Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > O Serwisie Nowy wątek
 ZMIANY w zasadach publikacji portalu Kosciol.pl
 |  Wersja do druku
Rafi F
 czerwiec 01 2009 08:26   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Quote by: Dezerter

Ale glownymi moderatorami sa katolicy, i to w zasadzie skrajni...[/p]

Skrajni - zgoda! Kruk "maryjno-watykański" - Rafi to "katolik-reformowany" [/p]
Smile w sumie to faktycznie skrajnie różne postawy. Aż dziw, że się dogadujemy. Widać chrześcijaństwo jednak łączy.
Quote by: Maciek

To ja jestem skrajnym lutrem wittembersko-augburskim. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ty Macieju jesteś katolik-wittembersko-augburski Mr. Green
Quote by: Dezerter
...i czemu można pisać w zamkniętym wątku...[/p]
Byłem ciekaw jak daleko posunie się kilka osób w swych krytykach.
A sprawa jest bardzo stara, bo portal zawsze był chrzescijański:

Pamiętacie wątek Czy tytuł domeny jest mylacy ?

Quote by: skałosz
Pod linkiem "O nas" możemy przeczytać:
"Ekumeniczny Serwis Informacyjny Kosciol.pl jest miejscem, w którym przekazujemy informacje dotyczące kosciołów i wspólnot chrześcijańskich w Polsce i na całym świecie. Piszemy o wszystkim, co jest związane z chrześcijaństwem, nie unikając informowania o trudnych problemach zarówno w dialogu ekumenicznym jak i tych, z którymi borykaja się poszczególne wspólnoty."

Sprawa nie jest więc nowa. to próba (chyba ostatnia, bo jak jeszcze można to zaznaczyć) aby uświadomić to niektórym forumowiczom.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
Rafi F
 czerwiec 01 2009 09:56   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Quote by: reguly

Quote by: Rafi+F

A sprawa jest bardzo stara, bo portal zawsze był chrzescijański:

Pamiętacie wątek Czy tytuł domeny jest mylacy ?

Ten zalozony przez ciebie?... Twisted Evil Z przed roku? Ten portal i obencosc niektorych tutaj (pamietajacych czasy gdy prawdziwa dyskusja byla rzeczywiscie mozliwa) sa znacznie starsze...

To te 4 miesiące robi taką różnicę? Ja pamiętam, jak za obrażenie jakiejkolwiek społeczności chrześcijańskiej dostawało się czasówkę. Dziś się do tego wraca niechętnie próbując na wszelkie inne sposoby uświadomić co niektórym chrześcijański charakter portalu.
Pamiętam również, że były wówczas argumenty, a nie insynuacje i gołosłowie jak niektórzy wytrwali niechrześcijanie stosują.
Pamiętam również ostre dyskusje bez obrażania kogokolwiek i bez epitetów. Z resztą i takie niedawno bywały.
Pamiętam również chrześcijan odchodzących z tego portalu, bo mieli dość gości uzurpujących sobie bycie gospodarzem.

Wątek zamykam, swoją informacyjną rolę wypełnił. Dalsze uwagi proszę przysyłać do admina i moderatorów.

Ponieważ niektórzy nadużywają funkcję pozwalającą poprawić swój tekst do dalszej dyskusji w zamkniętym wątku, postanowiłem takie "poprawione" wypowiedzi kasować w całości. Choćby dlatego, że w ten sposób jest prowadzona dalsza dyskusja z wyłączeniem reszty forumowiczów.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
Zawartość wygenerowana w: 0,17 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie