Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Rodzenstwo Jezusa
 |  Wersja do druku
Dezerter
 luty 05 2009 14:21   
Forum

Status: offline

Quote by: ZibiShalom

Jestem żydem mesjańskim ...
Marana-tha Jeshu'a ! szalom

Cieszę się , że jesteś z nami
ja jestem tylko ...mesjański Big Grin
Kiepski pomysł zaczynać od pouczania innych - myślisz , że my nie wiemy że najważniejsze jest kroczyć drogą Jezusa, a raczej być z Jezusem i w Jezusie - wiemy
ale
to jest forum dyskusyjne i dyskutujemy o rzeczach ważnych, mniej i nie ważnych ...z punktu widzenia zbawienia
Ciekaw jestem jak znasz swoje korzenie - mamy wątek o judeochrześcijanach gdzie staraliśmy się zebrać wszystkie dostępne informacje - gdybyś był łaskaw coś dołożyć do tej skarbnicy bylibyśmy wdzięczni:
http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=167333
szalom

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 luty 23 2009 05:08   
Forum

Status: offline

Tyle już napisano na forum o braciach i kuzynachRolling Eyes że niezły by Tom wydrukowano Admin ciekawie napisała że rodzice mogli nie zauwrzyć nieobecności Jezusa gdyż byli zajęci młodszym rodzeństwem naprawdę ciekawa myśl. Almach to młoda dziewczyna w wieku gotowym na zamążpujście jest też inne słowo odnoszące się do młodej kobiety Batuwlach ale w Izajasza gdzie mowa jest o dziewicy tam stoi Almach.Surprised! tak jak i mowa o braciach Jezusa z tego co wiem to jeden z nich jest wspomniany jako Apostoł Jakub wiem,wiem zaraz przeciwnicy będą udowadniać mi że to Jakub mniejszy itp. p/p niema aregumentów ani za ani przeciw jest tylko polemika najgorszym punktem w polemice jest impas gdy żadna ze stron nie jest w stanie przekonać oponenta.
Dezerter widzę że nie zrozumiałeś mojej opowiastki i mnie jednocześnie wybacz że odebrałeś to jako pouczenie ja dałem tylko przykład do czego takie bezowocne dyskusje mogą doprowadzić.SmileSmileSmile

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,08 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty