Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Film-Joshua

Witam gorąco i serdecznie wszystkich internautów. Chciałbym się podzielić niektórymi poglądami na temat tego filmu. Otóż miałem okazję oglądnąć ten film na platformie cyfrowej i stwierdziłem że my chrześcijanie niemalże cofamy się w naszej wierze. Należę do stowarzyszenia Akcji Katolickiej i na naszych spotkaniach 33% czasu poświęcamy pogłębianiu naszej wiary a pozostała część poświęcona jest naszym dążeniom do luksusów np. nowe mieszkanie,nowy samochód i etc.Film ten pokazuje nam przyjście pana Jezusa na ziemię i sprawdzenie siły naszej wiary,i okazuje się że jesteśmy kompletnie nieprzygotowani ,żeby nie kilka cudów to byśmy przeszli do codzienności a nawet byśmy byli gotowi kogoś oskarżyć. I dlatego pytam się każdego chrześcijanina kim my jesteśmy że niektórzy z nas nie pamiętają w środę jaka była ewangelia w niedzielę. Moim zdaniem warto oglądnąć ten film w spokoju, ciszy z przyjaciółmi czy kolegami i zastanowić się nad swoim życiem i postępowaniem. Bo gdy nasz kraj odwiedzali papieże; Jan Paweł II, Benedykt XVI to szliśmy prężnie uczestniczyć we mszach św. i wysłuchać słowa Bożego.

Pokazywaliśmy swoją siłę wiary chrześcijańskiej przed różnymi ludźmi. Dlatego na zakończenie chciałbym bardzo prosić jeżeli ktoś ma ten film i byłby skłonny go odsprzedać to byłbym bardzo wdzięczny, gdyż pokazał bym go ludziom jeszcze poszukującym Pana Jezusa oraz tym którzy naszą wiarę chrześcijańską w swoim życiu chcą przejść na skróty.Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu.


Opcje Artykułu

Film-Joshua | 1 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.
Film-Joshua
GAIGER pią, 29 sie 2008, 13:47:55

Drogi czytelniku, ale nie napisałes o jaki konkretnie film Ci chodzi. Co to za produkcja, czyja i z którego roku ? Ja mam na płycie DVD film pt. Jezus, oparty na ewangeliach - czy to to samo ? Posiadam też ew. wg. Św. Jana, odworowana słowo w słowo na Piśmie Świętym. Bardzo polecam ten film, po Angielsku tytuł brzmi "The Gospel of John".

Po drugie nie kazdy chrześcijanin jest katolikiem, jest tez sporo chrzescijan innych wyznac (w tym ja :-). Tak więc nie kazdy chodził na spotkania czy msze z JP II czy B XVI , ale za to na pewno zgodze sie z tym że powinnismy słuchac  zachowywac w sercu Słowo Boże. I co najsmutnijsze ludzie kompletnie nie sa przygotowanui, ba nawet o tym nie wiedzą że przyjdzie czas gdy Pan Jezus wróci na Ziemię ! I wtedy dla jednych będzie radośc, a dla innych czas sądu. Sam Pan Jezus powiedział - "ale czy Syn Człowieczy gdy przyjdzie ponownie zastanie wiarę na ziemi " ?

Bo chrzescijanstwo to nie jakies tylko wyznawane zasady i poglądy ale styl życia, nasze posłuszeństwo i nasladowania naszego mistzrza Jezus Chrystusa. zeby to miało miejsce trzeba się nawrócić, duchowo narodzic na nowo. Dlatego powiedziane jest że "nikt, kto się nie narodzi z Ducha nie wejdzie do Królestwa Niebieskigo". Dlatego tak wazne jest indywidualna relacja kazdego człowieka z Panem Bogiem ! 

 

---
Umiemy już latać w powietrzu jak ptaki i pływać w wodzie jak ryby, ale nie znamy prostej sztuki życia razem jak bracia. autor: Martin Luther King

 

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń