Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Szariat w Kenii, prawo antydyskryminacyjne na zachodzie

Nowe ustawodawstwo kenijskie uprzywilejowało odrębnymi prawami mniejszość muzułmańską, otwarło też furtkę dla uprzywilejowania homoseksualistów. Anonimowe grupy władzy sprawują swoje rządy na całym świecie posługując się mniejszościami.Kenia to afrykański kraj dotknięty problemami społecznymi takimi jak korupcja, skażenie środowiska, głód i nędza uchodźców, upadek najbardziej dochodowych upraw kawy, herbaty i trzciny cukrowej, bezrobocie. Ojczyzna przodków Baracka Obamy została skuszona przez administrację waszyngtońską obietnicą materialnego awansu pod warunkiem popełnienia zbiorowego grzechu – zgody na jedne z najgorszych wykroczeń przeciw moralności. Oprócz pośredniej aprobaty homoseksualizmu zwanego biblijnie sodomią elity kenijskie musiały poświęcić nienarodzone dzieci na ołtarzu dobrobytu wzniesionym przez najradykalniej emancypowanego potomka własnej społeczności. Obama nie poprzestał na kuszeniu polityków strumieniem dolarów, które miałyby w najbliższej przyszłości popłynąć  do Nairobi.  Biały Dom po cichu sfinansował precyzyjny lobbing , dzięki któremu każdy Kenijczyk miał się dowiedzieć, ile zyska cały kraj za oddany w referendum głos.

W Kenii przeforsowano konstytucję, która podporządkowuje prawo krajowe międzynarodowemu. Jest to furtka dla ustanowienia pakietu antydyskryminacyjnego, który zrówna osoby homoseksualne z małżeństwami i obali bariery izolujące mężczyzn od homoseksualnego pożądania. Według nowej konstytucji ogólne zasady prawa międzynarodowego wchodzą w skład obowiązującego prawa. Artykuł 2 .6 mówi, że traktaty ratyfikowane przez Kenię stają się częścią prawa kenijskiego. Przeciwnicy nowej konstytucji podkreślają, że takie sformułowanie ingeruje w suwerenność Kenii i stwarza możliwość, aby małżeństwa homoseksualne zostały prawnie uznane, bez dyskusji w parlamencie czy też głosowania w referendum.

Drugim ważnym spornym elementem nowej konstytucji jest zapis dotyczący islamu. Projekt ustawy zasadniczej z jednej strony w artykule 8 stwierdza, że nie ma religii państwowej. Z drugiej zaś w artykule 24.4 uznaje istnienie sądów muzułmańskich dla wyznawców tej religii w sprawach dotyczących statusu osobistego, małżeństwa, rozwodu i kwestii dziedziczenia majątku. Według przeciwników projektu konstytucji taki zapis jawnie faworyzuje jedną religie i pozwala na sądy religijne.

Punkt nowej ustawy zasadniczej o szariacie ilustruje neokolonialny sposób zarządzania większością. Zachód, który prowadzi wojnę z fundamentalistycznym islamem, wprowadza rozłamowe prawo religijne, które dotyczy zaledwie 12 procentowej mniejszości w organizmie chrześcijańskim. Ta sama dziwna tolerancja wita mniejszość islamską w Europie. Bezprecedensowo uznaje się muzułmańską społeczność w Kosowie za niezależne państwo.

Władza imperialna, która chce skupić w swoim ręku wpływy kulturowe, ekonomiczne i polityczne kieruje się starożytną zasadą dziel, rządź, terroryzuj większość z pomocą mniejszości. Jedną z mniejszości używanych przeciwko większości są homoseksualiści.

Szariat homoseksualny jest absurdalny. Kupuje go ogłupiałe i oderwane od klasycznej systematyki społeczeństwo. Przekręt polega na tym, że homoseksualistów obdarowuje się pod przykrywką równości dyskryminując przy tym inne grupy, które mają tę samą co geje kondycję i tyle samo wnoszą w społeczny ekosystem. W kolejce po przywileje stoją biseksualiści, bigamiści, transseksualiści…

Emancypacja homoseksualistów dyskryminuje  heteroseksualistów, na których nakłada się więcej związanych z wychowaniem potomstwa i podtrzymaniem trwałego pożycia małżeńskiego obowiązków dając mniej. Geje i lesbijki, nawet tam gdzie im wolno, wcale się nie kwapią do zawiązywania trwałych wspólnot pożycia małżeńskiego i wychowania dzieci.

Najłatwiej obezwładnić tłumy, sparaliżować je i podporządkować przez rozparcelowanie rodziny, pierwszej komórki oporu, za pomocą agresywnej i pretensjonalnej mniejszości. Homoseksualny szariat opresyjnie anarchizuje porządek, który zapewniał trwałość męskim i kobiecym tożsamościom. Pierwszy raz w dziejach ludzkości homoseksualizm zajmuje katedrę heteroseksualizmu. W przeszłości zdarzało się, że mężczyźni i kobiety ulegali inwersji pożądania. I zawsze kończyło się to źle dla danej cywilizacji. Ci którzy posługują się homoseksualistami nie liczą się z tym jakim społeczeństwem będą rządzić. Liczy się dla nich to, że rządzić będą kimkolwiek.

Jedyne czego się ta władza obawia to jest obywatelskie nieposłuszeństwo i nieprzełamywalna wola większości. Anonimowi potentaci z masami obchodzą się z pogardą i strachem, jak treser dzikich zwierząt, który nigdy nie powinien  im ufać. Budując wielkie wszechświatowe dominium władcy muszą się na kimś oprzeć. Im większą połacią ludzkości zarządzają tym większy strach ich ogarnia, tym bardziej brana przez nich pod uwagę gniewna reakcja poddanych gromadzi i uruchamia zasoby kontroli. I tym silniejszy jest aparat wyrafinowanej represji: prawo szariatu – antydyskryminacji.

Artur karewicz, ProHomofobia

 

Euroislam » Roger Scruton: Wolność słowa w Europie Opcje Artykułu

Szariat w Kenii, prawo antydyskryminacyjne na zachodzie | 0 komentarzy
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń