Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 A teraz czas na pedofilię...
 |  Wersja do druku
Paweł
 maj 31 2006 19:36   
Forum

Status: offline

Hahahaha, Piotrze, wyprzedziłeś mnie o 8 sekund. GRATULACJE!
I jaka zgodność myśli!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Obcy
 maj 31 2006 19:46   
Forum

Quote by kobieta: (...)o skreśleniu homoseksualizmu z listy chorób (...)
Ten argument w dyskusjach wydaje się być chybiony.

Zdecydowanie tak. Ale zwykle pierwsi używają go tzw. normalni (nie chcę używać terminu "homofob", bo znowu ktoś na mnie nawrzeszczy).

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 maj 31 2006 20:36   
Forum Moderator
Moderator

Moge rozwinac tylko potrzeba wam bedzie na to poczekac... Tak do jutra do wieczora...

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: j0sh
 maj 31 2006 20:41   

W WHO raczej nie głosowali. Chyba jest to mylone z Amerykańskim Towarzystwem Psychiatrycznym i ich decycją z 1973/4 roku. Kto pracował nad ICD-10? Trzeba poczytać Acknowledgements i przejrzeć listę osób biorących udział w opracowywaniu (specjaliści z ponad 40 krajów, ale nie wiem którzy konkretnie odpowiadali za wkreślenie 302.0) Co się tyczy zaś "Homosexuality and Mental Health Problems" w obecnych badaniach, to nie ma podstaw naukowych do stwierdzenia, ze ma to związek z orientacją a raczej stylem życia. Ale osob prowadzacych niezdrowy tryb zycia to ja moge na peczki wskazac... ICD-10 mozna znaleźć tutaj

===

Cytat 
piotr.
 maj 31 2006 21:25   
Forum

Quote by maxurd:
Moge rozwinac tylko potrzeba wam bedzie na to poczekac... Tak do jutra do wieczora...

Trzymam za słowo.

===

Sancta Maria, Mater Ecclesia, omnes sancti Angeli orate pro nobis.

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: Gwardian
 maj 31 2006 21:40   

Morzan

No tak homoseksualizm wg mnie też nie jest chorobą.Naukowcy nie zalizcają go w poczet chorób , bo nie potrafią go wyleczyć w żaden sposób, wiec stwierdzili, że człowiek jest homo lub nie.
Ale w swoich badaniach nie wzięl pod uwagę jednego ważnego czynnika, że jest ktoś taki jak Bóg, a dla Niego nie ma nic niemożliwego.Oglądałem w telewizji raz wystąpienie byłego homoseksualisty, który teraz ma żonę i dzieci, a w tej przemianie pomógł mu właśnie Bóg.Należy sobie zadać pytanie czy w Niego dostatecznie wierzymy, że dzięki Niemu homoseksualizm będzie postrzegany jako zachowania, a nie genetyczne uwarunkowania, bo to, że Bóg istnieje jest przecież niepodważalne nieprawdaż?

Czcigodny!
Przede wszystkim (przy tej okazji) - to do innych zagubionych w tej terminologii - temat brzmi "... czas na pedofilię" - a jak widze wielu tu utożsamia jeszcze nie karalny homoseksualizm z karalną pedofilią. Ten telewizyjny amerykański(TV Trwam i radio Maryja) przypadek to mistyfikacja i "profanacja" na zamówienie. Prezentowany tam "egzemplarz" zabawiał się tylko okresowo homoseksualizmem jako męska prostytutka, nie wykluczone żę z sympatii do partnera. Nie znam przypadku "wyleczenia" homoseksualnej orientacji (nie ma na to tabletek) bo przede wszystkim to nie jest choroba, a po drugie - to też są "owoce" bożego stwarzania. Nie znam zatem przypadku - Kościół jeszcze tego nie objawił - aby Bóg przyznał się do takiego brakoróbstwa. Skoro powołał na świat homoseksualistów, to widocznie uznał, że jak wszyscy inni - mają te same prawa. Do niedawna mogli nawet być biskupami, a historia Kościoła zanotowała kilku papieży-homoseksualistów. Oczywiście o tym na lekcjach religii nie uczą, w seminariach zresztą też.

===

Cytat 
piotr.
 maj 31 2006 21:46   
Forum

O, Gwardianek powrócił!
Kara się skończyła?
Ciekawe czy Ci troszkę przeszło.
Szczerze mówiąc, wątpie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 maj 31 2006 22:00   
Forum Moderator
Moderator

Quote by piotr.:
O, Gwardianek powrócił!
Kara się skończyła?
Szczerze mówiąc, wątpie.

Nie na długo, bo już są skargi na niego....

===

Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, Svatého Ducha, Kriste eleison!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
 maj 31 2006 22:13   

piotr.

O, Gwardianek powrócił!
Kara się skończyła?
Szczerze mówiąc, wątpie.

Zwracam Ci Czcigodny uwagę, że nie jest to merytoryczna wypowiedź w temacie i narażasz się u JE Admina na restrykcje - a u innych userów na wstyd.
Karę - jak niektórzy księża pedofile - odbyłem z honorem i wracam do neo-ewangelizacji.
Będę starał się abyś poznał PRAWDĘ, która Cie z tego religijnego obłędu wyzwoli.
===============
Wracam do tematu co bym i ja nie popadł w niełaskę JE Adminki.
Właśnie czytam jak Stary Testament znalazł dopełnienie w Nowym, tylko w innych aspektach, które są znamienne dla naszych czasów. Chodzi tu o dokumentację audycji telewizyjnej, która nadana została w "Auslandjournal", ZDF, pod tytułem: "Molestowanie seksualne dzieci w Irlandii". Przytaczam fragmenty: Skandal wstrząsnął Irlandią. W jego centrum znalazł się Kościół katolicki, filar irlandzkiego społeczeństwa. Przez wiele lat państwo powierzało dzieci jednemu z katolickich zakonów. Dziś na wyspie wszyscy przeżywają wstrząs, gdyż film dokumentalny pokazał coś, w co nikt nie chciał uwierzy: zamiast opieki, gwałt, zamiast miłości, przemoc. To nie pojedynczy przypadek, lecz setki dzieci przeżyły najwyraźniej piekło na ziemi pod opieką Kościoła. Teraz przerwano krąg milczenia; prawda wychodzi na światło dzienne. Władze państwowe oddają Johna Priora w wieku trzech lat do domu dziecka, ponieważ rodzice zaniedbują wypełnianie swoich obowiązków rodzicielskich. Placówka prowadzona jest przez katolicki zakon Braci Chrystusowych. Tam dzieci mają być wychowywane w wierze w Boga. Obecnie 54-letni John opowiada, że przez siedem lat był wykorzystywany seksualnie przez dwóch zakonników i katolickiego księdza. Najgorsze lanie, jakie kiedykolwiek dostałem były, kiedy powiedziałem pielęgniarce, że zostałem seksualnie wykorzystany przez jednego z braci. Miałem dziewięć i pół, może dziesięć lat. Najpierw ona mnie zbiła, a potem opowiedziała temu bratu. On zabrał mnie, a potem dwaj bracia bili mnie i bili, i bili. Wszędzie miałem rany [...].
Mieliśmy wspólne prysznice; tam musiało wchodzić dwudziestu chłopców. Brat (zakonny) rozebrał się [...] i na oczach pozostałych zgwałcił kilku chłopców i zmusił ich, żeby się nawzajem dotykali. Raz mnie zgwałcił, rzucił mnie na swoje łóżko i wziął mnie, i rozerwał. Miałem tak silny krwotok, że pielęgniarka użyła jodyny, a ja wyłem z bólu. W marcu 1998 roku bracia (zakonni) publicznie przeprosili za seksualne wykorzystywanie dzieci w internatach i wspólnie z innymi zakonami urządzili telefoniczną pomoc dla dotkniętych seksualnym wykorzystaniem dzieci. Było ponad osiem tysięcy zgłoszeń telefonicznych i sześćset ofiar Kościół przekazał terapeutom.
Film dokumentalny oskarża państwo i dowodzi, że urzędy od dziesięcioleci wiedziały o seksualnym wykorzystywaniu dzieci w szkołach kościelnych, a mimo to nadal je finansowały. W związku z tym rząd powołuje komisję badawczą, obiecuje zmiany prawa i gwarantuje 10 milionów funtów na leczenie ofiar. Obecnie John poddany jest leczeniu u psychoterapeuty. Ma stany lękowe, nie może spać, nikomu nie ufa. Niemal wszystkie jego związki się rozpadły, a w pracy zawodowej nigdy niczego nie osiągnął.
Terapeuta: John cierpi bez przerwy; ma kompleks niższości, czuje się niepotrzebny; brak mu zaufania do samego siebie [...].
John, to nie pojedynczy przypadek. Tysiące dzieci zostało oddanych w Irlandii pod opiekę katolickich przytułków dla dzieci zaniedbanych [...]. John opisuje los swojego najlepszego przyjaciela, Józefa: Miał długi pas skórzany i bił nim Józefa po ramionach i po głowie. Józef spadł z krzesła, a brat uderzał w każdą część jego ciała. Potem go kopał, deptał tymi ciężkimi wojskowymi butami, które bracia nosili do pracy w polu, i tak go kopał, i kopał, i kopał, aż Józef nie mógł się już ruszać. Józef stracił przytomność, został odwieziony do szpitala i tam zmarł. Wiedzieli o tym wszyscy. Mówili tu, że to była białaczka; ale on nie zmarł na białaczkę.

Od tego czasu John nie wierzy już w Boga. To doniesienie mówi samo za siebie...
W wydanej niedawno publikacji "Kirche intern" (Austria) można było przeczytać pod nagłówkiem "Wykorzystywanie seksualne. Terapia klasztorna":
Coraz częściej na księży i zakonników pada podejrzenie o udział w przestępstwach seksualnych. To zmobilizowało opata klasztoru G., J.A., żeby zadziałać jeszcze w tym roku. Pragnie on założyć w klasztorze P. centrum psychiatryczne dla kleru, zakonników i duszpasterskich współpracowników Kościoła. Wskazane byłoby przeczytać, co "Bóg Mojżesza" ma do powiedzenia na taki czy podobny temat. Gdyby stosowano dzisiaj to stare "prawo", które może przecież wykazać się długą tradycją i jako część "Pisma Świętego", cieszy się wielkim uznaniem Kościoła, to szybko, bardzo szybko zmniejszyłaby się znacznie ilość ludzi na świecie. Dzisiejszy człowiek wykracza nie tylko przeciwko pojedynczym ludziom i zwierzętom, lecz w globalnej strategii przeciw niezliczonym ludziom i zwierzętom. Jest wręcz zdania, że powinien poprawić stworzenie Boga. Okrutny człowiek-pan ingeruje w różnorodny, najbrutalniejszy sposób w życie zwierząt - nie oszczędzając również świata roślin i minerałów - a pozostali, szerokie masy, ślepe i głuche z powodu egoizmu i tępej obojętności, bez słowa protestu pozostawiają umęczone stworzenia na pastwę losu. Podobnie człowiek obchodzi się też ze swoimi współbraćmi.
Dzisiejsza kasta kapłanów, tak jak za czasów Mojżesza, przycięła więc sobie Boga do odpowiednich rozmiarów, tyle że dzisiejszy "Bóg" nie odpowiada ani temu ze Starego Testamentu, ani nie zgadza się z nauką Jezusa. Kościelni zwierzchnicy we wszystkich czasach dopasowywali Boga, czy też bożków do "danej epoki", to znaczy do swoich aktualnych wyobrażeń, potrzeb i celów. Jednakże prawdziwy Bóg nie jest kościelnym bogiem - duchem czasu, lecz niezmiennym, Tym, o którym uczył nas Jezus. Kościelny bóg - duch czasu, jest niestały i nie można na nim polegać. Nie pomaga tu nawet sztuczne tworzenie wrażenia stabilności przez formułowanie absolutnych wypowiedzi. Nieprawda nie może trwać wiecznie, nawet jeśli rysy i dziury na kotle nieprawdy próbuje się zaklejać plastrem "to są tajemnice Boga". Światło Prawdy w końcu wszystko ujawni. Dlaczego kościelni zwierzchnicy nie trzymają się swoich własnych wypowiedzi? Gdyby dopuścili, żeby Stary Testament wypełnił się w Nowym we wszystkich szczegółach, to byliby pierwszymi, których "Bóg" z "Ksiąg Mojżeszowych" skazałby na śmierć. Dzisiejsi ludzie - przede wszystkim wierne owieczki Kościołów - idą śladami kościelnych zwierzchników, którzy głoszą zmiennego "Boga", a więc Boga idącego z duchem czasu i poddającego się duchowi czasu, aby uchronić swoje szyje przed gilotyną Starego Testamentu, którą "Bóg" z "Ksiąg Mojżeszowych" już dawno by na nich spuścił. Potrzebują więc ducha czasu, którego nazywają "Bogiem". Ten, bez problemów dopasowuje się do wymagań, stanowiących w danej chwili priorytet dla panujących, żeby mogli oni bez trudności zaprezentować go wiernym, tak aby jak najmniej zakłócić ich letarg i przeszkodzić w zapatrzeniu się w siebie i żądzy używania rozkoszy. Wtedy wierni chętnie pozostaną na łonie tego wygodnego Kościoła, który zaoszczędza im niejednej decyzji sumienia i który daje im do ręki alibi dla potworności wszelkiego rodzaju. Prawdziwy Wieczny jest absolutny. On jest wszechmądrym, prawem wszechświata, które jest miłością.
Ponoć Bóg, miłość, nie karze i nie chłoszcze. On nie potępia, nie zabija i nie morduje. Bóg nie wydałby też ani ludzi, ani zwierząt ludziom. Tego, że tak jest, nauczał was Jezus. On żył prawem swojego Ojca i stał się dla was przykładem i wzorem. Czy może Jezus chciał wam w ten sposób powiedzieć, że nie powinniśmy iść w ślady kasty kapłanów, którzy nauczają o duchu czasu, a więc o Bogu - duchu czasu, prowadzącego ludzi na zgubę, czego dowodzi nasz dzisiejszy czas, nasz świat?
Molestowanie seksualne dzieci przez księży i zakonników: Jeszcze po wielu latach lub nawet dziesiątkach lat osoby, które były ofiarami molestowania seksualnego w wieku dziecięcym, cierpią psychicznie z powodu tych upokorzeń. Eksperci szacują, że w ciągu ostatnich dwudziestu lat w USA spośród 51000 katolickich księży 2000 oskarżonych zostało o wykorzystywanie seksualne. ("Hanauer Anzeiger" 13.7.98r.) Jest to około 6%. W Niemczech prof. Hubertus Mynarek szacuje liczbę wielebnych pedofilów również w granicach 5-8%.

===

Cytat 
kobieta
 maj 31 2006 22:16   
Forum

Nie wszystko da się wyleczyć tabletkami.
A byli homoseksualiści świadczą o tym, że jednak można się z tego "wyleczyć", czy nawrócić raczej.
Ale dopóki będzie się wykorzystywało tych ludzi i manipulowało nimi, oni sami będą mocno chcieli wierzyć (niektórzy uwierzą naprawdę), że lekarza nie potrzebują.
A w dodatku będą próbowali "pozarażać" innych.

===

Profil   Email 
 Cytat 
 maj 31 2006 22:18   

Jakub
śro 31 maj 2006 22:00:18 CEST

[Cytat za: piotr.]
O, Gwardianek powrócił!
Kara się skończyła?
Szczerze mówiąc, wątpie.

Nie na długo, bo już są skargi na niego....

Czcigodny Moderatorze!
Trzeba to ujawnić - ponoć w Kościele (i na forum Kościoł) obowiązuje jawność i prawda.
Kto i wobec czego sklada skargi?

===

Cytat 
piotr.
 maj 31 2006 22:35   
Forum

Gwardian, ja Twoich postów nie czytam, bo wiem czego się po nich spodziewać. Twoja opinia na temat Chrześcijaństwa obchodzi mnie tyle co opinia Dody na temat Mozarta.
Porywasz się z motyką na słońce. Ale życzę powodzenia.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 maj 31 2006 22:50   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Gwardian:
Czcigodny Moderatorze!
Trzeba to ujawnić - ponoć w Kościele (i na forum Kościoł) obowiązuje jawność i prawda.
Kto i wobec czego sklada skargi?

Mieszasz pojęcie Kościoła z forum. Administracja nic nie musi, a skargi dotyczą nahalnego umieszczania nudnego kawału o gosposi...

===

Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, Svatého Ducha, Kriste eleison!

Cytat 
 maj 31 2006 22:51   

piotr.

Gwardian, ja Twoich postów nie czytam, bo wiem czego się po nich spodziewać. Twoja opinia na temat Chrześcijaństwa obchodzi mnie tyle co opinia Dody na temat Mozarta.
Porywasz się z motyką na słońce. Ale życzę powodzenia.

Pan z Tobą i z Duchem Twoim ....

===

Cytat 
Paweł
 maj 31 2006 23:03   
Forum

Hm, Gwardian ma na razie nabitych 8 postów. Kiedy zdążył popaść w niełaskę? Mam wrażenie, że go widziałem kiedyś na forum...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 maj 31 2006 23:12   
Forum Moderator
Moderator

Zdaje się, ża sam wyciąłem dziś dwa jego powatarzajace się i nudne kawały...do tego w miejscach poza działem humor...

===

Cytat 
coso
 maj 31 2006 23:13   
Forum

Quote by maxurd:Milosc Boga przykrywa kazdy grzech i nie zgodze sie nigdy, ze mozemy relatywizowac cos co Bog traktuje z pelna powaga. Gloszenie ewangelii to nie jest nauczanie o grzechu ale zwiastowanie w centrum, ktorego jest krzyz. Kto tego nie rozumie, niech milcz, bo czyni krzywde Krolestwu...

Maxurdowi myli się pojęcie zła i dobra. Typowe dla Liberała.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 maj 31 2006 23:32   
Forum

O zgrozo, już widzę do czego Gwardian jest zdolny.
O czym tu dyskutować, skoro ksiądz sam poddał się karze?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 maj 31 2006 23:40   
Forum Moderator
Moderator

Gwardian, jesli chcesz podyskutowac o ksiezach pedofilach, załóż zgodnie z zasadami odpowiedni wątek na forum. Twój post został wycięty, bo choć dotyczył pedofilii w ogóle, to nie pokrywał się w szczególe tj, z tematem o partii pedofilów w Holandii...

===

Cytat 
 maj 31 2006 23:55   

pawvic

O zgrozo, już widzę do czego Gwardian jest zdolny.
O czym tu dyskutować, skoro ksiądz sam poddał się karze?

Czcigodny!
Skoro nie widzisz czy nie potrafisz podjac dyskusji to nie przecieniaj moich - o zgrozo - zdolnosci. Zebrałem z ostatnich 15 lat 86 kryminalnych przypadków "wielebnej pedofilii" - jeden tylko dobrowolnie poddał się karze i nawet chwała mu za to.
To jedyny przypadek skruchy i żalu za grzechy.
85 uzależnialo rozgrzeszenie od wyrażenia żalu i mocnego postanowienia poprawy - wymagało od innych tego czego nie umieli wydać z siebie.
Skandali obyczajowych w tej machinie, stojącej podobno na straży moralności, jest bez liku. Wystarczy wspomnieć afery seksualne, także te z wątkiem pedofilskim - w Austrii, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii i innych krajach. Przypadki zniewalania (34 tys. wg raportu) seksualnego sióstr zakonnych przez księży w krajach afrykańskich. Ludobójstwa w Afryce czy afery finansowe, w które ta firma jest uwikłana na całym świecie. A są to najnowsze dzieje Kościoła, a nie jakieś tam mroki zacofanego średniowiecza, na wspomnienie których włos się jeży.
Do tego „moralny autorytet", Pan na Watykanie, wydaje w 2001 roku dokument „Sacramentorum Sanctitatis Tutela". Chyba go sam Szatan do tego nakłonił. Instrukcja ta nakłada na duchownych nakaz milczenia w sprawach związanych z przypadkami molestowania seksualnego (również małoletnich) przez kler. Co to jest, jeśli - nie zwykle, obrzydliwe przestępstwo?! Oczywiście, hierarchowie kościelni, jak i fanatyczni wyznawcy jarmarcznych obrządków, znajdą na tę okoliczność milion usprawiedliwień.
Znajdą się i tacy na tym forum.

===

Cytat 
 maj 31 2006 23:57   

Jakub

Gwardian, jesli chcesz podyskutowac o ksiezach pedofilach, załóż zgodnie z zasadami odpowiedni wątek na forum. Twój post został wycięty, bo choć dotyczył pedofilii w ogóle, to nie pokrywał się w szczególe tj, z tematem o partii pedofilów w Holandii...

Przewidzialem to Czcigodny!
Zawsze można kij znaleźć. Świętobliwa obłudo i hipokryzjo...!

===

Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 czerwiec 01 2006 00:01   
Forum Moderator
Moderator

Najpierw spróbuj założyć wątek odpowiedni a przede wszystkim NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZASADY PUBLIKACJI - jest tam dział dotyczacy FORUM.

===

Cytat 
piotr.
 czerwiec 01 2006 00:48   
Forum

Quote by Jakub:
jest tam dział dotyczacy FORUM

Swoją drogą, lepiej później niż wcale, nie?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 czerwiec 01 2006 00:50   
Forum Moderator
Moderator

Quote by piotr.:
Quote by Jakub:
jest tam dział dotyczacy FORUM

Swoją drogą, lepiej później niż wcale, nie?

Jak dotąd administracji wydawało się, że zasady ogólne dotyczace publikowania jakichkolwiek tekstów są wystarczajace, ale ponieważ niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumienie, Admin zdecydowała się wyłożyć jak krowie na granicy osobno przepisy o komentarzach, artykułach i forum...Jaśniej się nie da

===

Cytat 
piotr.
 czerwiec 01 2006 01:02   
Forum

I dobrze, że są wyłożone jak krowie na rowie.
Teraz są przynajmniej przejrzyste dla WSZYSTKICH i wzbogacone istotnymi zasadami pisania na forum, których wcześniej po prostu nie było. Ale nie o tym. Bo odbiegamy od tematu.

P.S. A więc z moim wzrokiem nie jest tak źle? Skierowania już nie potrzebuję raczej, co?

===

Profil   Email 
 Cytat 
piotr.
 czerwiec 01 2006 01:17   
Forum

Quote by Gwardian:

W górę serca!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 czerwiec 01 2006 01:36   
Forum

Quote by piotr.:
Quote by Gwardian:

W górę serca!

Wznosimy je do Pana.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jj
 czerwiec 01 2006 09:18   
Forum

Quote by mateuszwroc: Lobby pedofilne jest silnie związane z lobby homoskim.

Hmmm... Ostatnio slyszalem o skazaniu za pedofilie ksiedza KRK. Czy to uprawnia do stwierdzenia, ze Lobby pedofilne jest zwiazane z KRK? Absurd. Prawda?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Morzan
 czerwiec 01 2006 09:31   
Forum

Quote by Gwardian: Morzan
No tak homoseksualizm wg mnie też nie jest chorobą.Naukowcy nie zalizcają go w poczet chorób , bo nie potrafią go wyleczyć w żaden sposób, wiec stwierdzili, że człowiek jest homo lub nie.
Ale w swoich badaniach nie wzięl pod uwagę jednego ważnego czynnika, że jest ktoś taki jak Bóg, a dla Niego nie ma nic niemożliwego.Oglądałem w telewizji raz wystąpienie byłego homoseksualisty, który teraz ma żonę i dzieci, a w tej przemianie pomógł mu właśnie Bóg.Należy sobie zadać pytanie czy w Niego dostatecznie wierzymy, że dzięki Niemu homoseksualizm będzie postrzegany jako zachowania, a nie genetyczne uwarunkowania, bo to, że Bóg istnieje jest przecież niepodważalne nieprawdaż?

Czcigodny!
Przede wszystkim (przy tej okazji) - to do innych zagubionych w tej terminologii - temat brzmi "... czas na pedofilię" - a jak widze wielu tu utożsamia jeszcze nie karalny homoseksualizm z karalną pedofilią. Ten telewizyjny amerykański(TV Trwam i radio Maryja) przypadek to mistyfikacja i "profanacja" na zamówienie. Prezentowany tam "egzemplarz" zabawiał się tylko okresowo homoseksualizmem jako męska prostytutka, nie wykluczone żę z sympatii do partnera. Nie znam przypadku "wyleczenia" homoseksualnej orientacji (nie ma na to tabletek) bo przede wszystkim to nie jest choroba, a po drugie - to też są "owoce" bożego stwarzania. Nie znam zatem przypadku - Kościół jeszcze tego nie objawił - aby Bóg przyznał się do takiego brakoróbstwa. Skoro powołał na świat homoseksualistów, to widocznie uznał, że jak wszyscy inni - mają te same prawa. Do niedawna mogli nawet być biskupami, a historia Kościoła zanotowała kilku papieży-homoseksualistów. Oczywiście o tym na lekcjach religii nie uczą, w seminariach zresztą też.

Czigodny Bracie!
Na jakiej podstawie twierdzisz, że utożsamiam homoseksualizm z pedofilią? Przeczytaj najpierw dokładnie z jakiej przyczyny napisałem ów post.To, że historia zanotowała kilku papieży homoseksualistów, nie znaczy, że to jest dobre.Bóg nie powołał na świat homoseksualistów, są to zachowania a nie uwarumkowania genetyczne, są to nabyte odchyły od normy.To może skoro Bóg powołał na świat pedofilów to oni też powinni mieć takie same prawa?Jeśli twierdzisz, że homoseksualiści są owocem Bożego stworzenia to albo nie wiesz nic na temat mojego Boga, albo mówimy o jakimś innym Bogu.

Pozdrawiam

===

"poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli" JEZUS

Profil   Email 
 Cytat 
Morzan
 czerwiec 01 2006 09:34   
Forum

Quote by Morzan:
Quote by Gwardian: Morzan

Czcigodny!

Czigodny Bracie!
Na jakiej podstawie twierdzisz, że utożsamiam homoseksualizm z pedofilią? Przeczytaj najpierw dokładnie z jakiej przyczyny napisałem ów post.To, że historia zanotowała kilku papieży homoseksualistów, nie znaczy, że to jest dobre.Bóg nie powołał na świat homoseksualistów, są to zachowania a nie uwarumkowania genetyczne, są to nabyte odchyły od normy.To może skoro Bóg powołał na świat pedofilów to oni też powinni mieć takie same prawa?Jeśli twierdzisz, że homoseksualiści są owocem Bożego stworzenia to albo nie wiesz nic na temat mojego Boga, albo mówimy o jakimś innym Bogu.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

===

"poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli" JEZUS

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,52 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post