Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Z Potrzeby Serca
 |  Wersja do druku
Rafi F
 maj 26 2008 11:01   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Quote by Bielicka: Wy znacie nawet moje imie,i moj stary Nick kazdy z Was prawie .

Ja odkrylam ten Zbor Zielonoswiatkowy i stamtad z kazan czerpie wszystko tzn jestem nienasycona tyle czerpie z tych kazan.Tam odkrylam o tym Nowonarodzeniu o tym co przezylam -opisywalam to pod nikiem "corka"-a czego nie znalazlam i nie slyszalam nigdy jako Chrzescijanka w KRK.
Ach marzenie jest byc jedna z nich, nie wiem czy ich Zbor jest tu gdzie mieszkam.Jeszcze aby sie nie rozczarowac to nie szukalam.

A o tych pielgrzymkach tez przypadkiem dowiedzialam sie z reportazu w TV pozniej poszperalam w Necie i ot znam te drogi pielgrzymie tez tak jak Wy.

Coz jestem ta sama, nie potrafie klamac, bielicka =corka.

A tak coś mi chodziło po głowie, ze styl wypowiedzi znany
Widzę, że odnajdujesz swoja Drogę się u ewangelicznych. Fakt, pastor Kulec ma mocne słowo.
Jeżeli nie znajdziesz w pobliżu zboru KZ (a każdy jest troszkę inny), to może inny zbór ewangeliczny (kazdy zbór inny ). Ewangeliczni (w tym i KZ) współpracuję ze sobą w ramach Aliasu Ewangelicznego. (nawiasem mówiąc ciekawostką jest, ze Armia Zbawienia działa w Polsce w Aliasie Ewangelicznym, a Kościół Ewangelicko-Metodystyczny razem z KEA i KER, a wywodzą się z tego samego nurtu).

Podobną duchowość znajdziesz w ramach KRK w Odnowie w Duchu Świętym - sprawdź oba źródła Łaski.

Jezus naszym Panem, Siostro. I w KRK i w KZ.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
kazema
 maj 26 2008 14:04   
Forum

[QUOTEza Dezerter]Cieszę się, że jest z nami, ktoś z uduchowionych Zielonoświątkowców, mam nadzieję, że wniesiesz powiew świeżości na to forum[/QUOTE]

Tak. Wnieś Córko powiew świeżości na to forum

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Pastor
 maj 26 2008 14:30   
Forum

Quote by kazema: [QUOTEza Dezerter]Cieszę się, że jest z nami, ktoś z uduchowionych Zielonoświątkowców, mam nadzieję, że wniesiesz powiew świeżości na to forum

Tak. Wnieś Córko powiew świeżości na to forum [/QUOTE]
Ale powiałoooo
Aż z krzesła spadłem

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 maj 26 2008 15:41   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Rafi F: Zamiast pielgrzymki może byś rozważyła Lednica 2000 ? Wspaniałe przeżycie dla wielu młodych katolików (sugeruję się liczbą 21 w nicku).

Albo Tydzień Ewangelizacyjny. Towarzystwo ekumeniczne (przeważają ewangelicy). Słyszałem dotychczas tylko pozytywne relacje. Słuchałem on-line w necie i byłem zaskoczony pozytywnie.

Kontynuując wątek.

Festiwal “DLA JEZUSA”

A może Warsztaty Gospel albo idź na całego : Obóz Gospel 2008!

Zobacz ile różnych dodatkowych możliwości chwalenia Pana !

Zapomniałbym o spływie ojca z synem czy rodzinnych wakacjach w kajaku, a wieczorem można porozmawiać o rodzinie, dzieciach i Panu.

Wczasy z Biblią i nie tylko w Bieszczadach.

Podsuwajcie kolejne propozycje.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Bielicka
 maj 26 2008 16:25   
Forum

Rafii,
Jak uslyszalam to kazanie o Nowonarodzeniu-to poczulam ze znalazlam swoich, a M.Kulec chcialabym zeby mi byl takim mistrzem -leprzego nie znamSmile.
Wydaje mi sie ze chyba nikt z braci ktorzy sa obdarzeni natchnieniem Ducha Swietego to oni by sie tu na net nie zapisywali chyba.
Bylam na Kursie Filipa w moim Kosciulku tu gdzie mieszkam ale ja chce nalezec do Kosciola czuc ten Kosciol i utozsamiac sie ze slowami tego Kosciola ze wszystkim-byc takim jednym cialem bez "ale" i bez "zaprzeczen".
I po raz pierwszy wydalo mi sie ze to nie jest prawda to powiedzenie ze "tam gdzie jest duzo Swietosci gromadzi sie duzo zla"-wrecz przeciwnie to wlasnie tam nie ma zla.Tam jest duzo Swietosci. Dziekuje za mile slowa,a te Bieszczady tez sa godne polecenia.
Ja znalazlam tu cos dla chetnych:

Jeśli jesteś gimnazjalistą, licealistą lub studentem i chcesz zostać żołnierzem Armii Pana, to jedź z nami na Obóz Walki Duchowej do Marylina (Puszcza Notecka) w dniach 14-20 lipca 2008 r.

Przyjedź i sprawdź czy dasz radę.
http://www.kz.pl/index.php

Jezus naszym Panem Bracie.

===

Skarb twoj jest tam gdzie serce twoje.

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,20 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat