Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 trace kobiete i dziecko
 |  Wersja do druku
andrzej2861
 luty 09 2005 10:22  (Czytany 967 razy)  
Forum

Status: offline

Zyje od kilku lat z kobieta i naszym dzieckiem. Jestem na etapie uniewaznienia malzenstwa oraz rozwodu cywilnego. Wszystko wygladaloby pieknie bo juz niedlugo moglibysmy wspolnie tworzyc rodzine, ale niedawno ona poznala innego mezczyzne i "wlasnie odchodzi". Trudno mi sie z tym pogodzic, gdyz widze, ze to jej zakochanie oddalilo nas tak bardzo i ze ten kryzys , ktory mogl sie przydarzyc zostal rozwiazany w sposob, ktorego nie potrafie zaakceptowac. Wczesniej miedzy nami bylo ok, czulismy sie "razem", choc bywalo ciezko. Najwieksze klopoty byly z komunikacja. Teraz to wszystko sie rozpada, a ja czuje, ze nie powinno po tej jej przygodzie. Wiem, ze teraz mozemy stworzyc trwala i silna rodzine, ale czuje ze ona poddala sie temu zauroczeniu i nie chce juz NAS. Pomozcie!!!!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł Chojecki
 luty 09 2005 14:06   
Forum

Status: offline

Rzeczywiście masz sytuację nie do pozazdroszczenia. Nikomu też nie spieszno Ci coś radzić.
Ja też nie wiem, jak się powinieneś (w konkretach) zachować.
Podpowiem Ci jedno, może nadszedł czas, by poważnie zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem i stosunkiem do Boga. Gdy człowiekowi źle, wtedy zyskuje "nadzwyczajną" zdolność prawdziwego patrzenia na rzeczywistość. Staje się pokorny...
Może po to jest całe to doświadczenie?...

Oto fragment Słowa Boga, który może Cię zaispiruje.

Gal. 6:7-8
7. Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie.
8. Bo kto sieje dla ciała swego, z ciała żąć będzie skażenie, a kto sieje dla Ducha, z Ducha żąć będzie
żywot wieczny.

Jeśli chcesz, napisz do mnie na moją skrzynkę (knowp@poczta.onet.pl), bo takie sprawy nie bardzo nadają się na publiczne forum.

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,08 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości