopcje dzieci przez gejów i lesbijki, nie wolno mówic mama i tata bo się kochajacy inaczej obrazą, po imieniu nie można nazwać geja i lesbijke tak jak na to zasługują bo się obrażą. Nawet na tym portalu cenzura działa i nieprawomyślne komentarze wycina. Takie życie, ale trzeba z tym walczyć, gdyż i tak prawda prędzej czy później zatryumfuje a Ci wszyscy biedni wrogowie normalnego życia przegrają.
 
Homofobiczna "mama".
czytelnik.1 pon, 26 lut 2007, 11:13:21
Panie hermes
Teraz ja uprzejmie informuję że moje komentarze były napisane w pewnym kontekście  ( jeżeli pisałem to pod tym artykułem "homofobiczna mama " tzn. że chodziło mi o ludzi , którzy wymogli takie zachowanie na dyrekcji tego szpitala )  i nie miałem zamiaru obrażać ludzi o skłonnosciach homoseksualnych. Nie mam nic do nich, nie interesuje mnie kto z kim żyje, śpi itp. Moje komentarze były skierowane do aktywistów, którzy zajmują się nachalną propagandą homoseksualizmu. Ci aktywiści są prawdziwymi demoralizatorami i wrogami, cywilizowanego świata, wciągaja to nawet dzieci. Wobec ich poczynań akurat nie można pozostawać obojetnym i traktować ich jak świętych krów. Tak niestety się dzieje, a pan Biedroń robi akurat za wielkiego bohatera w mediach polskich. Użycie określenia zboczeńcy czy zaraza w stosunku do tych homoseksualnych bojówek jest chyba na miejscu. Przypominam że Biblia nazywa homoseksualizm sodomią. Moim zdaniem jest to określenie nawet mocniejsze. Czy więc należałoby ocenzurować Pismo św. żeby było politycznie poprawne ?
Swoją drogą mam pytanie. Jeśli geje i lesbijki faktrycznie są przeciwni działalności takich aktywistów i aktywistek homoseksualnych to dlaczego nie spróbują w jakiś sposób przeciwko nim zaprotestować ? Możliwości jest dużo : telewizja, gazety, internet lub inne. Póki co to ludziom homoseksualiści kojarzą się z takim pozałowania godnym człowiekiem jakim jest np. Biedroń.


 

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń