Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > O Serwisie Nowy wątek
 Może czas odejść
 |  Wersja do druku
Edmund Belter
 luty 23 2006 17:10   
Forum

Status: offline

Drogi Panie Marcinie (czy na drugie imie ma Pan Narcyz??? ), rzeczywiście zachowuje się Pan niewłasciwie, pisze na emocjach, obraża się i obraża mnie. Od jakiegoś czasu zawodowo zajmuje sie pomaganiem ludziom z problemami emocjonalnymi, może stąd ta "diagnoza". Jest mi po prostu przykro ... Zachowuje sie Pan jak rozkapryszony dzieciak . Żąda Pan żeby Pana traktować poważnie, to prosze się poważnie zachowywać... a wczesniej przepracowac z dobrym terapeutom swoje "jazdy emocjonalne" . nie jest to próba obrażenia Pana, tylko dobra rada w trosce o Pana. Tak jak Pan napisał odpowiedź na mój post zdobywa sie wrogów. Prosze przemysleć to co napisałem. Jestesmy na chrzescijanskim forum...
I jeszcze jedno: nie chce być Pan obrzucany blotem, to prosze samemu tego błota nie rzucać...
Serdecznie pozdrawiam !!!

===

Opin

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 17:16   
Forum

Wypraszam sobie sugerowanie mi narcyzmu. Wypraszam też sobie sugerowanie, jakobym był niezrównoważony emocjalnalnie. Wypraszam sobie określanie mnie "rozkapryszonym dzieciakiem". Pewnie są tacy, co potrzebują pomocy psychologicznej - zwłaszcza osoby zniewolone duchowo. Ja, na szczęście się do nich nie zaliczam. Powyższe posty są najzwuczajniej OBRAŹLIWE. Bądź Pan łaskaw swoje AMATORSKIE (sądząc ze sposobu ich wyrażania, zwykłęj arogancji) opinie na temat mojego stanu zachować dla siebie, bo nie są one dla nikogo ani przydatne, ani ciekawe. Proszę łaskawie zająć się swoim zrównoważeniem emocjonalnym a nie moim. Wara Panu ode mnie! Ja na szczęśźćie nie potrzebują pomocy czy rad ani profesjonalnych, ani tym bardziej amatorskich "terapeutów". Widzę, że kolejny specjalista się znalazł od obrażania ludzi. I jeszcze śmie mi wytykać, twierdzić że go obraziłem, chociaż to nie miało wcale miejsca. ŚMIECHU WARTE! Po prostu zachowanie niepoważne! A szkoda, bo miałem lepsząo Panu opinię.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 17:23   
Forum

Niestety widać dokłądnie jaki jest cel niektórych forumowiczów. Już tu było dobrze... Za dobrze, wedle niektórych. Bo ludzie się zaczęłi dogadywać... No to trzeba podjątrzyć, wszcząć konflikty... Wychodzą z blota? No to trzeba ich na nowo w nie wciągnąć. I to ma być FORUM CHRZEŚCIJAŃSKIE! Błe! Jakoś zupełnie inaczej sobie wyobrażam chrześcijaństwo. Pawvic, to nie do Ciebie mowa, bo myślę, że my sobie zaczęliśmy pewne rzeczy wyjaśniać i układać, ale niektórym to nie w smak.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
Edmund Belter
 luty 23 2006 17:25   
Forum

Do Administratorów!
drodzy Państwo, proszę zwrócić uwagę Panu Marcinowi W. Jego ostatni post jest obraźliwy, narusza moje dobra osobiste, obraża mnie po prostu. To skandal. Żądam usuniecia postu Pana Marcina W.
Panie Marcinie ma Pan rację! Za dużo tu błota, szczególnie w Pańskim wykonaniu!!!
Dyskusja z Panem jest poniżej mojej godności i uwłacza mi...
Może Pan odejść, będzie mniej błota!!!

===

Opin

Profil   Email 
milka
 luty 23 2006 17:28   
Forum

opin, spoko, nie jestes sam! nie tylko ty tak myslisz.
nie bierz tego tak do serca.

===

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 17:29   
Forum

Do Administartorów!
Proszę zwrócić uwagę Opinowi. Jego posty są dla mnie obraźliwe, naryszają moje dobra osobiste - człowiek ten po prostu mnie obraża sugerując, że jestem niezrównoważony i potrzebuję pomocy. To skandal. Żadam usunięcia postów Opina.

Panie Opinie! Szkoda, że i Pan postanowił babrać się w błocie i rzucać nim. W zaistniałej sytuacji dalsza dyskusja z Panem nie ma żadnego sensu - jest poniżej mojej godności i uwłacza mi. Owszem, mogę stąd odejść, a obecni tu będą mieli jeden cel mniej do obrzucania błotem. Ciekawy jestem tylko jak szybko znajdą sobie z nudów kolejny...

===

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 17:33   
Forum

Quote by milka: opin, spoko, nie jestes sam! nie tylko ty tak myslisz.

Na szczęśćie jest też niejeden, który myśli inaczej, więc nie mam się co przejmować tegi typu uwagami pod kątem mojej osoby. Radzę dokłądnie sprawdzić posty kto na tym forum wywołuje konflikty. Ja jakoś z nikim nigdzie indziej większych konfliktów nie mam. Tylko tam, gdzie się pojawiają wszechwiedzący z Kr-k. I to jest przykre, bo nie za dobrze swiadczy to o katolicyzmie... Proszę sobie sprawdzić choćby kto tu, w tym temacie zaczał psuć atmosfrę w momencie, gdy już było dobrze i w mierę przyjemnie... I jeszcze sprawdzić kto taki się do tego grona, którzy za wszelką cenę dążą do konfliktu przyłaczył... I zastanowić po której stronie nalezy się opowiedzieć - chyba, ze sama lubisz konflikty, to trzymaj z konfliktowymi... My już się zaczęliśmy tu dogadywać, gdy wleźli PROWOKATORZY. na innych forach jakie znam pewne osoby, poikroju Piusa naprzykład już dawno by zablokowano, a Opin niniejszym dostałby ostrzeżenie. Mam nadzieję, że i tu winni zostaną przywołani do porządku!

===

Profil   Email 
Edmund Belter
 luty 23 2006 17:39   
Forum

Quote by milka: opin, spoko, nie jestes sam! nie tylko ty tak myslisz.

Dziekuję MILKO!!! Serdecznie pozdrawiam!!!

===

Opin

Profil   Email 
milka
 luty 23 2006 17:43   
Forum

tja,
wyrzucmy wszystkich nas, zostawmy tylko marcina w i jego wielkiego druha pawvica!
do tej pory sie nie odzywalam, ale jak zaatakowales opina ktorego obdarzam szacunkiem, hm, nie wytrzymalam. a teraz zaluje ze sie wtracilam.
rob co chcesz.
ale od poczatku byles strasznie konfliktowy, wtedy powiedzialam tobie: uwazaj, nie badz kapany w goracej wodzie!
szkoda!

===

Profil   Email 
piotr.
 luty 23 2006 17:44   
Forum

Quote by Marcin W:
Nie podważam. Jezus był i jest Bogiem, ale Maria była tylko matką Jezusa, a nie matką Boga wogóle!

Czy ty się czasem zastanawiasz co piszesz? Jedno drugiemu przeczy.
To tak jakbym powiedział np. „Kupiłem sobię Pandę” a ty mi na to „Wcale nie kupiłeś sobie Pandy, tylko Fiata” (głupi przykład ale na tej samej zasadzie to się opiera).
Ręce opadają!

ponadto mały przykładzik:

„ I Noe wykonał wszystko tak, jak BÓG polecił mu uczynić.” Rodz 6;22
„A potem PAN rzekł do Noego[…]” Rodz 7:1
„A skądże mi to, że Matka mojego PANA przychodzi do mnie?” Łk 1:43

AHA! ILEKROĆ KTOŚ CI CHCE PRZEDSTAWIĆ SWÓJ POGLĄD, GADASZ ZE CI COS WMAWIAMY. CZŁOWIEKU! ZASTANOW TY SIĘ NAD SOBA!
DO ADMINISTRATOROW SIĘ ZGŁASZASZ, A SAM ROZMAWIAC Z LUDZMI NIE POTRAFISZ!

Quote by Marcin W:
Wypraszam sobie używania mojego imienia w zdrobniałej formie. Nie życzę sobie!

Sam swoim podejściem do innych na to zasługujesz.

Quote by Marcin W:
wszechwiedzący z Kr-k.

Nie bluźnij przeciwko Bogu, mówiąc że to ludzie są wszechwiedzący.

===

Sancta Maria, Mater Ecclesia, omnes sancti Angeli orate pro nobis.

Profil   Email 
Bogumiła Grabowska
 luty 23 2006 18:00   
Forum

Marcinie, czytam tu TWOJE posty i jestem przerażona.
Sam tkwisz w bagnie i to po uszy.

A poza tym opin nie jest katolikiem, jak też nie są katolikami inni ci, którzy zwracali wcześniej Ci uwagę.

Zastanów się nad sobą, bo naprawdę masz problem.

===

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić" św. Augustyn

Profil   Email   Strona www 
piotr.
 luty 23 2006 18:18   
Forum

Quote by Miłka:
Sam tkwisz w bagnie i to po uszy.

A poza tym opin nie jest katolikiem, jak też nie są katolikami inni ci, którzy zwracali wcześniej Ci uwagę.

Zastanów się nad sobą, bo naprawdę masz problem.

I weź sobie to MARCINIE W do serca. Głęboko przemyśl!

===

Sancta Maria, Mater Ecclesia, omnes sancti Angeli orate pro nobis.

Profil   Email 
Gość forum: Pius
 luty 23 2006 19:36   

Quote by Marcin W:
radzę ci sprawdzić jak pobożni królowie, pod naciskiem papieża często, postępoewali z Żydami w średniowieczu. Jeśli była KIEDYŚ nienawiść Żydów do chrześcijan, to była w pełni uzasadniona. Czy ty byś kochał swego cięmiężyciela. Czy np. darzyłbyś miłością hitlerowców, gdyby przyszło żyć ci w czasach II wojny światowej?

Przepraszam, ale chyba nie wiesz, kiedy powstał Talmud. Który jest tak samo aktualny dziś jak i kiedyś.(dla żydów)

Quote by Marcin W:
Mam prawo do przekonań takich, jakie mam - zresztą są one dobrze umotywowane, czego o kulcie Maryi powiedzieć nie można. Jest kilka miejsc zapalnych, których pominąć się najzwyczajniej nie da. A jednak nie odsądzam z tego powodu katolików od wiary w Boga i chrześcijaństwa, chyba, że sami dają mi powód.

To pozwól innym mieć takie przetkania, jakie oni maja i wygłaszać je.

Quote by Marcin W:
No tak, jeszcze są prawosławni, ale oni zostali wyklęci przez papieża długo potem, jak Kościół wpadł w tą pułapkę i zdążyli tą wiarę ugruntować. Zdecydowane większośc Kościoółów jednak nie czci Maryi.

1. Patriarchat antiocheński (melchicki)
2. Patriarchat aleksandryjski (koptyjskokatolicki)
3. Cerkiew antiochenska (syriackokatolicka)
4. Patriarchat Ormiańskokatolicki
5. Patriarchat chaldejski
6. Ukrainski Kosciol Greckokatolicki
7. Cerkiew grecka
8. Cerkiew rumuńska
9. Cerkiew bułgarska
10. Cerkiew macedońska
11. Cerkiew albańska
12. Cerkiew krizveci (chorwacka greckokatolicka)
13. Cerkiew słowacka
14. Cerkiew białoruska
15. Cerkiew rusińska
16. Cerkiew rosyjska (rachityczny wakujacy egzarchat)
17. Cerkiew węgierska (greckokatolicka)
18. Cerkiew syromalabarska
19. Cerkiew syromalankerska
20. Cerkiew maronicka
21. Cerkiew etiopska
22. Cerkiew italogreka

Jeszcze starokatolicy:

Starokatolicki Koscioł Mariawitów
Kosciól Polskokatolickiw RP
Kosciół Starokatolicki w RP
Kosciół Katolicki dwóch obrządków

Zapewne jeszcze by się dużo znalazło.
Quote by Marcin W:
Ekumenizm nie oznacza wyrzekania się własnych poglądów. Wolno mi je mieć i wolno je głosić. Problem polega na ty, że katolik zawsze się o to obraża, nie przealanizowawszy racji drugiej strony i ucieka od dyskusji. Sttusie też chowają głowę w piasek, gdy nie potrafią się z czymś zmierzyć.

Głównym obrażalskim jesteś niestety Ty a sam często obrażasz katolików. Póki nie zaprzestaniesz z tymi bzdurami o kulcie doemna w KK. Nie dziw się, że będą o tobie pisa jako o heretyku czy opętanym człowieku. Chcesz mieć prawo do obrażania a innym zabierasz prawo do weryfikacji tego.

Quote by Marcin W:
Jak ktoś odsądza mnie od bycia chrześcijaninem i nazywa heretykiem, to jest to obraźliwe. Krytyka kultu maryjnego natomiast nie jest. czy wiesz, jakie były wokół tego kultu burze, gdy go wprowadzano? Wielu katolików i dziś tego kultu nie uznaje i nie znosi... Ot co. Pierwotni chrześcijanie nie czcili osób, bo tylko Boga. Tylko Jemu należna jest wszystka chwała. Nikomu innemi!

Pierwsi chrześcijanie nie jedli też niczego z krwi, nie mieli kanonu PS i modlili się w katakumbach, dlaczego Ty tego nie robisz ?
Quote by Marcin W:
Królowa Narodu Polskiego? Ten tytuł jest nieuprawniony! Ja też jestem Polakiem, i to pełnoprawnym - z urodzienia i patriotą polskim. Tysiące polskich protestantów - POLAKÓW! Ja jestem Polakiem, ale Maryja nie jest moją "królową", bo ja mam Króla - PANA NASZEGO, JEZUSA CHRYSTUSA. Używanie względem Maryi tytułu Królowej Narodu Polskiego jest obraźliwe, bowiem stawia protestantów poza narodem. Jest to więc takż NIEZGODNE Z PRAWDĄ. A więc PO PROSTU FAŁSZ!

Na takiej samej zasadzie można stwierdzi, że Pan Jezus nie jest Królem Świata. Przecież na święcie żyją też wyznawcy innych relegi! Używanie tego tytuły jest twoim zdaniem obraźliwe, bo stawia innowierców poza światem ?

===

Mateusz Markiewicz
 luty 23 2006 19:43   
Forum

Marcin! Nie przesadzaj. To, że ktoś nie przyznaje Ci zawsze racji nie oznacza, że masz odchodzić. Powinieneś jakoś przyjąć do świadomości, że ultrakatolicy też tu są. A to, że jesteś poza wspólnotą Kościoła katolickiego, to nei jest tylko moje czy Jakuba Sowińskiego dumanie, ale Kodeks Prawa Kanonicznego. Ze względu na poglądy, któe według Kościoła są herezją ściągnąłeś na siebie ekskomunikę ipso facto. To nie jest moja niechęć, ale takie są kanony. nie ma tak, że jestem katolikiem i mogę negować całą naukę Kościoła.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 20:55   
Forum

Quote by milka: do tej pory sie nie odzywalam, ale jak zaatakowales opina ktorego obdarzam szacunkiem, hm, nie wytrzymalam. a teraz zaluje ze sie wtracilam.

Współczuję ŚLEPOTY, bo to nie ja zaatakowałem Opina,ale przez niego zostałęm zaatakowany, posądzony o niezrównoważenie.

Mam powyżej uszu tego, co się tu dzieje. Mam powyżej uszu durnych zarzutów i oskarżeń. Mam powyżej uszy wysłuchaiwania epitetów pod moim adresem. Tu nie daje się szansy wzrostu, tylko ściąga się do bagna, wikłą się w konflikty. No tak - sam dałem się uwikłać. Z niektórymi po prostu nie da się dyskutować. KONIEC.

Adiministarcję i moderatorów proszę o RADYKALNE zaprowadzenie tu porządku.

===

Profil   Email 
Rafi F
 luty 23 2006 21:04   
Forum Moderator
Moderator

Marcin, wybacz, ale to nie jest miejsce dla Ciebie. Czas odejść. Szkoda Twoich nerwów, Twojego imienie, jak i imienia i nerwów innych. Jesteś osobą wysoko toksyczną, potrafiącą zrobic wielki konflikt z niczego.
Bądź zdrów.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
milka
 luty 23 2006 21:06   
Forum

w czym problem, bodaj ze twoj kumpel stal sie tu moderatorem, popros go zeby zrobil porzadek z nami wszystkimi.
tja, jacy my wszyscy zli!
nawet Miłka musiala interweniowac, to juz cos! nie bagatela! ona rzadko wchodzi do konfliktow, wiec tu cos jest! musisz nad tym zastanowic sie!

===

Profil   Email 
coso
 luty 23 2006 21:06   
Forum

Quote by mateuszwroc:nie ma tak, że jestem katolikiem i mogę negować całą naukę Kościoła.

Chyba, ze nauka Kościoła rozmija się z nauką JCH.

===

Profil   Email 
Paweł
 luty 23 2006 21:07   
Forum

Witaj Mateuszu! Jak miło ciebie tu widzieć!
Marcinie W -> , a miało być tak fajnie. Spróbuj może oddzielić poglądy od emocji, a wiele może się zmienić.
Coso -> I właśnie dlatego powstał ten portal ekumeniczny, by wyjaśnić te "różnice", będące wynikiem różnych interpretacji Biblii.

===

Profil   Email 
coso
 luty 23 2006 21:10   
Forum

Quote by Rafi F: Marcin, wybacz, ale to nie jest miejsce dla Ciebie. Czas odejść. Szkoda Twoich nerwów

Jestem przeciw.

===

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 21:11   
Forum

Quote by Rafi F: Marcin, wybacz, ale to nie jest miejsce dla Ciebie. Czas odejść. Szkoda Twoich nerwów, Twojego imienie, jak i imienia i nerwów innych. Jesteś osobą wysoko toksyczną, potrafiącą zrobic wielki konflikt z niczego.
Bądź zdrów.

Kłamstwo! Akurat w tym temacie wudać, kto tu jest toksyczny, kto się rzuca na kogo. Pewnie faktycznie lepiej stąd odejść i poszukać CHRZEŚCIJAN, a nie awanturników i dyplomowanych opluwaczy... Nie jest to miejsce dla mnie, bo nie można tu normalnie funkcjonować wyznając własne poglady. Nie jestem pierwszym, który to stwierdza. Sprawdź sobie ile osób stąd odeszło z tego własnie powodu.

Mam dosyć. Skoro mnie się stąd wyprasza - IDĘ. Idę tam, gdzie znajduję miłość bliźnich, szacunek i zrozumienie... Bo tutaj trudno o te podstawowe wartości. To forum mnie zatruło, zniszczyło wre mnie wiele - jad obecnych tu ludzi. I tyle.

Chciałęm wyjaśnić pewne rzeczy, dążyłęm do uspokojenie sytuacji. Ale nie - komuś to przeszkadzało i wszczął na nowo awanturę, a jeszcze na koniec okazuje się, że to ja jestem winny wszystkiemu. Za co ja mam zbierać każdego kopniaka, któremu się komuś zachce zadać? Mi już dawno przyjaciele - chrześcijanie oddani Chrystusowi - mówili, żebym zostawił to forum, gdzie tyle jadu i kwasu...

DOSYĆ MI JUŻ ŻYCIA ZATRULIŚCIE!

===

Profil   Email 
Paweł
 luty 23 2006 21:15   
Forum

Marcinie, zostań proszę. Nadejdą lepsze czasy.
Ta sytuacja powstała głównie dzięki specyfice języka pisanego. Nie bierz tak do serca wszystkiego. Będzie OK.

===

Profil   Email 
 luty 23 2006 21:24   

Quote by Marcin W:
Quote by Rafi F: Marcin, wybacz, ale to nie jest miejsce dla Ciebie. Czas odejść. Szkoda Twoich nerwów, Twojego imienie, jak i imienia i nerwów innych. Jesteś osobą wysoko toksyczną, potrafiącą zrobic wielki konflikt z niczego.
Bądź zdrów.

Kłamstwo! Akurat w tym temacie wudać, kto tu jest toksyczny, kto się rzuca na kogo. Pewnie faktycznie lepiej stąd odejść i poszukać CHRZEŚCIJAN, a nie awanturników i dyplomowanych opluwaczy... Nie jest to miejsce dla mnie, bo nie można tu normalnie funkcjonować wyznając własne poglady. Nie jestem pierwszym, który to stwierdza. Sprawdź sobie ile osób stąd odeszło z tego własnie powodu.

Mam dosyć. Skoro mnie się stąd wyprasza - IDĘ. Idę tam, gdzie znajduję miłość bliźnich, szacunek i zrozumienie... Bo tutaj trudno o te podstawowe wartości. To forum mnie zatruło, zniszczyło wre mnie wiele - jad obecnych tu ludzi. I tyle.

Chciałęm wyjaśnić pewne rzeczy, dążyłęm do uspokojenie sytuacji. Ale nie - komuś to przeszkadzało i wszczął na nowo awanturę, a jeszcze na koniec okazuje się, że to ja jestem winny wszystkiemu. Za co ja mam zbierać każdego kopniaka, któremu się komuś zachce zadać? Mi już dawno przyjaciele - chrześcijanie oddani Chrystusowi - mówili, żebym zostawił to forum, gdzie tyle jadu i kwasu...

DOSYĆ MI JUŻ ŻYCIA ZATRULIŚCIE!

1. Wypraszają Cie jednostki.
2. Sam się zatrułeś nerwami swoimi.
3. Nie rób z siebie męczennika, jesteś dorosłym mężczyzną a nie ciotą.
4. Zdystansuj się.

===

Marcin Winiarski
 luty 23 2006 21:25   
Forum

To już mnie przerasta. Po prostu mnie przerasta... Nie chcę odchodzić, ale czuję jak to mnie niszczy. Dlatego chcę wnioskować do Admina o zawieszenie mojego członkostwa, dać sobie dwa tygodnie, ale raczej posłucham mojego przyjaciela - patora i dam sobie spokój... Tak! Mam doła! Bo ja się pytam ile można obrywać? Chciałem dobrze, chciałem tu załagodzić, doprowadzić jakoś sprawy do porządku. Zobacz ile osób to zauważyło? A ile ruszyło na mnie, jak na najgorszego wroga? Na razie chcę zawiesić swoje członkostwo, ale rozważam definitywne odejscie.Bo ja już mam dość.

===

Profil   Email 
Paweł
 luty 23 2006 21:33   
Forum

Marcinie... Głowa do góry!
Należy zrozumieć, że temat religii zawsze jest drażliwy. Wielu ludzi ma swoje świętości, które chcą obronić. Uważam to za główny element konfliktu. Spokojna, rzeczowa rozmowa jest teraz wysoce wskazana.
Będzie dobrze Marcinie.

===

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 21:36   
Forum

Nie, nie będzie... Już dziesiątki razy tu się zdawało, że dochodzimy do jakiegoś porozymienia, że konflikt ucicha, gdya ktoś na nowo wywołuwał burzę albo drażliwym tematem, albo wyzwiskami i oskarżeniami... Ja już nie wierzę w to, że będzie tu dobrze.

===

Profil   Email 
Paweł
 luty 23 2006 21:39   
Forum

Napisałeś do tej pory ponad 1000 postów. Jesteś stary wyjadacz i teraz wymiękasz? Heeej... Po prostu masz zwykłego doła. Każdemu się zdarza. Ja mam go chyba codziennie.

===

Profil   Email 
milka
 luty 23 2006 21:41   
Forum

odpocznij troche od nas!
wez sobie urlop, w gory gdzies, na lono natury.
moze bedzie dobrze?

===

Profil   Email 
Marcin Winiarski
 luty 23 2006 21:42   
Forum

Napisałem do Joanny mejla z prośbą o tymczasowe zablokowanie mojego konta. Informuję, że - o ile to uczyni - jest to MOJA decyzja. Potrzebuję kilku dni na ochłonięcie i rozważenie ostetecznego odejścia z Kościół.pl

===

Profil   Email 
 luty 23 2006 21:50   

Idealnie nie będzie nigdy. Widzisz ja Twoim wielbicielom nie jestem mam o Twoich poglądach takie a takie zdanie. To, co wypisujesz o NMP nie mogę czasami wytrzymać i az się we mnie gotuje, pomijając już KK. Ale staram się wyobrazić, co czujesz (obecnie), współczuję Ci, że przeżywasz takie załamanie. Chodź wolałbym żebyś nie napisał już nigdy takich rzeczy o NMP. To jednak nie wiem nawet, dlaczego sam, nie chciałbym żebyś odchodził. Może wyrzuty sumienia po części tez liczę, że zmienisz zdanie na temat KK. Może staniesz się tradycjonalistą …….. (((((((;

===

Zawartość wygenerowana w: 0,54 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie