Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek
 Problemy, Uwagi, Wątpliwości, OFFtopy
 |  Wersja do druku
Andrzej
 grudzień 12 2008 21:42   
Forum

Status: offline

Quote by eviva: medieval man
Jesli nazywałem kogoś kłamcą to tylko i wyłącznie z tego powodu, że ten ktoś posługiwał się kłamstwem.
(konkret? eviva, ktora wbrew twardym dowodom między innymi odrzucała uporczywie poprawne tlumaczenie jednego z wersetów Biblii)
O jaki werset Biblii chodziło?

o ten, co do którego przyjmowałaś swoje własne tlumaczenie zamiast przyjąć wersję oryginalną (język grecki)

krotka pamięć?

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Profil   Email   Strona www 
kasandra_K80
 grudzień 12 2008 23:00   
Forum

Ja osobiście żałuję, że moderator: Karol Dąbrowski tak mało się tutaj udziela. Jest osobą kulturalną, na poziomie i mądrą i osobiście wolałabym, żeby moje wypowiedzi raczej on przeglądał, a nie stronniczy i pełen uprzedzeń rafi...

===

Profil   Email 
Reguly
 grudzień 13 2008 22:36   
Forum

Quote by medieval_man:Jesli nazywałem kogoś kłamcą to tylko i wyłącznie z tego powodu, że ten ktoś posługiwał się kłamstwem.
(konkret? eviva, ktora wbrew twardym dowodom między innymi odrzucała uporczywie poprawne tlumaczenie jednego z wersetów Biblii)

Pomijam twoja tzw. twardosc tzw. dowodow... Pozostaje natomiast nie tyle kwestia jego tlumaczenia, co kwestia intepretacji... A to jeszcze mimo wszystko nie jest wystarczajacy powod by kogokolwiek nazywac klamca.

Masz więc dwa wyjscia:
- albo przyznać, że się pomyliłeś,
- albo zostać uznanym za kłamcę

Znając Ciebie znajdziesz trzecie wyjście:

Owszem - bo nie jestem na tyle ograniczony, by dac sie zlapac w wybor pomiedzy jedynie dwoma zaproponowanymi przez ciebie wyjsciami, skoro moze byc ich wiecej - np. ze nazywanie kogos klamca (niezaleznie od powodow) zawsze wypada gozej, niz przedstawienie potencjalnemu klamcy merytorycznej argumentacji. Osobiscie wybiore natomiast jeszcze inne wyjscie - nie kontynuowanie tej dyskusji z toba. Jak dla mnie dalej w tym kierunku EOT (a to miedzu innymi dla tego, ze swoja opinie w tej kwestii poniekad wyrazilem onegdaj tutaj, poczynajac od wypowiedzi z śro 29 sie 2007 13:05:24 a konczac na czw 30 sie 2007 09:03:09(jak juz koniecznie chciales przytoczenia konkretnego miejsca - w tym to akorat jestem naprawde dooooobry).

Nie mógłbym wtedy tak swobodnie przyłapywać Cię na różnych sprawach i sprawkach

Probuj dalej... Tylko potem nie placz i nie skarz sie moderatorom...

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Robert
 grudzień 13 2008 22:46   
Forum

Zauwazyliscie, ze przy wiekszym powiekszeniu avatara Medievala na brzegu ksiazki mozna odczytac napis "SOL TORVNI DG"...?

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
potwor
 grudzień 14 2008 01:03   
Forum

Nasz KoFFanY mOd Rafi F usunął temat parakleta "a baby" jakos tak,
pytanie: na jakiej podstawie i dlaczego?

===

Dzięki Bogu jestem ateistą...

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 14 2008 01:12   
Forum Moderator
Moderator

Quote by mathias777: Nasz KoFFanY mOd Rafi F usunął temat parakleta "a baby" jakos tak,
pytanie: na jakiej podstawie i dlaczego?

Był to raczej news.
Przesłałem paraklet usuniętą treść i poprosiłem o napisanie artykułu.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

kasandra_K80
 grudzień 14 2008 01:52   
Forum

W takim razie nie rozumiem, dlaczego nie usunąłeś nic nie znaczącego i niemiłego wątku z matejanką w tytule?

I dlaczego cały dzień jesteś nerwowy, wypowiedzi jak chorągiewki, pojawiaja sie i znikają, nawet te, które są adekwatne do tytulu wątku.

===

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 14 2008 02:43   
Forum Moderator
Moderator

Quote by kasandra_K80: W takim razie nie rozumiem, dlaczego nie usunąłeś nic nie znaczącego i niemiłego wątku z matejanką w tytule?

Który to?

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Andrzej
 grudzień 14 2008 15:20   
Forum

Quote by reguly:

Pomijam twoja tzw. twardosc tzw. dowodow... Pozostaje natomiast nie tyle kwestia jego tlumaczenia, co kwestia intepretacji... A to jeszcze mimo wszystko nie jest wystarczajacy powod by kogokolwiek nazywac klamca.

akurat w tym przypadku nie ma możliwości żadnej dowolnej interpretacji.
Chyba, że Ty jako wybitny biblista wykażesz, że może być inaczej.
Innymi słowy: nie zabieraj reguly głosu w sprawach, o ktorych nie masz pojęcia
Quote by reguly:

Owszem - bo nie jestem na tyle ograniczony, by dac sie zlapac w wybor pomiedzy jedynie dwoma zaproponowanymi przez ciebie wyjsciami, skoro moze byc ich wiecej - np. ze nazywanie kogos klamca (niezaleznie od powodow) zawsze wypada gozej, niz przedstawienie potencjalnemu klamcy merytorycznej argumentacji.

I znowu pudło.
Eviva otrzmała kilkakrotnie merytoryczna argumentację, na ktora nie znalazła żadnej odpowiedzi.
Nie przeszkodziło to jej jednak kontynuowac podawania kłamliwych tłumaczeń.
Quote by reguly:
Osobiscie wybiore natomiast jeszcze inne wyjscie - nie kontynuowanie tej dyskusji z toba.

Skąd wiedziałem o tym z gory?
Nie potrafisz przyznać się ani do popełnienia błędu, ani do kłamstwa.
Zawsze kiedy Cię przycisnąć tłumaczysz się albo tym, że ktoś cię nie zrozumiał, albo, ogłaszasz, ze nie będziesz kontynuował dyskusji.
Wygodne.
Tchórzliwe.
I Ty mnie oskarżasz?
Czy to nie szczyt hipokryzji
Quote by reguly:
Probuj dalej... Tylko potem nie placz i nie skarz sie moderatorom...

Obejdzie sie bez moderatorów.
Jestes zbyt łatwym celem.
Wykazanie Ci kłamstwa jak powyzej, albo tchórzostwa - tez jak powyżej, nie sprawia najmniejszej trudności.

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Andrzej
 grudzień 14 2008 15:27   
Forum

Quote by suration: Zauwazyliscie, ze przy wiekszym powiekszeniu avatara Medievala na brzegu ksiazki mozna odczytac napis "SOL TORVNI DG"...?

doprawdy?

na oryginalnym obrazku, ktory posiadam w duzo większej rozdzielczości, nie ma niczego takiego.
Co więcej avatar jest odbiciem lustrzanym.

Zaczynasz wierzyc w dzialanie sztana, suration?

===

Rafi F
 grudzień 14 2008 18:51   
Forum Moderator
Moderator

TUTAJ jest miejsce na podobne uwagi. Proszę nie zaśmiecac forum i innych wątków.

Quote by aszug:
W ciągu ostatnich 5 minut moderator Rafi usunął wszystkie moje posty do Paraklet, będące grzecznym i na temat wyjaśnieniem jej uwag do mnie skierowanych.

Usunął nawet te posty gdzie wytłumaczyłem jej, iż napisałem do niej, ale Rafi moje odpowiedzi usunął.

Nic więcej w tych postach nie było.

Usuwa także w kilka sekund, gdy tylko się pojawią posty, będące prośbą do Administracji jak poniżej.

To, co tu robią moderatorzy jest straszne i niewyobrażalne. Poza prześladowaniem odmienności spojrzenia na różne rzeczy moderator Rafi:

1. Wmawia ludziom poglądy, których nie głoszą.
2. Oczernia ich jako złośliwych i atakujących, podczas gdy jedynie wykazują mu jak manipuluje ich słowami i proszą o zaprzestanie tego.
3. Mści się na nich za ich krytyczne i merytoryczne uwagi wycinając ich posty odnoszące się do zupełnie innych tematów i nie zawierające żadnych uwag i ataków osobistych.
4. Nie daje szansy obrony i wykazania swojej niewinności, a jego manipulacji i posługiwania się kłamstwem wycinając wszystkie odpowiedzi zawierające obronę i argumenty grzecznie sformułowane.

Jeszcze raz proszę Administrację o zajęcie się tą sprawą.

Quote by Arek_Sz: Posłuchaj - z tego co tu widzę, to większość ma wątpliwości bardziej co do Ciebie, niż do Rafiego...

Przemyśl to...

Faktem jest, że dyskusja z tobą kończy się ostrą wymianą zdań, a ty jesteś głównym prowokatorem, dlatego ja w takim przypadku rezygnuję z udziału w danym temacie na jakiś czas...

Głupotę i to wielką oraz swoją słabość pokazujesz także zakładając ten sam temat kilkukrotnie... Wyrabiasz sobie niezbyt pozytywną opinie...

Quote by aszug:
Quote by Arek_Sz:
Głupotę i to wielką oraz swoją słabość pokazujesz także zakładając ten sam temat kilkukrotnie... Wyrabiasz sobie niezbyt pozytywną opinie...

Nigdy nie prowokuję i zawsze piszę krótko na temat.

A swój post wklejam kilkakrotnie, bo Rafi go usuwa, a jest on merytoryczny i nie obrażliwy. Są w nim uwagi napisane w grzecznej formie do Administracji i są tam same fakty.

Quote by Arek_Sz: Z innego tematu:
Quote by aszug:
Jesteś kłamcą Manipulatorze(...)
A moje uwagi o Tobie mają grzeczną i merytoryczną formę, nieuczciwy człowieku. Są prośbą skierowaną do Administracji, więc nie może mieć formy obrażliwej.

Rzeczywiście wyrażasz się bardzo grzecznie i kulturalnie. Zero prowokacji

BTW - "ź" sie pisze wciskając ALT + X, a nie ALT + Z

Quote by aszug: Usunął też taki post:

"Paraklet, a ja mówię, że niczego nie powtarzam, tylko odpowiadam Ci na nieuzasadniony i pusty zarzut. Rafi usunął mój post merytoryczny i grzeczny, bo wykazałem jego manipulacje, których się wstydzi.

Rafi - ta Maryja zajmuje to zbyt wiele miejsca - Aszug i BLyy nie trzymają się zasad tego tematu. Fragment został wytłumaczony i zinterpretowany dalsza dyskusja wychodzi po za reguły - czy mógłbyś ją gdzieś indziej przenieść?? Byłabym wdzięczna

Czyli nie mam prawa udziału w dyskusji? Bo dyskucja była o krewnych Jezusa, a ja o tym pisałem.
Jesteście manipulantami, którym gdy się wykaże im niesłuszność zarzutów odsyłają człowieka na bok, bo im niewygodnie. To co robicie z ludżmi to kpina i bardzo podłe. Powinniście się wstydzić takich metod.

Mój ostatni post był o psalmach, a wszystko co w nim napisałem było obiektywne i w ogóle niekontrowersyjne, nawet był tam mój uśmiech. Usunął go wyłącznie z zemsty za inne moje posty. "

Usunął także ten post:

"Chciałem wszystkich poinformować, że moderator Rafi wycina merytoryczne, ściśle dotyczące tematu posty, ktore wykazują jego manipulacje i posługiwanie się kłamstwem, jak np. w każdym wątku i w każdym poście zarzucanie mi poglądów, których nie głoszę.
Za każdym razem atakuje mnie ad personam, publicznie oczernia i wycina moje posty, które odnoszą się wyłącznie do tematu i są grzeczne jak ten ostatni o złorzeczeniach w Psalmach.
Napisałem tam tylko o tym, że ks. Jan Zieja, kapłan katolicki powykreślał wszystkie takie psalmy z Brewiarza aby nie mieć konfliktu sumienia i o tym, że można te psalmy odmawiać traktując alegorycznie wrogów, widząc w nich np. demony, złe myśli czy skłonności, o których oddalenie lub zniszczenie się prosi.

Żadnych innych uwag post mój nie zawierał.

Proszę administrację o usunięcie moderatora Rafiego z jego funkcji i lub danie mu ostrzeżenia za niskie i nieuczciwe metody jakie stosuje wobec rozmówców."

Co w nim jest obrażliwego i nieuzasadnionego?

To, że jestem ostry nie oznacza, że krzywdzę, obrażam czy stosuję kłamstwa wobec kogokolwiek. Wy zaś ludzi krzywdzicie i stosujecie nieuczciwe metody.

Quote by aszug:
Quote by Arek_Sz:
Rzeczywiście wyrażasz się bardzo grzecznie i kulturalnie. Zero prowokacji

Nieuczciwy człowieku - to jest stwierdzenie faktu i nie jest epitetem, potrafię uzasadnić merytorycznie swoje zarzuty, nie obrażając nikogo. On zaś robi z człowiekiem co chce i posługuje się nieuczciwymi metodami i kłamstwem.

BTW - "ź" sie pisze wciskając ALT + X, a nie ALT + Z

Swoje złośliwe uwagi zostaw sobie dla swoich przyjaciół, takich jak Rafi.

Quote by Arek_Sz:
Quote by aszug:
Napisałem tam tylko o tym, że ks. Jan Zieja, kapłan katolicki powykreślał wszystkie takie psalmy z Brewiarza aby nie mieć konfliktu sumienia i o tym, że można te psalmy odmawiać traktując alegorycznie wrogów, widząc w nich np. demony, złe myśli czy skłonności, o których oddalenie lub zniszczenie się prosi.

To jest jedyny fragment na temat i Rafiemu się nie dziwię...

Quote by kasandra_K80: Zgadzam się z aszug'iem, że Rafi nie moderuje uczciwie. Dodatkowo świadomie lub nie podkręca atmosfere na forum.

W tej chwili nie wiadomo czy wolno i w jakiej formie z kimś dyskutować.

Od razu odpowiadam na ostatnie: można wszystko byle nie łamać regulaminu forum. Dodatkowo TT jest tylko w TT (to ze względu na poprzednią inwazję we wszystkich wątkach)

===

Robert
 grudzień 14 2008 18:53   
Forum

Quote by medieval_man:
Quote by suration: Zauwazyliscie, ze przy wiekszym powiekszeniu avatara Medievala na brzegu ksiazki mozna odczytac napis "SOL TORVNI DG"...?

doprawdy?

na oryginalnym obrazku, ktory posiadam w duzo większej rozdzielczości, nie ma niczego takiego.
Co więcej avatar jest odbiciem lustrzanym.

Zaczynasz wierzyc w dzialanie sztana, suration?

Rownie trudno znalezc dowod na istnienie szatana, co i Boga. Choc wolalbym wierzyc, ze istnieje tylko Bog. Istnienie szatana byloby przygnebiajace.

Z tym avatarem... to chcialem Was rozbawic...
Ciesze sie Medieval, ze az popatrzyles na ten obrazek w wiekszej rozdzielczosci...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
Robert
 grudzień 14 2008 18:56   
Forum

Moglbys Rafi zmniejszyc troche intensywnosc ciachania postow i czesci wypowiedzi. Troche sie dziwie, ze Ci nie szkoda czasu na wycinanie postow aszuga i wklejanie w inne miejsca. No chyba, ze niezla kasiora sie za tym kryje... Wtedy to i ja chcialbym poczyscic troche forum...

===

Profil   Email 
aszug
 grudzień 14 2008 19:00   
Forum

Quote by Rafi F: TUTAJ jest miejsce na podobne uwagi. Proszę nie zaśmiecac forum i innych wątków.
)

Jakże fałszywy człowieku, napisałem ten post najpierw właśnie jako post i tylko dlatego, że go usunąłeś a także kilka innych moich do Paraklet na temat Psalmów i Ewangelii zrobiłem z niego osobny wątek.

Szkoda zdrowia dla takich ludzi jak Ty. Nie zasługujesz na szacunek jako człowiek nieuczciwy, pełen hipokryzji i poniżający innych.

===

Ilekroć poszedłem między ludzi, mniejszy wróciłem.

Profil   Email 
aszug
 grudzień 14 2008 19:02   
Forum

Poza tym fałszywy człowieku, jeśli przenosisz moje posty i odpowiedzi to przenieś także odpowiedzi na te posty innych forumowiczów, a nie tylko moje, skoro robisz to tylko z powodu zaśmiecania. Czysta hipokryzja.

===

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 14 2008 19:29   
Forum Moderator
Moderator

Quote by aszug: Poza tym fałszywy człowieku, jeśli przenosisz moje posty i odpowiedzi to przenieś także odpowiedzi na te posty innych forumowiczów, a nie tylko moje, skoro robisz to tylko z powodu zaśmiecania. Czysta hipokryzja.

Co mam powiedzieć
Przeniosłem od razu wszystkie, więcej nie było
Z każdego innego miejsca usunąłem. Zaśmieciłeś tym forum w tak wielu miejscach, że aż było mi za ciebie wstyd.

===

Rafi F
 grudzień 14 2008 19:33   
Forum Moderator
Moderator

Quote by suration: Moglbys Rafi zmniejszyc troche intensywnosc ciachania postow i czesci wypowiedzi. Troche sie dziwie, ze Ci nie szkoda czasu na wycinanie postow aszuga i wklejanie w inne miejsca. No chyba, ze niezla kasiora sie za tym kryje... Wtedy to i ja chcialbym poczyscic troche forum...

Daj mi złotówkę za każde złamanie zasad publikacji, a będę bardzo bogatym człowiekiem
ale faktycznie, post paraklet mogłem potraktować jako pogadankę towarzyską i przenieś do towarzyskie. Cóż, człowiek uczy się całe życie. Paraklet nie ma do mnie żalu.

===

aszug
 grudzień 14 2008 19:47   
Forum

Quote by Rafi F:
Z każdego innego miejsca usunąłem. Zaśmieciłeś tym forum w tak wielu miejscach, że aż było mi za ciebie wstyd.

Kłamiesz niepotrzebnie, fałszywy człowieku.

Napisałem jeden wątek, w dziale "Pytania, problemy, itd.". Usunąłeś go w ciągu 30 sekund. Napisałem więc wątek w innym dziale, minęło 20 sekund i go nie było. I tak 15 razy, aż zadzwonił telefon i nie mogłeś w ciągu kilku sekund wykasować tych, które się pojawiają.

Dlatego zostało kilka wątków z tym postem.

Wklejałem je tylko dlatego, że automatycznie je usuwałeś, hipokryto.

A postów Paraklet już nie merytorycznych do mnie nie przeniosłeś, więc nie kłam znowu.

===

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 14 2008 20:20   
Forum Moderator
Moderator

Quote by aszug:
Napisałem jeden wątek, w dziale "Pytania, problemy, itd.".
Niby zatwierdziłeś, że znasz zasady publikacji, a uwagi do moda publikujesz gdzie bądź. TUTAJ jest specjalny wątek do tego. Inne usuwam. Wszyscy o tym wiedzą, tylko ty uważasz, że jesteś na specjalnych warunkach. Nic osobistego - takie są reguły. I podobnie jest na wszystkich forach (no, może nie na wszystkich, wszystkich nie znam; po prostu nie spotkałem forum z inna zasadą)

===

Rafi F
 grudzień 14 2008 20:24   
Forum Moderator
Moderator

A teraz mam pytanie do wszystkich, czy na tym wątku mozna kogoś bezkarnie obrażać, czy ma tu być wolna amerykanka, czy normalny wątek na uwagi dotyczące forum i moderowania?

===

kasandra_K80
 grudzień 14 2008 20:44   
Forum

Ja Ci już nie wierzę, Rafi, ani jako moderatorowi, ani jako człowiekowi....

I powiem Ci więcej, na znak protestu NIE PRZYJME W TYM ROKU NA BOŻE NARODZENIE BOGA do swojego domu. Bo jesli jest takim jakim go lansujesz, to moje dzieki....

===

Profil   Email 
potwor
 grudzień 14 2008 20:57   
Forum

Quote by kasandra_K80:NIE PRZYJME W TYM ROKU NA BOŻE NARODZENIE BOGA do swojego domu.

tylko jak to zrobić, skoro to coś co jest niewidzialne jest wszędzie?

===

Profil   Email 
kasandra_K80
 grudzień 14 2008 21:01   
Forum

Quote by mathias777:
Quote by kasandra_K80:NIE PRZYJME W TYM ROKU NA BOŻE NARODZENIE BOGA do swojego domu.

To proste, nie będe obchodzić Bozego Narodzenia, nie będzie choinki i prezentów, bo jeden już mam...wizję prawdziwą chrześcijaństwa...i nie będzie ani rekolekcji ani spowiedzi...

Powiedziałam to już Bogu w swoich słowach.

To na razie tyle...

Powodzenia

===

Profil   Email 
potwor
 grudzień 14 2008 21:03   
Forum

Quote by kasandra_K80:
Quote by mathias777:

To proste, nie będe obchodzić Bozego Narodzenia, nie będzie choinki i prezentów, bo jeden już mam...wizję prawdziwą chrześcijaństwa...i nie będzie ani rekolekcji ani spowiedzi...

To na razie tyle...

Powodzenia

i TAK TRZYMAĆ!!

===

Profil   Email 
aszug
 grudzień 14 2008 21:10   
Forum

Quote by Rafi F:Niby zatwierdziłeś, że znasz zasady publikacji, a uwagi do moda publikujesz gdzie bądź.

Mój pierwszy post, który usunąłeś, hipokryto, nie był do administracji forum, tylko do forumowiczów i brzmiał nieco inaczej. Po tym jak nausuwałeś w ciągu 5 minut wiele moich postów na różne tematy, w tym w ogóle nie związane z Tobą zaadresowałem mój post do administracji.

Usunąłeś nawet moją odpowiedż do Paraklet, która brzmiała:
"Napisałem na temat Psalmów (tu o tym, że było o ks. Zieji i alegorycznej interpretacji Psalmów), grzecznie i z uśmiechem, ale Rafi usunął wszystkie moje odpowiedzi na temat temat zapoczątkowany przez Ciebie."

Nic w tej wiadomości więcej nie było, a Ty nawet ją usunąłeś. Na podstawie czego, jak nie wyłącznie swojej pogardy dla mnie?

TUTAJ jest specjalny wątek do tego. Inne usuwam. Wszyscy o tym wiedzą, tylko ty uważasz, że jesteś na specjalnych warunkach.

Hipokryto, usuwasz nie tylko te adresowane do administracji i przestań kłamać, bo robisz temu Forum najgorszą opinię. Od jutra i tak mnie tu już nie ma.
Nie pozwolę sobie na takie traktowanie i kpiny z ludzi.

Nic osobistego - takie są reguły.

Wybacz, hipokryto, ale to wyłącznie osobiste zagrywki a wszystko, co piszesz to wyłącznie kłamstwa i próba wybrnięcia z podłych metod jakie stosujesz wobec ludzi.

===

Profil   Email 
aszug
 grudzień 14 2008 21:18   
Forum

Quote by Rafi F: A teraz mam pytanie do wszystkich, czy na tym wątku mozna kogoś bezkarnie obrażać, czy ma tu być wolna amerykanka, czy normalny wątek na uwagi dotyczące forum i moderowania?

Nigdy nikogo tu nie obraziłem, a wszystkie moje 4 zarzuty przeciw Tobie do administracji są merytoryczne i ukazują Twoje postępowanie, są to więc fakty a nie pomówienia i mają nikogo nie obrażającą formę.

Nazwanie Cię hipokrytą też jest uzasadnione, bo jak ktoś jawnie i perfidnie postępuje w sposób pełen hipokryzji to jak mam go nazwać? A potrafię to wykazać i udowodnić, że takie metody stosujesz.

Nazywanie przez media, psychologię i sądy kogoś "pedofilem" nie ma zamiaru nikogo obrażać, ale definiuje daną patologię i osobę, której to dotyczy, tak samo jest ze słowem "hipokryzja", którego wyjaśnienie znajdziesz w słowniku.

===

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 14 2008 21:38   
Forum Moderator
Moderator

Quote by aszug:
Quote by Rafi F:Niby zatwierdziłeś, że znasz zasady publikacji, a uwagi do moda publikujesz gdzie bądź.

Mój pierwszy post, który usunąłeś, hipokryto, nie był do administracji forum, tylko do forumowiczów i brzmiał nieco inaczej. Po tym jak nausuwałeś w ciągu 5 minut wiele moich postów na różne tematy, w tym w ogóle nie związane z Tobą zaadresowałem mój post do administracji.

Uwagi na temat pracy moda czy admina wg zasad publikacji kieruje się listem elektronicznym do moda lub admina. W ramach pionierskiego eksperymentu zrobiliśmy specjalny wątek, aby można było także wyrazić swóją aprobatę i dezaprobatę publicznie.
Jak widzisz twoje epitety są bezpodstawne.
Pytam ponownie: czy w tym wątku ma być wolna amerykanka?

===

Robert
 grudzień 14 2008 21:50   
Forum

Quote by kasandra_K80: To proste, nie będe obchodzić Bozego Narodzenia, nie będzie choinki i prezentów, bo jeden już mam...wizję prawdziwą chrześcijaństwa...i nie będzie ani rekolekcji ani spowiedzi...

Bardzo dobrze Kasandra. Bog katolicki tez do mnie nie przemawia...

===

Profil   Email 
Kacper Światłowski
 grudzień 14 2008 21:52   
Forum

Ja nie lubie jak ktos ma inne zdanie od mojego, o!

===

Andrzej
 grudzień 14 2008 22:03   
Forum

Aszug, proszę nie poddawaj się - dla mnie Twoja obecność na tym forum jest bardzo cenna.
Wiem, że to trudne, ale postaraj się o odrobinę więcej cierpliwości i wyrozumiałości, nawet wobec tych, ktorych uważasz za hipokrytów.
Mnie wystarczą Twoje merytoryczne wypowiedzi.
W gruncie rzeczy to od nich zaczynam ostatnio przeglądanie wątków i ciesze się, że jesteś.

Rafi F - uważam jak aszug, że w kilku miejscach przesadziłeś kierując się uprzedzeniem wobec aszuga.
Ogolnie podoba mi sie jednak zaprowadzanie porządku na forum.
Tu juz było za duzo wolnej amerykanki.

Kasandra_K80
na złość rodzicom chcesz odmrozić sobie uszy?
Naprawdę dojrzała postawa

===

Zawartość wygenerowana w: 1,05 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie