Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Rany Ojca Pio
 |  Wersja do druku
xxx
 luty 03 2008 15:14   
Forum

Status: offline

Quote by mathias777:
a czy był pod 24h kontrolą?

można powiedzieć ze tak.

znajdz mi takiego lekarza

Myślę ze wyszukanie nazwisk nie powinno Ci sprawić problemu.

usługi pogrzebowe za każdą kasę zamaskują świetnie rany,

jest to udokumentowane na filmie i zdjęciach. Ostatni strupek odpadł albo w chwili śmierci albo trochę przed nią, nie pamiętam dokladnie.

===

Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 luty 03 2008 18:24   
Forum

za Medieval_man w kregach, w których się obracam, cytowanie takich idiotycznych tekstów, jeszcze z portalu onet.pl uchodzi ...
... nie uchodzi

Oooooo Szanowny Arcymistrzu Sztuki Pisanego Slowa I Cytatow, o wybacz nam najmniejszym takie fopa.....polece jutro i sie wyspowiadam...nie? nie trzeba? bo wszyscy sa rowni w oczach Pana ? bo wyczytales ,ze milosc blizniego?-no jasne ! wszyscy sa rowni w oczach Pana ale nie w twoich co-smieszne!zalosne i prymitywne!.Do takich kregow to nawet moja mysz nie chce nalezec! a moze te kregi maja cos wspolnego z Okultyzmem?.....wow strach sie bac.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Marek
 luty 03 2008 21:11   
Forum

Co tyczy się cytowania...

takie fopa Faux-pas, nie fopa. - No, chyba że jest łikent i masz frajcajt.

polece jutro i sie wyspowiadam...nie? nie trzeba? bo wszyscy sa rowni w oczach Pana ? - A co błąd, spowiedź i równość w oczach Pana mają ze sobą wspólnego?...

smieszne!zalosne i prymitywne! - Hm... I vice versa?

Do takich kregow (...) strach sie bac. - Żart Ci się wyostrzył.

Ja bardzo cenilam Ojca Pio (...) jezeli Twoje uczucia tym obrazam. - W sumie to bardziej obrażasz siebie, jeśli na bazie zeznań jednej kobiety negujesz zeznania tych, którzy w ciągu życia Padre mieli do niego dostęp i którzy poświadczają jego świętość, nie zastanowiwszy się nawet, czy ona nie kłamie. No ale cóż, nie potrafisz być ślepa na prawdę... Doprawdy?

W moim sumieniu co prawda jest -prawda bedzie zawsze i na wieki. - Czyli nie zmieniasz raz przyjętych poglądów? Znów siebie obrażasz.

patrzac jak szybko mozna zostac w dzisiejszym czasie swietym - Znowu obrażasz samą siebie! Skończ z tym masochizmem, skończ!

co to jest za kosciol.pl? - Właśnie! Strrraszny portal! Okropniu ludzie! Idź sobie od nich, nie przejmuj się nimi!

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 luty 03 2008 21:47   
Forum

Quote by kacerz_Marek:
Co tyczy się cytowania...

takie fopa Faux-pas, nie fopa. - No, chyba że jest łikent i masz frajcajt.

polece jutro i sie wyspowiadam...nie? nie trzeba? bo wszyscy sa rowni w oczach Pana ? - A co błąd, spowiedź i równość w oczach Pana mają ze sobą wspólnego?...

smieszne!zalosne i prymitywne! - Hm... I vice versa?

Do takich kregow (...) strach sie bac. - Żart Ci się wyostrzył.

Ja bardzo cenilam Ojca Pio (...) jezeli Twoje uczucia tym obrazam. - W sumie to bardziej obrażasz siebie, jeśli na bazie zeznań jednej kobiety negujesz zeznania tych, którzy w ciągu życia Padre mieli do niego dostęp i którzy poświadczają jego świętość, nie zastanowiwszy się nawet, czy ona nie kłamie. No ale cóż, nie potrafisz być ślepa na prawdę... Doprawdy?

W moim sumieniu co prawda jest -prawda bedzie zawsze i na wieki. - Czyli nie zmieniasz raz przyjętych poglądów? Znów siebie obrażasz.

patrzac jak szybko mozna zostac w dzisiejszym czasie swietym - Znowu obrażasz samą siebie! Skończ z tym masochizmem, skończ!

co to jest za kosciol.pl? - Właśnie! Strrraszny portal! Okropniu ludzie! Idź sobie od nich, nie przejmuj się nimi!

W tym wszystkim co napisales tylko Faux-pas=jest slusznie zinterpretowane-mowi sie i wymawia to jak fopa.Bravo Mareczku_Kacerz,reszta sie nie zgadza.
P.S.1 Nie czytaj mnie-tak jakoby mnie nie bylo, przeciez mozesz.
P.S.2
Brodatych a nieswiadomych i uszczypliwych sie nie bojeM.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Gocek
 luty 04 2008 13:52   
Forum

Mały cytacik:

Ojciec Pio - oszust
Papież uważał ojca Pio za oszusta
Jan XXIII uważał działalność Ojca Pio i kult jego osoby za "wielkie oszustwo" i "katastrofę" - twierdzi Sergio Luzzatto, autor szeroko dyskutowanej we Włoszech książki "Ojciec Pio. Cuda i polityka we Włoszech w XX wieku".

O wychodzącej w przyszłym tygodniu książce, znanej na razie z fragmentów, oraz o burzliwych stosunkach kanonizowanego w 2002 roku kapucyna z Janem XXIII w latach 60-tych pisze dziennik "Corriere della Sera".

Luzzatto, historyk i publicysta, ujawnia w swym tomie nieznane dotąd zapiski Dobrego Papieża, który w czerwcu 1960 roku po rozmowie na temat ojca Pio ze swoim zaufanym informatorem napisał o "niepokojącym zjawisku", a za takie uważał, jak to ujął, "zarazę, która od dobrych 40 lat dotyka setki tysięcy ogłupiałych dusz". Ponadto Jan XXIII za powód do poważnego niepokoju uznał otrzymane przez siebie informacje o tym, że w najbliższym otoczeniu zakonnika znajdują się kobiety, z którymi - jak relacjonuje "Corriere della Sera" powołując się na książkę - utrzymuje nie tylko duchowe kontakty. Papież w swych zapiskach zauważył, że "odkrycie przy pomocy nagrania (...) jego intymnych i niewłaściwych stosunków z kobietami, które stanowią jego gwardię pretoriańską, nie dopuszczającą do jego osoby, każe myśleć o ogromnych rozmiarów katastrofie dusz, diabelsko przygotowanej".

W książce przypomina się, że już w latach dwudziestych zeszłego wieku ksiądz Angelo Roncalli - przyszły papież Jan XXIII - dwukrotnie jako wysłannik Watykanu wizytował Apulię, starannie omijając miejscowość San Giovanni Rotondo, gdzie działał ojciec Pio. Już wtedy ksiądz Roncalii miał zastrzeżenia do jego osoby i nie zmienił ich także po konklawe. Nigdy nie spotkał się z ojcem Pio, także po wyborze na papieża.

onet.pl
czwartek, 25 października 2007, b_j

Inny ciekawy z gazety.pl
Jak pisze dziennik.pl, razem z decyzją o wyniesieniu Pio na ołtarze Jan Paweł II wydał edykt o nieomylności papieża. Chciał w ten sposób na zawsze zakończyć debatę nad prawdziwym źródłem ran świętego.

===

"Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej." Karol Marks

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,24 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty