Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Kościół scjentologiczny
 |  Wersja do druku
Rafi F
 marzec 05 2009 00:00   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Witaj Maciej
Świetne wyznanie, tylko troszkę nie na temat.

Paraklet, ludzie sobie co chwilę wymyślają albo kompilują różne religie. Nawet scjentolodzy nie są zbyt oryginalni.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
szukający
 marzec 05 2009 00:53   
Forum

Witaj Rafi F,

dziękuję za zwrócenie uwagi. Ja odniosłem się do niektórych głosów, jakie pojawiły się w tej dyskusji.
Mój pierwszy post byćmoże lepiej ...bardziej dosłownie nawiązuje do tematu. Zdecyduj sam.

Natomiast o opinię poprosiła Kasandra K80, pytając czy Problem jest groźny, dalej dyskusja zagłębiła się w problemy moralne i merytoryczne, oraz próby porównywania religii... Montsegur poruszył kwestję argumentacji wyborów konfesyjnych, uzasadnień religii no i chyba też własnej deklaracji, Potwor samej opatrzności dziękuje za ateizm (choć oczywiście dostrzegam, że to taka jego retoryka...)

A ja raczej wolę spokój rozważań od strachu przed "groźnym", dlatego tak napisałem proponując takie podejście.
Pozdrawiam
Maciek

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 marzec 05 2009 13:45   
Forum

Quote by: paraklet

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xenu

o co w tym chodzi?? czy to jakiś kawał ....
nie powiecie mi chyba że ludzie w to wierzą ...

Spytaj Monstegura Laughing Out Loud
Ale nie denerwuj go za bardzo, bo do psychiatry pójść nie będzie mógł po pomoc jako "wiedzący", że :
"Psychiatria : Przemysł śmierci"
Tezy

W muzeum można zobaczyć wystawy i ekspozycje popierające kontrowersyjne twierdzenia, takie jak:

* Psychiatrzy przeprowadzają długotrwały "plan generalny" którego celem jest zdobycie dominacji nad światem.
* Pewną rolę w tym planie miał Adolf Hitler ("żaden człowiek w historii nie grał tak widocznej roli w psychiatrycznym marzeniu o dominacji nad światem").
* Psychiatria odpowiada za śmierć takich postaci jak Ernest Hemingway, Del Shannon, Billie Holiday, Kurt Cobain, Spalding Gray i wielu innych.
(...)
* Psychiatrzy corocznie mordują nawet do 10.000 osób przy pomocy terapii elektrowstrząsowej.
* Od 10 do 25 procent psychiatrów molestuje seksualnie swoich pacjentów, w tym dzieci.
* Psychiatrzy są odpowiedzialni za działania pilotów samobójców, którzy stali za atakmi z 11 września ("Piloci samobójcy to ... zamachowcy stworzeni za pomocą lekarstw i psycho-politycznych metod. Staranne wpajanie i leczenie przy pomocy psychiatrii może sprawić, że nawet najbardziej barbarzyński czyn będzie wydawał się racjonalny.")

http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria:_Przemys%C5%82_%C5%9Amierci
fajna ta religia Wink

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 marzec 05 2009 13:49   
Forum Moderator
Moderator

Quote by: Dezerter

Quote by: paraklet

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xenu

o co w tym chodzi?? czy to jakiś kawał ....
nie powiecie mi chyba że ludzie w to wierzą ...

Spytaj Monstegura Laughing Out Loud
Ale nie denerwuj go za bardzo, bo do psychiatry pójść nie będzie mógł po pomoc jako "wiedzący", że :
"Psychiatria : Przemysł śmierci"
Tezy

W muzeum można zobaczyć wystawy i ekspozycje popierające kontrowersyjne twierdzenia, takie jak:

* Psychiatrzy przeprowadzają długotrwały "plan generalny" którego celem jest zdobycie dominacji nad światem.
* Pewną rolę w tym planie miał Adolf Hitler ("żaden człowiek w historii nie grał tak widocznej roli w psychiatrycznym marzeniu o dominacji nad światem").
* Psychiatria odpowiada za śmierć takich postaci jak Ernest Hemingway, Del Shannon, Billie Holiday, Kurt Cobain, Spalding Gray i wielu innych.
(...)
* Psychiatrzy corocznie mordują nawet do 10.000 osób przy pomocy terapii elektrowstrząsowej.
* Od 10 do 25 procent psychiatrów molestuje seksualnie swoich pacjentów, w tym dzieci.
* Psychiatrzy są odpowiedzialni za działania pilotów samobójców, którzy stali za atakmi z 11 września ("Piloci samobójcy to ... zamachowcy stworzeni za pomocą lekarstw i psycho-politycznych metod. Staranne wpajanie i leczenie przy pomocy psychiatrii może sprawić, że nawet najbardziej barbarzyński czyn będzie wydawał się racjonalny.")

http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria:_Przemys%C5%82_%C5%9Amierci
fajna ta religia Wink

aaaaaa boskie - zaraz to wyślę to wujkowi, który jest psychiatrą Smile Myślę, że poprawi to Jego humor Big Grin

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 marzec 05 2009 23:57   
Forum

No tak powiem tak jak powiedział Klucznik do Rejenta "Głupi ! Głupi ! Głupi !" jak dasz więcej kasy to my damy ci lepszy i skuteczniejszy kurs. DOBRE !!! pamiętam jak Penelope Cruz rozwiodła się z ich mesjaszem Ew. Mateusza 24:23-28 to była dopiero sensacja ! to ja dam im szansę zachować majątki i powiem tak jak będę się koło tego kogoś kręcił to on będzie żył i ja będę żył (z jego pieniędzy) ja mu je rozmnożę Cool Mr. GreenMr. GreenLaughing Out Loud

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,23 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty