Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 A teraz czas na pedofilię...
 |  Wersja do druku
Maciek Janson
 czerwiec 09 2006 16:51   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Quote by Belle Star:
Quote by maxurd: kobieto
No nie wtracam sie do dyskusji, ktora tu zaciekle prowadzisz, ale chcialbym napisac, ze w calej rozciaglosci popieram to co piszesz na temat "milosci" homoseksualistow... ful saport ze tak powiem

Powiem tak. Moge bardzo kochac moja dziewczyne... Nic to jednak mi nie daje kiedy nie jestem z nia w zwiazku malzenskim. Bog poblogoslawil wlasnie malzenstwo (zwiazek mezczyzny i kobiety) jako miejsce, w ktorym realizuja sie pewne scenariusze Tylko tam

W takim razie wszyscy przedstawiciele np. plemion afrykańskich w których od setek lat panują inne zasady idą do piekła. Najpierw Bóg stwarza ich w dżungli wśród współplemieńców, o tradycjach poligamicznych, wiedząc że żadna krucjata raczej do nich nie dotrze po to tylko żeby wrzucuć ich sobie wszystkich do piekła, bo nie żyli w małżeństwie. A ludzie pierwotni to już są w piekle wszyscy bez wyjątku. Cóż kłociłoby się to ze stwierdzeniem Bóg jest miłością. No chyba że zaraz usłyszę że nie stwoezył ich Bóg tylko szatan!

Zaraz uslyszysz poczytaj list do Rzymian. Nie znasz Pisma Siwetego w zasadniczych jego obszarach a dyskutujesz o grzechu... Dlaczego?

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 09 2006 16:52   
Forum

Quote by kobieta: Cytat:
"Nie widzę natomiast żadnego zła w trwałym i opartym na miłości związku dwóch kobiet/mężczyzn, dorosłych stałych w uczuciach."

Ja widzę, ponieważ jestem chrześcijanką.
A to są rzeczy niemiłe Bogu, sprzeczne z Jego Słowem.

Uznając autorytet Boga, poddaję się Jego woli, choćby inni mówili mi, że jestem niepostępowa i zacofana.

"Wchodźcie przez wąską bramę, bo szeroka brama i szeroka droga prowadzą na zatracenie i wielu tędy idzie.
A jakże ciasna jest brama i jak wąska droga, która prowadzi do życia! I niewielu ją odkrywa!"
Mat 7.13-14

Innymi słowy; na drodze do piekła są same zielone światła, łatwo i szybko się nią jedzie.

Dla mnie niemiła Bogu jest przede wszystkim nienawiść. Dlaczego skoro ludzie mają dwie ręce niedawno urodziło się dziecko z trzema? Bóg sobie kawał zrobił? Pomylił się w obliczeniach? Diabeł się w to wmieszał? Mamy teraz powiedzieć temu dziecku: pracuj tylko dwiema rękami bo tak robi człwiek a trzecią Ci utniemy? A może Bóg specjalnie tworzy "innych" żebyśmy nauczyli się kochać, a nie zabijać odmieńców jak to robią zwierzęta?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 09 2006 16:56   
Forum

Quote by maxurd:
Quote by Belle Star:
Quote by maxurd: kobieto
No nie wtracam sie do dyskusji, ktora tu zaciekle prowadzisz, ale chcialbym napisac, ze w calej rozciaglosci popieram to co piszesz na temat "milosci" homoseksualistow... ful saport ze tak powiem

Powiem tak. Moge bardzo kochac moja dziewczyne... Nic to jednak mi nie daje kiedy nie jestem z nia w zwiazku malzenskim. Bog poblogoslawil wlasnie malzenstwo (zwiazek mezczyzny i kobiety) jako miejsce, w ktorym realizuja sie pewne scenariusze Tylko tam

W takim razie wszyscy przedstawiciele np. plemion afrykańskich w których od setek lat panują inne zasady idą do piekła. Najpierw Bóg stwarza ich w dżungli wśród współplemieńców, o tradycjach poligamicznych, wiedząc że żadna krucjata raczej do nich nie dotrze po to tylko żeby wrzucuć ich sobie wszystkich do piekła, bo nie żyli w małżeństwie. A ludzie pierwotni to już są w piekle wszyscy bez wyjątku. Cóż kłociłoby się to ze stwierdzeniem Bóg jest miłością. No chyba że zaraz usłyszę że nie stwoezył ich Bóg tylko szatan!

Zaraz uslyszysz poczytaj list do Rzymian. Nie znasz Pisma Siwetego w zasadniczych jego obszarach a dyskutujesz o grzechu... Dlaczego?

Aby to stwierdzić stosuję prostą logikę. Jeżeli jest zasada: tylko Bóg może dać życie i je odebrać - znaczy że tak jest. Żeby więc odnieść się do jakiegoś fragmentu Biblii trzeba patrzeć na całość, główne zasady. Cytatologia do niczego nie prowadzi. W Biblii jest nawet fragment o zabijaniu. Czy to znaczy że wolno zabić? Nie - bo jest dziesięć przykazań które śą tym samym czym konstytucja wobec ustawy. Bóg jest miłością = nie tworzyłby ludzi po to by wtrącać potem do piekieł.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 czerwiec 09 2006 17:31   
Forum

BELLE!
1. Nieznajomość Jezusa i jego nauki u plemion afrykańskich nie oznacza, że pójdą do piekła. Poczytaj TO.
2. Dlaczego dziecko urodziło się z trzecią ręką? Zapytaj naukowców, nie Boga.
3. Powtarzam jeszcze raz - nie jest udowodnione, że homoseksualizm jest wrodzony - dlatego pewnie przytaczasz historyjkę o tym dziecku.
4. Szatan nie tworzy, tylko niszczy i sieje zamęt.
5. Tak, Bóg nas nie stworzył, by strącić nas do piekieł. WRÓĆ! To sam człowiek odrzuca Go. Stworzył On nas do nieba.

===

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 czerwiec 09 2006 18:19   
Forum

Wydawało mi się, że rozmawiamy o konkretnej sytuacji, a nie przytaczamy jakies kosmiczne przykłady. Ja mówię o zasadach, które wszyscy znamy, a których nie chcemy przestrzegać, bo odrzucamy Boga.
Wielu homoseksualistów deklaruje się jako osoby wierzące, nie wiem zresztą w co, i na swoje usprawiedliwienie wybiórczo przytaczają cytaty z Pisma o miłości.
Zapewniam, że Bóg mówiąc o miłości, nie ma na myśli "miłości homoseksualnej"
Vide Sodoma i Gomora.
Nie mam zamiaru nikogo przekonać, żeby wierzył w to co ja wierzę, ale moim obowiązkiem jako chrześcijanina jest bronić tego co ustanowił Bóg.
Co niniejszym czynię.
Pozdrawiam wszystkich.

===

Profil   Email 
 Cytat 
piotr.
 czerwiec 09 2006 23:43   
Forum

maxurd

z tego wszystkiego wynika ze to Ty nie czaisz mnie.
gdzie napisalem, ze Apostolowie upominali o grzechu pogan?
gdzie napisalem ze drwie z tego ze ktos chodzi za Bogiem?
gdzie napisalem ze chrzest gwarantuje w 100 proc zbawienie?
zadalem pytanie i nadal je podtrzymuje:
kim bys byl, gdybys znal Jezusa i za nim chodzil nie bedąc ochrzczony?
A argumenty, ze chrzest musi byc przyjety swiadomie sa kiepske. Juz pisalem ze nie ma zakazu chrzczenia dzieci ani nakazu chrzecznia tylko doroslych.
zadalem tylko proste pytanie.
Co do sakramentow - widzisz tak sie sklada, ze w kazdym z tym sakramentow obecny jest Jezus. Wiec nie zarzucaj mi ze nie wyznaje Boga, gdy zyje sakramentami. A jesli smiesz watpic ze w sakramencie nie spotkasz Jezusa, to juz nic na to nie poradze.

===

Sancta Maria, Mater Ecclesia, omnes sancti Angeli orate pro nobis.

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 10 2006 22:44   
Forum

Quote by pawvic: BELLE!
1. Nieznajomość Jezusa i jego nauki u plemion afrykańskich nie oznacza, że pójdą do piekła. Poczytaj TO.
2. Dlaczego dziecko urodziło się z trzecią ręką? Zapytaj naukowców, nie Boga.
3. Powtarzam jeszcze raz - nie jest udowodnione, że homoseksualizm jest wrodzony - dlatego pewnie przytaczasz historyjkę o tym dziecku.
4. Szatan nie tworzy, tylko niszczy i sieje zamęt.
5. Tak, Bóg nas nie stworzył, by strącić nas do piekieł. WRÓĆ! To sam człowiek odrzuca Go. Stworzył On nas do nieba.

1. Skoro tak, to podążając tym tokiem myślenia zachowania homoseksualne wśród buszmenów lub ateistów też są dopuszczalne bo nie mogli oni poznać nauki Jezusa. No więc jednak uwzględniamy kontekst sytuacyjny przy ocenie zachowania? Czy stanowczo: żyjący poza małżeństwem lub homo jest zawsze be.
2. Naukowcy nie tworzą ludzi. Dawcą życia jest Bóg.
3. Wynika z tego że nie zawsze tworzy on ludzi szablonowych, pasujących do schematu. Skoro rodzą się osoby z trzecią ręką, bliźnięta syjamskie, to dlaczego nie kochający inaczej? A jak wytłumaczysz reakcję na feromony - co jest udowodnione w 100% (nie działa tu świadomość, bo feromonów nie odczuwamy jako zapach, badani nie mogli więc wiedzieć jakie feromony były im podawane).
4. Oczywiście.
5. Logiczne więc że jeśli nie tworzy nas po to byśmy trafili do piekła to każdy "odmieniec" także jest dzieckiem Bożym.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 10 2006 22:45   
Forum

Quote by kobieta: Wydawało mi się, że rozmawiamy o konkretnej sytuacji, a nie przytaczamy jakies kosmiczne przykłady. Ja mówię o zasadach, które wszyscy znamy, a których nie chcemy przestrzegać, bo odrzucamy Boga.
Wielu homoseksualistów deklaruje się jako osoby wierzące, nie wiem zresztą w co, i na swoje usprawiedliwienie wybiórczo przytaczają cytaty z Pisma o miłości.
Zapewniam, że Bóg mówiąc o miłości, nie ma na myśli "miłości homoseksualnej"
Vide Sodoma i Gomora.
Nie mam zamiaru nikogo przekonać, żeby wierzył w to co ja wierzę, ale moim obowiązkiem jako chrześcijanina jest bronić tego co ustanowił Bóg.
Co niniejszym czynię.
Pozdrawiam wszystkich.

To w Sodomie i Gomorze byli sami geje? Nie wiedziałam...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 czerwiec 11 2006 20:13   
Forum

1. Błędnie podążasz tokiem myślenia. Zachowania homoseksualne są zawsze grzeszne. Nie ważne czy to buszmen, czy ateista.
2. No i?
3. Nie zaciemniaj obrazu sytuacji jakimiś feromonami, trzecimi rękami i innymi głupotami. Znajdź ich jakiś wspólny mianownik i nazwij je. A właściwie co wyjeżdżasz mi z tymi feromonami? STOP! Nie tłumacz, bo odbiegniesz od tematu. POWTARZAM JESZCZE RAZ - NIE JEST UDOWODNIONE, ŻE HOMOSEKSUALIZM JEST WRODZONY! Więc nie polemizuj, że może być inaczej, bo tego nie wiesz. Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że tacy ludzie się nie rodzą, bo czemuż w takim razie w Biblii homoseksualizm byłby odrzucany?
4. Do punktu 5 - I co? Każdy jest dzieckiem Bożym.
5. A co cię obchodzi liczba gejów w Sodomie? Nie wszyscy mieszkańcy nimi byli - np. rodzina Lota.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 12 2006 16:50   
Forum

Mapa genetyczna każdego człowieka to 23 chromosomy z czego 22 są właściwe obu płciom. Ostatnie to chromosomy płciowe X i Y. Kobietay mają XX mężczyźni XY. Można jednak mieć XY i nie być facetem, jeśli w odpowiednim czasie nie zadziała tzw interwał 1a2 zawierający gen determinujący wykształcanie się narządów płciowych męskich. Jeśli nie zadziała rodzi się kobieta o męskich cechach psychicznych. I odwrotnie jeśli przypadkowo doczepi się on do układu XX - wychodzi mężczyzna kobiecy. Człowiek który w zamyśle miał być kobietą ale na finiszu dostał przypadkiem męskie narządy. Niski poziom testosteronu w życiu płodowym powstały w wyniku podobnych zaburzeń prowadzi do powstania skłonności homoseksualnych, ponieważ taki mężczyzna odczuwa jak kobieta. Dlatego lesbijka reaguje na feromony jak heteroseksualny mężczyzna, gej jak heteroseksualna kobieta.
Cały ten proces przebiega przecież naturalnie - a więc jest dziełem Boga. No chyba że siedzi tam diabeł i trzyma chromosomy za nogi.

W Biblii odrzucane jest wiele rzeczy "pierwotnych". Kiedy Darwin mówił o teorii ewolucji też wszyscy się oburzali. A jednak raczej dzisiaj nikt nie wierzy że pochodzimy bezpośrednio od Adama i Ewy. Wcześniej były wspólnoty plemienne, o tradycjach raczej poligamicznych niż małżeńskich. Nie mieli biedacy nawet księdza co by ich zaślubił jak trzeba.

Mogę więc podać taki sam argument: ludzi pierwotnych nie było bo w Biblii jest napisane że pochodzimy od Adam i Ewy. Badania dowodzące że normą była poligamia są fałszywe bo Bóg stworzył nas do małżeństwa.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Obcy
 czerwiec 12 2006 17:16   
Forum

Quote by Belle Star:A jednak raczej dzisiaj nikt nie wierzy że pochodzimy bezpośrednio od Adama i Ewy.

Widać, żeś na tym forum od niedawna...

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 czerwiec 13 2006 11:13   
Forum

Tak na marginesie, myślę, że tak naprawdę, to niewielu ludzi wierzy w powstanie świata "za pomocą" wielkiego wybuchu" - jest to zresztą teoria wymagająca większej wiary niż wiara w Boga.
Nie da jej się udowodnić w sposób naukowy - mimo że jej wyznawcy opierają się na naukach, czy to chemii, fizyce, czy matematyki.

A wracając do tematu. Między zachowaniami homoseksualnymi (w tym pedofilii homoseksualnej), a heteroseksualnymi nie można postawić znaku równości.
Przede wszystkim z perspektywy praw rządzących przyrodą. Aby zapewnić ciągłość życia organicznego "natura" wykształciła wyraźne i jasno określone mechanizmy. W przyrodzie jest tak, że osobniki ułomne, nie mogące realizować określonych zadań, są usuwane ze stada i giną.
Logika więc podpowiada, że są one zaprzeczeniem normy.
Homoseksualiści i środowiska z nimi związane doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego usiłują zmienić normę, bo praw nie można. I jak widać są dosyć skuteczni w swoich działaniach.
Ale jest to zabawa, która zawsze kończy się źle.
Przykładów prosze poszukać w historii.

Człowiek tak, złe czyny nie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 czerwiec 13 2006 13:04   
Forum

Belle, chcesz powiedzieć, że wszyscy homoseksualiści mają w rzeczywistości inną płeć? Lesbijki to mężczyźni (XY), a geje to kobiety (XX), mimo, że ich cechy fizyczne wskazują, że tak nie jest? Serwujesz jakiś nowy pogląd. Jeśli nie, to podaj jakieś źródło (link), które poprze ten argument.

A teraz ewolucja. Przeczytaj sobie artykulik Potomstwo Adama i Ewy. Biblia nie jest księgą naukową. "Skoro jest w nich mowa [11 pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju] o prehistorii, to nie możemy ich treści traktować dosłownie, a trzeba nam zwrócić uwagę na ich religijne przesłanie".

Poligamia? Co chciałaś powiedzieć? Jak ma się do homoseksualizmu?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Amos
 czerwiec 13 2006 15:20   
Forum

Zaraz wszystkich oburzę:

Homoseksualista może zostać księdzem, pastorem, prezbiterem, biskupem, a nawet papieżem. Pod jednym warunkiem - musi być wierzący i żyć w czystości.
Tak samo pedofil czy zoofil...

===

"Jeśli to możliwe, jeśli to od was zależy, żyjcie w pokoju ze wszystkimi ludźmi." Rz. 12,18 BP

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 czerwiec 13 2006 16:56   
Forum Moderator
Moderator

Quote by kobieta: Tak na marginesie, myślę, że tak naprawdę, to niewielu ludzi wierzy w powstanie świata "za pomocą" wielkiego wybuchu" - jest to zresztą teoria wymagająca większej wiary niż wiara w Boga.
Nie da jej się udowodnić w sposób naukowy - mimo że jej wyznawcy opierają się na naukach, czy to chemii, fizyce, czy matematyki.

A wracając do tematu. Między zachowaniami homoseksualnymi (w tym pedofilii homoseksualnej), a heteroseksualnymi nie można postawić znaku równości.
Przede wszystkim z perspektywy praw rządzących przyrodą. Aby zapewnić ciągłość życia organicznego "natura" wykształciła wyraźne i jasno określone mechanizmy. W przyrodzie jest tak, że osobniki ułomne, nie mogące realizować określonych zadań, są usuwane ze stada i giną.
Homoseksualiści i środowiska z nimi związane doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego usiłują zmienić normę, bo praw nie można. I jak widać są dosyć skuteczni w swoich działaniach.

Ma Pani rację. To prawda, aktywiści homoseksualni coraz bardziej odchodzą w świat ułudy, jakiejś strasznej baśni. Możliwe, iż niektórzy z nich naprawdę dzisiaj myślą, że akt homoseksualny jest normalny, ale to byłoby cięzko ustalić. Ci bowiem, którzy wiedzą iż jest to wielkie zło i tak na głos mówią co innego. Jednak świat kłamstwa jaki próbują z wielkim zapałem i konsekwencją wtłoczyć w nasze życie nie jest realny. Może być straszny dla świata, ale jest tylko mirażem, który nie będzie w stanie przetrwać.

Zaraz wszystkich oburzę:

Homoseksualista może zostać księdzem, pastorem, prezbiterem, biskupem, a nawet papieżem. Pod jednym warunkiem - musi być wierzący i żyć w czystości.
Tak samo pedofil czy zoofil..

Jak dla mnie nie jest to oburzające. To po prostu kwestia rozumienia terminu "homoseksualista", "pedofil", "zoofil". Czy pod tymi terminami rozumiemy osobę która czyni te obrzydliwości czy osobę która ma takie pokusy. Otóz ja osoby o ww pokusach, która nie ulega im jednak, nigdy w życiu nie nazwałbym homoseksualistą, zoofilem itp. ponieważ są w moim odczuciu obraźliwe względem tych ludzi. Dlatego powyższe twierdzenie nie jest oburzające. Ja mam na przykład czasami pokusy by zacząć palić (nigdy nie paliłem) - czy jestem więc niepalącym palaczem? Tak samo w wypadku ludzi o pokusach dużo cięższych, bo przeciwnych naturze. Oni nie są homoseksualistami itp. ale po prostu ludźmi którzy mają takiego rodzaju pokusy, którym dzielnie stawiają opór. Nie wiem jakim terminem ich nazwać, ale homoseksualista, zoofil, pedofil są moim zdaniem niesprawiedliwe.

===

Kwiecie Karmelu, módl się za nami!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Gość forum: j0sh
 czerwiec 13 2006 16:59   

Quote by kobieta:

Biorąc pod uwagę, że są osoby na tym forum, twierdzące, że homoseksualizm to choroba, łącznie z "kobietą", to jedyna nadzieja rzeczywiście w uleczalności bo wszelkie osobniki nieuleczalnie chore, zgodnie z doskonale przez naturę wykształconym prawem, należy wyeliminiować! Wszystko po to, aby nie postępować "wbrew naturze" :-P Toż to prawie eugenika! Tu chyba z Darwinem by się należało pogodzić: "Według Darwina, mechanizmy naturalnej selekcji są udaremniane przez ludzką cywilizację. Jednym z celów cywilizacji jest pomoc dla osobników upośledzonych, co sprzeciwia się naturalnej selekcji odpowiedzialnej za wymieranie słabszych".

===

Cytat 
kobieta
 czerwiec 13 2006 17:15   
Forum

Do Josha:

Pwiedziałam, że homoseksualizm jest ułomnością, nie chorobą w sensie medycznym - jest "uleczalny: - w znaczeniu, że można się z niego wyzwolić, jak z każdego grzechu. Wystarczy chcieć.
Jest chorobą duszy, jak każdy grzech.

Być może stosowany przeze mnie skrót myślowy, wprowadził pana w błąd. A podany przykład miał uwydatnić, że jest to anomalia.

A głosząc to co głoszę, cały czas mam na myśli tzw. "kulturę homoseksualną", z którą nie wolno się z spokojnie godzić.

===

Profil   Email 
 Cytat 
 czerwiec 13 2006 17:34   

A mnie się zdawało, że pytała Pani kto smiał wykreślić homoseksualizm z listy chorób... A co do kultury homoseksualnej, to zawsze nachodzi mnie uczucie, że Wasz Kościoł zbudowano na piasku. Bo gdyby nie był słaby te 1-2% (jak to często podkreślacie, a może i mniej) nie byłby w stanie Wam zaszkodzić. Dopatrując się upadku cywilizacji w związku z faktem, że ktoś chce żyć po swojemu, potwierdzacie, że wiara Wasza jest nikła tudzież żadna. Jak już gdzieś pisałem (skoro chyba zazdrościcie gejom umiejętności marketingowych ), promujcie kulturę chrześcijańską, reklamujcie, pokażcie, że może być interesująca (w co mimo wszystko nie wątpię), pokażcie co macie do zaoferowania, bo zakazami co najwyżej tworzycie "szarą strefę", "szafę" i podnosicie statystyki "wierzących". Śliczny owoc, a że zgniły od środka? Tego nie widać, więc po co się przejmować. Wiara z przymusu, to takie nowoczesne wydanie wiary w klasę robotniczą. A jeśli nic do zaoferowania nie macie, próżny Wasz wysiłek, z gejami czy bez ta cywilizacja i tak upadnie. A podobno to lewica zbawia wszystkich hurtem, czy sobie tego życzą czy nie, ni zważając, że: "Każdy jest osobną, niepowtarzalną jednostką. To moja wola czy wypełniam naukę Jezusa Chrystusa, to także moje ryzyko. Jeśli się zawiodę nie będę mógł mieć do nikogo pretensji."

===

Cytat 
Paweł
 czerwiec 13 2006 17:45   
Forum

J0sh, Kościół przetrwał i gorsze historie niż z tymi 1-2% homoseksualistów. Sam Jezus go założył i nie upadnie do końca świata. Tyle, że chodzi tu o coś innego - dlaczego miałby popierać lub milczeć na temat szkodliwych działań, zachowań?
Tak, dobrze byłoby wypromować chrześcijaństwo.

===

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 czerwiec 13 2006 17:54   
Forum

Powiedziałam, że to nie jest zaden argument w dyskusjach, skoro odbywa się przez głosowanie. I nie użyłam sformułowania"śmiał".

Chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach.

W tym sęk, że homoseksualiści nie chcą życ "po swojemu".
Oni usiłują zdobyć nowe dusze - wchodzą do szkół ze swoimi poglądami - w książkach, z których uczą się nasze dzieci lansowany jest pogląd, że homoseksualizm jest normalnym etapem przejściowym, po którym każdy może sam zadecyduje co wybiera.
To już nie jest życie po swojemu. To jest zmienianie ogólnych norm. Ja na to się nie godzę.
Homoseksualiści byli zawsze - żyli "po swojemu", ale działacze homoseksualni w ramach walki z chrześcijaństwem kazali im wyjść na ulice. Proszę sprawdzić jakie poglądy w sprawach wiary maja aktywiści stojący za nimi. Najmniej im chodzi o prawo do "życia po swojemu".
Tak naprawdę jest to walka z Bogiem.

Stoimy po przeciwnych stronach jeśli można tak powiedzieć, my bronimy naszej wiary, oni są jej przeciwnikami.
Tylko oni nie nazywają tego po imieniu, ukrywając prawdziwe intencje pod szumnymi hasłami "walki o prawa człowieka do wolności".
Wolność to nie prawo do czynienia do wszystkiego co się chce. Tak pojmowana jest utopią - prowadzi do upadku nie tylko jednostki, ale i całe społeczeństwa.
Nacisk do prawa do wolności został przeniesiony na takie właśnie sprawy, a tymczasem zawłaszcza się nam całe dziedziny życia, dając w zamian prawo do kopulacji z kim i czym się chce, na oczach innych. Bożkiem stał się seks, który powinien być sprawą intymną i delikatną, nie rzeczą publiczną.

===

Profil   Email 
 Cytat 
 czerwiec 13 2006 18:02   

Nie musi popierać i nie musi milczeć, nie może natomiast narzucać swojej woli tym, którzy tego nie chcą. Od tego ma swoje owieczki. "wolność mojej pięści jest ograniczona bliskością twojego nosa" i vice versa. A co do tego, że Kościoł przetrwał i gorsze rzeczy to święta prawda, ale chyba jakieś zwątpienie przyszło, bo po co ta burza, ta wizja upadku, zagłady?

===

Cytat 
kobieta
 czerwiec 13 2006 18:08   
Forum

Dlatego, że nie sposób się nie bronić przed takim naporem kłamstwa i zepsucia. To obrona konieczna. Wolność mojej pięści....
Ulice są na razie miejscem publicznym, chodzą tam wszyscy.
Natomiast co kto robi w domu, to sprawa jego sumienia, jeśli nie naraża dzieci i innych wbrew ich woli.

===

Profil   Email 
 Cytat 
 czerwiec 13 2006 18:36   

No właśnie: miejsce publiczne a więc dla każdego...

===

Cytat 
kobieta
 czerwiec 14 2006 11:56   
Forum

Zachowanie w miejscu publicznym jest prawnie uregulowane, czy to się komuś podoba czy nie.

Nie żartuj, ze nie wiesz.
Ale ta rozmowa dotyczy czegoś innego.

Jeśli ktoś nie podporządkowuje się prawom Boskim, niech chociaż dla naszego wspólnego, pokojowego życia liczy się z innymi.
A z tego co wiem homoseksualiści nie uznają autorytetu Boga, więc powinni uznac autorytet człowieka.
Wszak nikt pojedyńczo nie stanowi swoich własnych praw w miejscu publicznym, dopiero byśmy wyglądali.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Obcy
 czerwiec 14 2006 16:42   
Forum

Quote by kobieta:z tego co wiem homoseksualiści nie uznają autorytetu Boga

No to wiesz mało. Skąd w ogóle Ci przyszło to do głowy?

1. Homoseksualista to nie zawsze praktykujący homoseksualista
2. Biblia nie dla wszystkich jest słowem Boga
3. To, że ktoś nie przestrzega zasad opisanych w Biblii nie znaczy nawet, że nie uznaje jej autorytetu

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 15 2006 12:53   
Forum

Quote by kobieta: Tak na marginesie, myślę, że tak naprawdę, to niewielu ludzi wierzy w powstanie świata "za pomocą" wielkiego wybuchu" - jest to zresztą teoria wymagająca większej wiary niż wiara w Boga.

Na szcęście nie jesteśmy zwierzętami. Nie zabijamy odmieńców tylko potrafimny kochać ludzi którzy różnią się od nas.

Homoseksualizm jest nieuleczalny. Można owszem podać komuś końską dawkę hormonów, i zacznie być hetero. Tak samo jak można wybielić murzyna - Michael Jackson świadectwem że się da.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 15 2006 13:07   
Forum

[

QUOTE BY= pawvic] Belle, chcesz powiedzieć, że wszyscy homoseksualiści mają w rzeczywistości inną płeć? Lesbijki to mężczyźni (XY), a geje to kobiety (XX), mimo, że ich cechy fizyczne wskazują, że tak nie jest? Serwujesz jakiś nowy pogląd. Jeśli nie, to podaj jakieś źródło (link), które poprze ten argument.

ad 1 Nic nie serwuję tylko wzięłam do ręki parę książek biologicznych, nie źródła internetowe. Substancje które w naszym życiu płodowym decydują że jesteśmy płci męskiej lub żeńskiej przekazują nam też kto jest naszym seksualnym partnerem (kobiety - mężczyzna i odwrotnie). Przecież to nie rozumem ani wiarą wybieramy partnera ale wrodzonym, naturalnym instynktem. Jeżeli w życiu płodowym zajdą nieprawidłowości, które odpisałam we wcześniejszym poście kobieta będzie instynktownie wybierać drugą kobietę bo tak został zaprogramowany jej mózg czego dowodem doświadczenia z feromonami.

===

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 czerwiec 15 2006 13:11   
Forum

Ja nie mówię o medycynie.
Lekarstwem i na tę przypadłośc jest Jezus.

Jestem świeżo po obejrzeniu programu w TV Trwam - Życie na skale - cykl rozmów z różnymi ludźmi: kobietami po aborcjach, itp. Dzisiaj był o homoseksualistach.

Jezus jest rozwiązaniem ich problemu.

A działacze homoseksualni są osobnym problemem, dlatego winię ich za to, że tak wielu homoseksualistów musi cierpieć słuchając swoich guru i powtarzać niedorzeczności w stylu: taki sie urodziłem, zaakceptujcie to co robię.
Jest to oczywistą nieprawdą - homoseksualiści, których znam stali się nimi - podkreślam stali się w którymś momencie swojego życia. I widzę przyczynę.
A nie musieli takimi się stać, gdyby zechcieli walczyć, a nie poddawać się opiniom wywodzącym się ze środowisk organizacji homoseksualnych.
Dlatego tak ważne jest powiedzenie: nie musicie tacy być - to jest złe.
Niektórzy homoseksualiści cierpią dodatkowo, bo wiedzą, że to co robią jest złe. Żeby zmniejszyć swoje cierpienie, usprawiedliwić się akceptują opinie, że nie mogą tego zmienić. Trudno jest człowiekowi powiedzieć - jestem grzesznikiem,to moja wina - zawsze szuka się okolicznośći łagodzących dl aswoich czynów, zamiast zmieniać siebie, zmieniają świat wokół siebie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 czerwiec 15 2006 13:19   
Forum

Quote by kobieta: Powiedziałam, że to nie jest zaden argument w dyskusjach, skoro odbywa się przez głosowanie. I nie użyłam sformułowania"śmiał".

Chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach.

W tym sęk, że homoseksualiści nie chcą życ "po swojemu".
Oni usiłują zdobyć nowe dusze - wchodzą do szkół ze swoimi poglądami - w książkach, z których uczą się nasze dzieci lansowany jest pogląd, że homoseksualizm jest normalnym etapem przejściowym, po którym każdy może sam zadecyduje co wybiera.
To już nie jest życie po swojemu. To jest zmienianie ogólnych norm. Ja na to się nie godzę.
Homoseksualiści byli zawsze - żyli "po swojemu", ale działacze homoseksualni w ramach walki z chrześcijaństwem kazali im wyjść na ulice. Proszę sprawdzić jakie poglądy w sprawach wiary maja aktywiści stojący za nimi. Najmniej im chodzi o prawo do "życia po swojemu".
Tak naprawdę jest to walka z Bogiem.

Stoimy po przeciwnych stronach jeśli można tak powiedzieć, my bronimy naszej wiary, oni są jej przeciwnikami.
Tylko oni nie nazywają tego po imieniu, ukrywając prawdziwe intencje pod szumnymi hasłami "walki o prawa człowieka do wolności".
Wolność to nie prawo do czynienia do wszystkiego co się chce. Tak pojmowana jest utopią - prowadzi do upadku nie tylko jednostki, ale i całe społeczeństwa.
Nacisk do prawa do wolności został przeniesiony na takie właśnie sprawy, a tymczasem zawłaszcza się nam całe dziedziny życia, dając w zamian prawo do kopulacji z kim i czym się chce, na oczach innych. Bożkiem stał się seks, który powinien być sprawą intymną i delikatną, nie rzeczą publiczną.

Mam wrażenie że dla Ciebie gej to zawsze zboczeniec napewno z dziesięcioma kolczykami w nosie, biorący narkotyki, żądający prawa do wzajemnej masturbacji (absurd - to w ogóle nie jest prawo), wychodzący na ulicę i mówiący: wiecie co, bądźcie gejami bo to jest fajne. Tacy ludzie jeśli są to są niepoważni idajmy sobie z nimi spokój.
Na podstawie takich argumentów ja mogę zanegować i dążeyć do delegalizacji małżeństw biorąc przedstawicieli tych najgorszych: tych co pozamykali swoje dzieci w beczkach po kapuście, tych co piją i leją domowników, żony co siedzą w więzieniu za zabójstwo małżonka, mężów pedofilów itd, itp etc. Nie oburzało by Cię gdyby ktoś porównywał cię i wrzucał do jednego wora z takimi ludźmi? A to są źli i niegodni ludzie a nie zła instytucja.

===

Profil   Email 
 Cytat 
LuTom
 czerwiec 15 2006 13:25   
Forum

kobieta "W tym sęk, że homoseksuali¶ci nie chc± życ "po swojemu".
Oni usiłuj± zdobyć nowe dusze - wchodz± do szkół ze swoimi pogl±dami - w ksi±żkach, z których ucz± się nasze dzieci lansowany jest pogl±d, że homoseksualizm jest normalnym etapem przej¶ciowym, po którym każdy może sam zadecyduje co wybiera.
Homoseksuali¶ci byli zawsze - żyli "po swojemu", ale działacze homoseksualni w ramach walki z chrze¶cijaństwem kazali im wyj¶ć na ulice. Proszę sprawdzić jakie pogl±dy w sprawach wiary maja aktywi¶ci stoj±cy za nimi. Najmniej im chodzi o prawo do "życia po swojemu".
Tak naprawdę jest to walka z Bogiem."

nie wiem jakich sposobów musieliby użyć homoseksualiści, żeby zdobyć moją duszę.... NIE SĄ W STANIE,,,, i sądzę, że działania marketingowe też nie są w stanie zrobić ze mnie homoseksualistę,,,czy walczą z Bogiem? chyba zbyt daleko posunięte domysły. Przeczytaj to : here

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,47 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości