Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Nepotyzm w niebie?
 |  Wersja do druku
gradzik@gmx.de
 wrzesień 02 2007 11:07   
Forum

Status: offline

Cytat za Córką:

Na prostackie, aroganckie i obrazajace mnie posty nie odpisuje-bo i nie ma sensu. Chcesz zebym cie obrazala? ...sam sie obrazasz obrazajac mnie.I ja tu nie mam nic do dodania. W zdaniu :Czy Ty uwa¿asz polskich katolików za skoñczonych idiotów?...,
przyczepiasz sie jawnie do tego ze jestem poza granicami kraju! czego ty odemnie czlowieku obrazajacy mnie chcesz, czy ja Cie kiedykolwiek obrazilam, obrazilam twoje pochodzenie itp? to o co ci chodzi?ile jeszcze bedziesz sie czepial?ile jeszcze trzeba tolerowac twoje zachowanie i impertynenckie slowka w Twoich wypowiedziach?.
Mam kolege w gazecie wyborczej...jak chcesz dam Ci namiary...czasem potrzebuja slow do brukowcow.Bo ile ja jeszcze musze tolerowac twoje napastliwe wypowiedzi?wez sie przebiegnij albo co...czlowieku? daj zyc i nie badz nachalny ani osobisty.Ja nie mam potrzeby bys mi odpowiadal-ja nie!.Nie w ten sposob i zabieraj mi sie ze swoja wiarygodna katolicka postawa.Ja i bez twoich wypowiedzi dobrze pozyje-a nawet lepiej bo budzisz we mnie negatywne emocje.
A slowa, ze istnieje sredniowiecze w naszym katolicyzmie-nalezy traktowac jako podtekst-ale nie wiem czy to rozumiesz....ehh daruj sobie-ja nie tesknie do twoich wypowiedzi-sa one mi rowne wypowiedziom milki-obrazac umiesz i nic wiecej.

Nie przejmuj sie za bardzo warcholstwem Twojego adwersarza, niejakiego Marka Kacerza, pomimo że rani Ciebie swoimi słowami. Współczuję. Jest prosta zasada: jeśli ktoś jest arogancki i wulgarny, tzn., że jest moralnie i intelektualnie słaby oraz chce ukryć swoją niemoc za parawanem niekontrolowanego chamstwa i agresji.
Muszę przyznać, że nie jesteś odosobniona w takiej a nie innej ocenie sytuacji w chrześcijaństwie, co wyraził Twój poprzedni post. Masz prawo do osobistej oceny istniejącego stanu rzeczy. Można się z Tobą zgadzać lub nie, ale nikt z tego tytułu nie ma prawa Cię poniżać, czy werbalnie opluwać.
Pozdrawiam

===

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 wrzesień 04 2007 01:50   
Forum

Gradzik, tak wlasnie tez mysle

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Marek
 wrzesień 14 2007 22:52   
Forum

Szkoda li tylko, że w miejsce polemiki (zgodnie z moim zamysłem), Córka raczyła dostrzec (wyimaginowaną skądinąd) chęć obrażenia jej. Może to właśnie wiara w spiskowe teorie dziejów (w tym w kacerską prześladującą arogancję; martyrologia?) jest oznaką intelektualnej... wątłości, skoro miast argumentów spotkałem się wyłącznie z larum nad moim, jak to ładnie określono, warcholstwem?

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 wrzesień 16 2007 19:03   
Forum

-warcholstwo?hmm.., nie wiem i nie spotkalam sie nawet zeby swinia byla kiedykolwiek bezczelna, tak jak nigdy nie spotkalam sie z pijana swinia.
A polemika to nie obrazanie osobiste prywatnej osoby.Marek, trzeba sie wszystkiego w zyciu nauczyc-zacznij moze od tego,ze nie obrazaj sam-zebys nie byl sam obrazany.
I przemsl to w aspekcie intelektualnej nauczki-zebys nie mial uczucia...tej martyrologie-nie ma tego zlego co by nadobre nie wyszlo.I juz daruj sobie z puszczaniem oczka, bo to jest smutne o czym my tu piszemy i sposob w jaki sie do siebie odnosimy.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,15 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty