Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży

– (Homoseksualny styl życia) ma śmiertelne konsekwencje dla wszystkich ludzi uwikłanych w niego(...) (Homoseksualiści) częściej popełniają samobójstwa(...) (W środowisku tym) notuje się więcej chorób, a okres życia jest krótszy (...) Badania pokazują, że żadne społeczeństwo, które całkowicie zaakceptowało homoseksualizm, nie przetrwało, jak wiecie, więcej niż kilka dziesięcioleci – powiedziała zasiadająca w Izbie Reprezentantów Sally Kern z Oklahomy. Jej słowa wywołały burzę. Protestują organizacje gejowskie.– To coś jest śmiertelne, szerzy się i niszczy naszą młodzież. Zniszczy nasz naród. Nie każdy styl życia jest jednakowo uprawniony, tak samo jak nie każda religia jest jednakowo ważna – stwierdziła Kern.

Fundacja Gejów i Lesbijek zamieściła w serwisie YouTube.com plik z przemówieniem pani kongresmen. W ciągu kilku dni odnotowano ponad pół miliona odsłon na tej stronie.

Homoseksualiści są oburzeni wypowiedziami Kern. Oskarżają ją oczywiście o „mowę nienawiści”. Patrick Sammon z grupy Log Cabin Republicans, działającej na rzecz praw homoseksualistów w ramach Partii Republikańskiej powiedział: – Jej komentarze są niestosowne i przekroczyły wszelkie granice, pokazując, że nie nadaje się ona do pełnienia stanowiska publicznego.

Sally Kern odpiera ataki, mówiąc, że nie jest to „mowa nienawiści”, której ona sama się sprzeciwia. Stwierdziła także, że na YouTube zamieszczono nagranie z jej wypowiedziami wyrwanymi z kontekstu. Pominięto inne fragmenty wypowiedzi, które miały istotne znaczenie dla zrozumienia tego, że nie jest to mowa nienawiści.

– Istnieje prawdziwy program homoseksualny i ruch, który jest agresywny i stanowi poważne zagrożenie dla uświęconej instytucji małżeństwa oraz tradycyjnej rodziny. Oni chcą usunąć konserwatystów ze sceny politycznej. Moje przemówienie było skierowane do grupy Republikanów i mówiłam o agendzie homoseksualnej, która chce pokonać konserwatywnych Republikanów – powiedziała Kern „PamsHouseBlend”.

– Chcą uciszyć każdego, kto nie akceptuje ich stylu życia. Chcą wolności dla siebie, ale nie zgadzają się na to, aby ci którzy nie akceptują takiego stylu życia cieszyli się wolnością – dodała.

Kern stwierdziła również, że dalej będzie mówić, że co prawda homoseksualiści mają prawo do wybrania takiego stylu życia jaki chcą, jednak ona się z tym stylem nie zgadza i zamierza występować przeciwko jego promocji. Dodała również, że istnieją niezaprzeczalne fakty wskazujące na to, że jest to styl życia, który przynosi śmiertelne konsekwencje.

– Co w tym złego, że korzystam z wolności wypowiedzi i mówię na temat, który jest tak doniosły obecnie? – pyta pani kongresmen.

Za: PiotrSkarga.PlOpcje Artykułu

Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży | 36 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży
zbawieni śro, 19 mar 2008, 13:33:08

Homoseksualiści histerycznie czepiają się każdego, komu nie podoba się ich styl życia. Moim zdaniem jest to świadome, wyrachowane działanie mające na celu uciszenie (łącznie z obwarowaniem w prawie) wszelkich głosów krytycznych. Brawa za odwagę dla pani kongreswoman.

http://homoseks.blox.pl

---
http://zbawieni.blox.pl
http://biblia.blox.pl
http://homoseks.blox.pl

 
Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży
Anh śro, 19 mar 2008, 19:27:04
Pani Kern korzysta z wolności wypowiedzi. To jest o.k. Nie mogę tylko zrozumieć co ją obchodzi, kto z kim i w jaki sposób uprawia seks. To też obszar wolności każdego człowieka. Tyle, że pani Kern nie rozumie, że jej walka z wolnością seksualną skazana jest na porażkę. Nie nakaże ludziom, wbrew ich woli kochać innych ludzi tak, jak się to w jej małym móżdżku uroiło.
Ponadto, skąd ona wie, że homoseksualizm ma śmiertelne konsekwencje??? A już ironią jest, że dysponuje danymi o poziomie samobójstw wśród homoseksualistów. Ciekawe kto prowadzi statystyki i potrafi odróżnić homo od hetero. Czyżby homo mieli 11 palców u rąk czy co? Czy może każdy samobójca homo piszę list o tym jak się zaspokaja seksualnie, by inni wiedzieli z kim mają do czynienia.
Skąd ta pani wie jaki styl życia jest poprawny a jaki nie. Za kogo ona się uważa, że wydaje osąd o poczynaniach innych, WOLNYCH ludzi!!!
Śmiech na sali.
To dopiero piękna utopia. Świat wierzących w jednego boga, obozy dla ateistów, innowierców, pedałów, lesbijek itp...

---
"errare humanum est, tylko trzeba umieć się do tego przyznać"

 
Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży
wuko czw, 20 mar 2008, 10:31:27
40 lat temu w marcu '68 towarzysz Gomułka wygłaszał  podobne teksty na temat żydowskich wrogów ludu i syjonistów. Historia się powtarza...
 
Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży
reguly czw, 20 mar 2008, 12:08:08
Jakos nie bardzo jestem w stanie zrozumiec tej fascynacji homo u osob deklarujacych sie hetero...

---
Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

 
Kongresman, Sally Kern: homoseksualizm zagraża młodzieży
wuko czw, 20 mar 2008, 13:50:00

Mylisz się. GomÓłka, ten wielki Mikołaj Gomółka, jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów renesansu, twórca pierwszego na świecie opracowania muzycznego wszystkich 150 psalmów, jest dumą naszego kraju (i miasta Sandomierza).

Aparatczykiem komunistycznym był Władyslaw Gomułka. Dlatego tu ważna jest różnica między "Ó" a "U".

 

Szukaj

Menu Użytkownika

Nie masz jeszcze konta? Załóż sobie Nowy Użytkownik
Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń