Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kultura i Media Nowy wątek Odpowiedz
 Akcja Frondy w sprawie "Brokeback Mountain"
 |  Wersja do druku
Gość forum: j0sh
 styczeń 06 2006 17:10   

I kto to mówi hehe

===

Cytat 
Obcy
 styczeń 06 2006 17:11   
Forum

Status: offline

Panowie. Wyluzujcie!

MarcinieW: To Ty pierwszy zaatakowałeś osobę, a nie argumenty:

Quote by MarcinW:Reszta to już bzdury, co się w twojej głowie wylęgły.

j0sh: Sam wiesz, że przedstawione poglądy nie są nieodłącznie związane ze schizofrenią. Inaczej musiałbyś za schizofreników uznać pewnie z połowę ludzi. Oczywiście, zaznaczyłeś, że nie sugerujesz, iż MarcinW na nią cierpi, ale widzisz sam, że ktoś się tu bardzo zdenerwował i tego nie widzi (ale to nerwy a nie paranoja). Może lepiej już poniechać dalszej wymiany ciosów?

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 17:13   
Forum

Nie zaatakowałem, tylko skomentowałem fakt. W tym sformułowaniu nie było NIC obraźliwego. A reakcja j0sha jest po prostu szczytem chamstwa.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 17:14   

Jak na razie to ja się tylko bronię!! No może z wyjątkiem 2 ostatnich postów

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 17:17   
Forum

Ty się bronisz? Jasne - najskuteczniejszą obroną jest atak. Najlepiej rozpocząć obronę zanim się samemu zostanie zaatakowanym. Faktycznie się BRONISZ! I wspaniale pokazujesz światu, jakim jesteś katolikiem! Może katolikiem, ale nie uczniem Jezusa - bo Jezus uczył czego innego. A jeśli to nie Jezus jest twoim mistrzem, to może ten, co jest w ciągłej opozycji do dobra?

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 17:19   

"A jeśli to nie Jezus jest twoim mistrzem, to może ten, co jest w ciągłej opozycji do dobra?" - nadstaw drugi policzek!! Stać cie na to???

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 17:20   
Forum

Czyli sam się przyznajesz, że to Ty wymierzasz policzek. A mnie na to nie stać - zbyt delikatna psychika. I jezus to rozumie, a głupcy nie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Obcy
 styczeń 06 2006 17:22   
Forum

Quote by Marcin W: Nie zaatakowałem, tylko skomentowałem fakt.

OK. Ale mogłeś to zrobić nieco delikatniej, prawda? Jeśli ktoś mi mówi, że w mojej głowie "wylęgły się bzdury", to mam wrażenie, że nie tylko chce mi powiedzieć, że się mylę, ale i przy okazji okazać mi wrogość.

Sformułowanie o schizofrenii było moim zdaniem zdecydowanie na wyrost, ale wziąłeś sobie to trochę za bardzo do serca... To tylko taka "figura stylistyczna" Nikt nie sugerował, że cierpisz na schorzenie takie, czy inne. Prawda j0sh?

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 17:24   
Forum

1. Nie lubie, gdy mi się przypisuje coś, z czym nie mam nic wspólnego - chodzi o te bzdury.
2. To, co napisałę j0sh było bardzo jasne - i w dalszym ciągu pokazuje tu swój niesamowity kulturalny pozuim. Człowiek na poziomie, któremu by się wymsknęło, potrafiłby przeprosić. A ten jeszcze siebie za ofiarę uważa.

Naprawdę wolę już moich pogańskich znajomuch, od takich katolików!

===

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 17:43   

No chyba wyedytuje swojeg posta i zamiast "Jakaś schizofrenia paranoidalna" napiszę "Jakiś schizofrenik paranoidalny" i wtedy wszyscy czytający bedą mogli rozczulać sie nad losem biednego pana Marcina, rozpisywac się na temat mojego chamstwa, braku kultury i inteligencji itp. Pan Marcin też powinien się z takiej zmiany cieszyć, bo nikt nie zarzuci mu braku błyskotliwości w zrozumieniu mojego przesłania a i jego teorie o mojej wredności znajdą potwierdzenie a i WSZYSTKIM katolikom dowali bo daje mu to chyba sporo frajdy.

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 17:52   
Forum

1. Każdy kolejny wpis potwierdza twój poziom.
2. Nie dokupuję katolikom, którym się nie należy.
3. Na szczęście mi błuskotliwości - śmiem twierdzić - nie brakuje. Twoje komentarze natomiast nie mają grama polotu.
4. W dalszym ciągu domagam się przeprosin i usunięcia chamskich komentarzy pod moim adresem!

===

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 17:56   

"W dalszym ciągu domagam się przeprosin i usunięcia chamskich komentarzy pod moim adresem!" - na przeprosiny nie ma Pan co liczyć, a adminom proszę wytłumaczyć, żeby usunęli na wszelki wypadek wszystkie moje posty, bo mogą nie doszukać się chamskich komentarzy pod pana adresem, już prędzej pod moim...

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 styczeń 06 2006 18:05   
Forum

Jasne - na słowo "przepraszam stać tylko kulturalnych, na poziomie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 18:12   

Ok, jestem niekulturalny i nie na poziomie, ulżyło?

===

Cytat 
milka
 styczeń 06 2006 18:15   
Forum

wow, josh, witaj w klubie! :-)

===

Profil   Email 
 Cytat 
 styczeń 06 2006 18:17