Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 kochaj bliźniego - jak to jest w praktyce
 |  Wersja do druku
Maciek Janson
 sierpień 21 2006 16:18   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Quote by Belle Star:

A ja myślałam, że Maxurd tylko wobec mnie ma taki styl dyskutowania. Ale widać, że opiniuje niczym profesor wszystkich którzy mają inne niż on poglądy. Powodzenia

Jakos heinrichboll nie uznal mnie za osobe kontrowersyjna... Przyjmuje sposob dyskusji jaki uznam za wlasciwy w danej sytuacji. Zreszta... Widac dlugo chowasz uraze do mnie skoro przypomina Ci sie bolesnie nasza rozmowa jeszcze dzis

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
Dariusz Kot
 sierpień 21 2006 22:21   
Forum

Status: offline

[QUOTE/]Jakos heinrichboll nie uznal mnie za osobe kontrowersyjna... [/QUOTE]

... co nie znaczy, ze razem z Gockiem, Matija (i chyba nawet Jakubem!) wybacze Ci ewentualne znikniecie z kosciol pl tego, co Corka nazwala poetycko "ornamentem kobiecosci", a co ja nazywam po prostu najbardziej seksownym logo w historii naszego forum!
Na powaznie: musze tym razem przyznac racje Piotrowi, ktory wskazal pewne "niescislosci w zeznaniach" naszej pieknej pani Logik. Z grugiej strony, dopoki wszystko szlo na spokojnie, Wasza dyskusja z Juliette byla na naprawde imponujacym poziomie i na tym warto by sie skupic, a nie brnac w osobiste utarczki (to pisze takze do Belle Star). Jest dla mnie oczywiste, ze i Ty, i Juliette prezentujecie nieco wyzszy od nas pozostalych poziom otrzaskania z maszyneria logiczna, i to mnie cieszy. Oby jak najwiecej takich osob do rozmawiania z nimi. Pozdrawiam!

===

"Myślę, że mylicie kolejność. Nie można mówić, że Jezus wyrasta ponad historię, bez wcześniejszej próby umieszczenia go w niej" (Geza Vermes)

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,09 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty