Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 KARA ZA HOMOFOBIĘ?
 |  Wersja do druku
zwb13
 październik 04 2006 18:13  (Czytany 21073 razy)  
Forum

Status: offline

na łamach Ełckiego forum wyrazam swoje poglady na temat homoseksualistow. w zwiazku z czym zagrozono mi sądem itd za lamanie praw i dyskryminacje. zapraszam na http://forum.elczanie.pl/index.php?showtopic=247&st=440 mniej wiecej odpostu nr 457
i co wy na to? mam sie juz bac? Rolling Eyes

===

Profil   Email 
 Cytat 
Obcy
 październik 04 2006 18:55   
Forum

Quote by zwb13:i co wy na to? mam sie juz bac?

Oby tak było. Jakiś wyroczek w zawiasach, grzywna i "po balu". Tak nam dopomóż Bóg.

===

Sztuczna inteligencja nia ma szans z naturalną głupotą

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 październik 04 2006 19:20   
Forum

Może organizacje lewicowe, broniące wolności słowa, wstawią się za Tobą??

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 październik 04 2006 19:24   
Forum Moderator
Moderator

No balbym sie strasznie

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
zwb13
 październik 04 2006 22:00   
Forum

===

Profil   Email 
 Cytat 
sługa
 październik 04 2006 22:00   
Forum

joj, ta jak kormorany jakis czas temu. byla plaga, pif paf i ptasie parady wygasly. szkoda ze o (...) tyle szumu. pare dluzszych seryjek z pepeszy i po balu...
tak nam dopomóż Bóg, tak nam dopomóż Bóg

To mnie rozwaliło nie ma co, masz talent
zwb13 a co to pepesza bo pierwsze słyszę.

===

"Aby ludzie widzieli dobre czyny w Was i chwalili Ojca który w niebie jest"

Profil   Email 
 Cytat 
Mateusz Markiewicz
 październik 04 2006 22:01   
Forum

Quote by kobieta: Może organizacje lewicowe, broniące wolności słowa, wstawią się za Tobą??

Toc wolność słowa przysługuje tylko ludziom o lewicowych poglądach. Resta do psychiatryków, bo są róznofobami.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Mehmed
 październik 04 2006 22:39   
Forum

nie ma czegoś takiego jak HOMOFOBIA...
HOMOFOBAMI nazywa sie ludzi o konserwatywnych poglądach społecznych, jestem radykalny i niewidze jak mi sie mówi że jestem nietolerancyjny... poprostu nie wiem co stukanie dwóch panów w czoko daje społeczeństwu...nie powini mieć praw bo nic niedają społeczęństwu(chodzi mi o potomstwo)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Monika Moryc
 październik 05 2006 08:59   
Forum

Quote by mateuszwroc:
Quote by kobieta: Może organizacje lewicowe, broniące wolności słowa, wstawią się za Tobą??

Toc wolność słowa przysługuje tylko ludziom o lewicowych poglądach. Resta do psychiatryków, bo są róznofobami.

Reszta Mateuszu to są filary ciemnogrodu, które determinują zacofanie naszego kraju i należy je leczyć za pomocą lewicowego programu nauczania.

===

« Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim » (1 J 4, 16)

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 październik 05 2006 11:33   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Mehmed: poprostu nie wiem co stukanie dwóch panów w czoko daje społeczeństwu...nie powini mieć praw bo nic niedają społeczęństwu(chodzi mi o potomstwo)

Mimi, ze zlamales regulamin, elementarne zasady kultury i Bog jeden wie co jeszcze to ta wypowiedz pozostanie na swiadectwo. Kolejne takie uwagi beda kasowane, a za ktoryms razem polecisz razem z nimi...

I tak merytorycznie do Twojej wypowiedzi.
Homoseksualisci staja sie agresywni, bo spotykaja sie z agresja ze strony "chrzescijan". Zamiast milosci slysza niewybredne teksty tego rodzaju. To jest obrzydliwe, pelne nienawisci i pogardy. Kazda litera takiego zdania zaprzecza chrzescijanstwu. Naucz sie oddzielac grzech od czlowieka i zacznij kochac ludzi, nawet kiedy Ci sie to niepodoba...

A zalozycielowi tematu pisze:

Nie boj sie niczego, bo nic Ci nie zrobia Takie durne gadanie. Nic Ci nie grozi

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 05 2006 12:39   
Forum

Quote by Mehmed: nie ma czegoś takiego jak HOMOFOBIA...
HOMOFOBAMI nazywa sie ludzi o konserwatywnych poglądach społecznych, jestem radykalny i niewidze jak mi sie mówi że jestem nietolerancyjny... poprostu nie wiem co stukanie dwóch panów w czoko daje społeczeństwu...nie powini mieć praw bo nic niedają społeczęństwu(chodzi mi o potomstwo)

Bezpłodni też nie narobią dzieci więc podązając za twoją logiką powinno się ich dyskryminować i nie zezwalać na śluby. Jeśli oceniać według możliwości reprodukcyjnych to najlepiej byłoby zalegalizować poligamię mielibyśmy całe stada dzieci.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 05 2006 12:43   
Forum

Quote by zwb13: na łamach Ełckiego forum wyrazam swoje poglady na temat homoseksualistow. w zwiazku z czym zagrozono mi sądem itd za lamanie praw i dyskryminacje. zapraszam na http://forum.elczanie.pl/index.php?showtopic=247&st=440 mniej wiecej odpostu nr 457
i co wy na to? mam sie juz bac?

Oczywiście, powinien się Pan bać. A to dlatego, że niektórych rzeczy mówić nie wolno. Wolność słowa ma swoje granice i bardzo dobrze. Przystąpiliśmy do Unii Europejskiej, co oznacza że jej prawa częściowo bierzemy za nasze. Przyjęliśmy zakaz dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Przykro mi ale korzystając z wolności słowa nie może pan pisać źle o gejach, Murzynach, twierdzić że kobiety powinny zarabiać mniej od mężczyzn, czy szykanować czyjąś religię. Bo to jest wbrew prawu. Sorry Winnetou.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 05 2006 12:49   
Forum

Gdyby np jakiś muzułmanin stwierdził, że on ze względu na swoją wiarę ma prawo twierdzić że chrześcijanie to niewierni i należy rozpętać przeciwko nim wojnę, to już nie byłaby pani tak tolerancyjna dla wolności słowa z powodów religijnych. Założę się że nie oburzałaby już się pani: a dlaczego ja nie mogę tak mówić, skoro tak mówi mi moja wiara? Pozwolimy szykanować gejów, czego pani chce, to pozwolimy też na inne takie kwiatki, które sprawią że będzie można powiedzić niedługo wszystko o wszystkich. Mam nadzieję że nie przyjdzie mi żyć w trakim kraju bez zasad.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 05 2006 12:51   
Forum

Quote by mateuszwroc:

Różnofobami są PIS i LPR. Oprócz nich istnieją też inne partie nie będące lewicowymi, nie wrzucaj ich do jednego wora. Do lewicy, zwłaszcza w gospodarce zbliża się jak narazie nasz rząd.

===

Profil   Email 
 Cytat 
ags
 październik 06 2006 10:50   
Forum

Quote by Belle Star: Bezpłodni też nie narobią dzieci więc podązając za twoją logiką powinno się ich dyskryminować i nie zezwalać na śluby. Jeśli oceniać według możliwości reprodukcyjnych to najlepiej byłoby zalegalizować poligamię mielibyśmy całe stada dzieci.

Dlaczego uważasz że brak jakichś praw to dyskryminacja?
Ja na przykład nigdy nie urodzę dziecka:-( - to też dyskryminacja ze względu na płeć?
Bezpłodność w ogromnej większości przpadków może być uleczalna.
Homoseksualizm wciąż uważany za odchylenie, a jeszcze do niedawna za dewiacje. Ciekawe kiedy inni dewianci pójdą tą samą drogą i też "zalegalizują" swoje "nietypowe" preferencje seksualne?
Nie zapominaj, że w Bibli (a jest to przecież forum ekumeniczne) homoseksualizm był wielokrotnie potępiany.

A do wszystkich - konkurs na najlepsze określenie dla homoseksualizmu. Coś w stylu HETEROFOBII?

===

"Kościół nie może iść z duchem czasów - z tego prostego powodu, że duch czasów donikąd nie idzie." Gilbert Keith Chesterton

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Belle Star
 październik 09 2006 11:53   
Forum

Homoseksualizm nie jest chorobą i jest nieuleczalny. No chyba że ty jesteś mądrzejsza od światowych organizacji zajmujących się zdrowiem, które zdjęły go już dawno z listy chorób. A kursy odwykowe dla homo kończyły się tym że może i przestawali uprawiać seks ale zamiast tego wszyscy kursanci przytulali się po kątach i spali w jednym łóżku, a więc śmiechu warte. Zresztą temat był wielokrotnie wałkowany na tym forum. Stanowisko kościoła katolickiego zresztą też się zmieniło. Nakazuje się szanować homoseksualistów, a nie leczyć, z tego co wiem wzywa się ich jedynie do czystości.

Skoro według ciebie brak prawa to nie dyskryminacja to kiedy dawniej nie było prawa głosu dla kobiet albo czarnych to posługując się twoją logiką żadnej dyskryminacji nie było.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 październik 09 2006 14:10   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Belle Star: Homoseksualizm nie jest chorobą i jest nieuleczalny.

Homoseksualizm jest uleczalny i nikt z homoseksualizmem sie nie rodzi. Pojawia sie on u pewnej ograniczonej liczby osob pod wplywem roznych okolicznosci, z ktorych jak pokazuje doswiadczenie osob, ktore z homoseksualizmem stykaja sie w pracy jedna jest ta sama:
Powazne zaburzenia w relacji z ojcem...

Jest uleczalny, bo ja znam takie osoby, ktore od czegos takiego zostaly uwolnione i maja dzis dzieci i zony... Czesto podyktowany tylko moda...

I jeszcze jedna uwaga

Nie pisz posta pod postem, bo bede je kasowal.

PS

A co do swiatowych organizacji... Raczej jednej konkretnej. Poczytaj o jej propozycjach w sprawie pedofilii... Niedlugo sie moze okazac, ze ta sama organizacja nie uwaza i takich zachowan za choroby...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jer
 październik 09 2006 15:11   
Forum

kobieta: "Może organizacje lewicowe, broniące wolności słowa"
Dobre, kobieto, dobre :-) Lewicowe broniące wolności słowa :-) Myślę że do ich apelu dołączy Islamskie Stowarzyszenie Feministyczne, watykańska kongregacja ds. małżeństw biskupich i Aryjski Ruch Antyrasistowski...

A tak w ogóle, skoro homofobia to taka straszna choroba - jako osoba chora chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić żeby iść z tego powodu na rentę inwalidzką? :-)

===

Profil   Email 
 Cytat 
zwb13
 październik 09 2006 16:16   
Forum

"moge ich tolerowac ale nigdy nie zaakceptuję" dwoma rencoma sie podpisuje pod tymi slowami.

belle star- polecam książkę "płeć mózgu" i troche artykułów z kosciol.pl, homoseksuwalizm jest chorobą, chorobą do wyleczenia.

maxurd- otóż to.np: (płeć mózgu Anne Moir, David Jessel)
"[...]hormony determinują odmienną męską i żeńską organizację mózgu w czasie jego rozwoju w łonie matki. Nasza osobowość seksualna jest identyczna tylko przez kilka tygodni po zapłodnieniu. Potem, wciąż w łonie matki, sama struktura i układ mózgu zaczynają przybierać specyficznie męski lub żeński kształt."

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 09 2006 17:06   
Forum

Homoseksualizm jest uleczalny i nikt z homoseksualizmem sie nie rodzi. Pojawia sie on u pewnej ograniczonej liczby osob pod wplywem roznych okolicznosci, z ktorych jak pokazuje doswiadczenie osob, ktore z homoseksualizmem stykaja sie w pracy jedna jest ta sama:
Powazne zaburzenia w relacji z ojcem...

No cóż chcesz by ć mądrzejszy od światowych organizacji naukowców oraz lekarzy i psychologów proszę bardzo. Ja wiolę wierzyć nauce niż ideologii.

Jest uleczalny, bo ja znam takie osoby, ktore od czegos takiego zostaly uwolnione i maja dzis dzieci i zony... Czesto podyktowany tylko moda...

Ja znam osoby które miały żony i dzieci a potem miały męża. Czy to w takim razie oznacza że wyleczyły się z heteroseksualizmu.

I jeszcze jedna uwaga

Nie pisz posta pod postem, bo bede je kasowal.

Jeśli to Twoja metoda dyskusji....

PS

A co do swiatowych organizacji... Raczej jednej konkretnej. Poczytaj o jej propozycjach w sprawie pedofilii... Niedlugo sie moze okazac, ze ta sama organizacja nie uwaza i takich zachowan za choroby...
Nie mówimy o pedofilii. Tak bardzo nie lubisz uprawiania erystyki.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 09 2006 17:13   
Forum

Quote by zwb13: "moge ich tolerowac ale nigdy nie zaakceptuję" dwoma rencoma sie podpisuje pod tymi slowami.

belle star- polecam książkę "płeć mózgu" i troche artykułów z kosciol.pl, homoseksuwalizm jest chorobą, chorobą do wyleczenia.

maxurd- otóż to.np: (płeć mózgu Anne Moir, David Jessel)
"[...]hormony determinują odmienną męską i żeńską organizację mózgu w czasie jego rozwoju w łonie matki. Nasza osobowość seksualna jest identyczna tylko przez kilka tygodni po zapłodnieniu. Potem, wciąż w łonie matki, sama struktura i układ mózgu zaczynają przybierać specyficznie męski lub żeński kształt."

Książka płeć móżgu jest już stara jak świat i pełna stereotypów. Rozmawiając z profesorami psychologii dowiedziałam się, że nikt już się na niej nie opiera, bo ludzie są na szczęście o wiele bardziej różni niż przedstawia ich ta książka, stosując tylko jedno kryterium podziału pod tytułem czarne i białe. Nie wiem zresztą czy będzie Pan miał okazję ze mną podyskutować, bo moderator pogroził mi kasowaniem postów,
mimo różnicy poglądów podrawiam
belle star

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 październik 09 2006 19:49   
Forum Moderator
Moderator

1. Kasowal bede posty jedne pod drugimi, bo zasady pisania na forum sa takie, ze nie wolno Ci w ten sposob pisac. Dostosujesz sie do tych zasad, albo nie bedziesz tu pisac. Nie ma to nic wspolnego z dyskusja, ale z organizacja forum.

2. Nie wyleczyly sie z heteroseksualizmu, bo ten w przeciwienstwie do homoseksualizmu nie jest choroba. Twierdzac odmiennie narazasz sie na smiesznosc.

3. Miedzynarodowa Organizacja Psychologow (Czy psychiatrow) Nie jestem pewien, ktora z nich - chodzi o to, ze tak jak ta organizacja walnie przyczynila sie do skresenia homoseksualizmu z listy chorob, tak samo dzis dziala na rzecz wykreslenia z listy chorob pedofilii. To nie dotyczy homoseksualizmu jako takiego, ale autorytetu organizacji, na ktorej osiagniecia naukowe sie powolujesz...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 10 2006 09:30   
Forum

Co z tego że wykreśli się pedofilię z listy chorób. To tylko stwierdzenie faktu że nie jest to choroba. Nie znam się na zasadach na jakich decyduje się o tym czy coś jest chorobą czy nie, ale klasyfikacja pedofilii nic tu nie zmieni. Jest to i pozostanie zachowanie karalne, ponieważ kieruje się przeciwko osobie nieletniej, nieświadomej swoich czynów, podobnie jak przestępstwem jest gwałt, którego dopuszcza się heteroseksualny mężczyzna. Co z tego że jest hetero i mu się akurat chce. Prawo tego zabrania i koniec, bo druga osoba jest pokrzywdzona. Zabijanie też nie jest chorobą co nie zmienia faktu że jest złe. Natomiast geje to dorośli ludzie, którzy mogą decydować o sobie. I nikt nikogo nie krzywdzi.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 październik 10 2006 11:56   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Belle Star: Co z tego że wykreśli się pedofilię z listy chorób. To tylko stwierdzenie faktu że nie jest to choroba.

Tak, tak... A Kopernik byla kobieta...
Postulat wykreslenia pedofilii z listy chorob jest dowodem glebokiej choroby toczacej wspomniana instytucje... Dowodzi to ni mniej ni wiecej tego, ze ta instytucja wiarygodna nie jest

I zeby nie bylo...

1. 14 laetnia dziewczyna czy chlopak jest w pelni swiadoma tego co to znaczy miec stosunek z Y czy X i czym sie to je. Swiadomosc to nie jest dojrzalosc.
2. Gwaltu moze dopuscic sie tez kobieta i zdaza sie to czesciej niz bys sadzila

===

Profil   Email 
 Cytat 
zwb13
 październik 10 2006 13:36   
Forum

Lepper też była kobietą!!!

bellestar- przestarzala ksiazka? nie wiem od jkaich specjalistow PAN to słyszał, poniewaz w wielu ksiegarniach mi powiedziano ze te ksiazki caly czsa zchodza bo sa uzywane na uczelniach. moze PAN to słyszał od tych, z PANA towarzystwa o PAŃSKICH poglądch?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 10 2006 15:18   
Forum

Quote by zwb13: Lepper też była kobietą!!!

bellestar- przestarzala ksiazka? nie wiem od jkaich specjalistow PAN to słyszał, poniewaz w wielu ksiegarniach mi powiedziano ze te ksiazki caly czsa zchodza bo sa uzywane na uczelniach. moze PAN to słyszał od tych, z PANA towarzystwa o PAŃSKICH poglądch?

Słyszałam to nie w księgarni ale od profesorów psychologii a także studentów tego kierunku. Nie jest to książka naukowa, z której czerpie się wiedzę. Poza tym jestem dziewczyną. Belle Star była kobietą.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Belle Star
 październik 10 2006 15:28   
Forum

Tak, tak... A Kopernik byla kobieta...
Postulat wykreslenia pedofilii z listy chorob jest dowodem glebokiej choroby toczacej wspomniana instytucje... Dowodzi to ni mniej ni wiecej tego, ze ta instytucja wiarygodna nie jest

Rozmawiałam w tej sprawie z osobą z psychologicznym wykształceniem i pytałam od czego zależy wpisanie lub wypisanie czegoś z rejestru chorób. Są dyrektywy do których należy się stosować, np czy jest to zaraźliwe, czy występują zmiany w mózgu, itd, jeśli nie ma tych kryteriów nie uznaje się czegoś po porstu za chorobę. Nie jest to zbyt istotne czy jest to choroba czy nie bo i tak i tak pedofilia jest i będzie karalna. Więc zmiana nazwy z białe na zielone nic tu nie zmieni. A poza tym nie wiadomo czy zmiana zostanie wprowadzona. Podejrzewam że raczej nie.

I zeby nie bylo...

1. 14 laetnia dziewczyna czy chlopak jest w pelni swiadoma tego co to znaczy miec stosunek z Y czy X i czym sie to je. Swiadomosc to nie jest dojrzalosc.

Pewnie. Czasem i pięciolatkowi jest fajnie, że jest wykorzystywany bo dostanie za to cukierka. I może nigdy nie wystąpią u niego żadne negatywne konsekwencje. W większości przypadków jednak występują. Dlatego mamy próg wiekowy. Przestępstwo więc istnieje, czy są negatywne skutki czynu czy nie.
Pewnie, że 14 letnia dziewczyna nie jest na tyle dojrzała że zdaje sobie sprawę z konsekwencji seksu i jest obeznana z tematyką antykoncepcji. Nastolatki sporo wiedzą ale są zwykle głuche na skutki uboczne działania tabletek itp sprawy. Zwykle dostają takie od koleżanki i nawet do ginekologa nie pójdzią. To nie jest wiek na dojrzały i świadomy seks. Ale jak to się ma do tematu!! Mówiłam o dorosłych homoseksualistach, a nie 14 latkach.
2.
Gwaltu moze dopuscic sie tez kobieta i zdaza sie to czesciej niz bys sadzila

Oczywiście. Zdarzało się wiele razy. Ale znowu ta erystyka. Nie ten temat!!!!!!!!!!!!!!!

===

Profil   Email 
 Cytat 
kobieta
 październik 10 2006 16:17   
Forum

Homoseksualizm uważany był dawniej za dewiację seksualną. W 1991 roku Who opracowało nową klasyfikację zaburzeń i chorób seksualnych.
Zmiana ta związana jest ze zmianą moralności i obyczajowości, gdyż nie ma jednoznacznej "naukowej" oceny przyczyn tej aberracji.
Powoływanie się na jakieś bezsensowne ustalenia demokratyczne (głosowanie) uważam za śmieszne.

A co byłoby, gdyby homoseksualizm ponownie trafił na tę listę?

A co z biseksualistami - czwarta płeć? Czy może jednak jakieś seksualne skrzywienie, na tle emocjonalnym?

Moje obserwacje (znam paru homoseksualistów) potwierdzają teorię, że mieli oni zaburzone emocjonalne relacje z rodzicami, a następnie w poszukiwaniu akceptacji ulegali uwiedzeniom homoseksualnym.
Jest też perwersyjna grupa heteroseksualna, która szuka nowych wrażeń i świadomie wybiera taki styl życia.
Według mnie homoseksualiści wywodzą się z grupy ludzi niedojrzałych emocjonalnie, skierowanych wyłącznie na siebie i swoje zachcianki i nieodpowiedzialnych.
A całej tej hecy, chodzi tylko o to, aby zniszczyć cały chrzescijański fundament obyczajowości w imię nowego bożka "świetej tolerancji".

Gołym okiem widać, że na świecie toczy się wojna, której tak na pozór nie widać, bo odbywa się w wymiarze moralnym.

Wiadomo, że jak zatrze się granice pomiędzy dobrem, a złem, to wyeliminuje się też pojęcie grzechu - a później już poleci, z ludźmi będzie można zrobic wszystko. Hulaj dusza - piekła nie ma.
A walka o akceptację dla zachowań homoseksualnych jest tylko jednym z elementów tej walki duchowej.

===

Profil   Email 
 Cytat 
ags
 październik 10 2006 16:23   
Forum

Quote by Belle Star:
Rozmawiałam w tej sprawie z osobą z psychologicznym wykształceniem i pytałam od czego zależy wpisanie lub wypisanie czegoś z rejestru chorób. Są dyrektywy do których należy się stosować, np czy jest to zaraźliwe, czy występują zmiany w mózgu, itd, jeśli nie ma tych kryteriów nie uznaje się czegoś po porstu za chorobę. Nie jest to zbyt istotne czy jest to choroba czy nie bo i tak i tak pedofilia jest i będzie karalna. Więc zmiana nazwy z białe na zielone nic tu nie zmieni. A poza tym nie wiadomo czy zmiana zostanie wprowadzona. Podejrzewam że raczej nie.

Uważam że maxurd ma rację
1) Jest zaraźliwe. O ile pamietam 80% osób o skłonnościach homoseksualnych było wykorzystywane w dzieciństwie
2) W przypadku wielu chorób psychicznych nie wystepują zmiany w mózgu
3) Homoseksualizm był uznawany za dewiacje seksualną, podobnie jak pedofilia, czy nekrofilia, ale to robi sie niesmaczne. Dodam tylko że dwie ostatni przypadłości nie sa zaraźliwe i nie występują przy nich zmiany w mózgu
4) Homoseksualiści do lat 60 stwożyli wpływowe lobby. I pod działaniem tego lobby owo stowarzyszenie psychiatrów wykreśliło homoseksualizm z listy chorób. Stwożyli w zamian pojecie orientacji seksualnej
5) przypadki z punktu 3 także można uznać za przejaw orientacji seksualnej - a więc nie są to choroby?
6) Pedofile w holandi stwożyli własna partię polityczną. Pozostaje modlić się żeby nigdy nie stali się tak skuteczni jak homoseksualiści. Albo by ludzkośc się opamietała
7) Wielką konsternacją w wspomnianym stowarzyszeniu psychiatrów spowodował jeden z lekarzy, referujący historię kilku pacjentów wyleczonych z homoseksualizmu (bliższych danych nie pamiętam, ale google zainteresowanym pomogą)
8) Demokracja sprzyja wszystkim dobrze zorganizowanym mniejszością. Bo za odpowiednie koncesje poprą każdego...

===

"Kościół nie może iść z duchem czasów - z tego prostego powodu, że duch czasów donikąd nie idzie." Gilbert Keith Chesterton

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Belle Star
 październik 10 2006 17:45   
Forum

1) Jest zaraźliwe. O ile pamietam 80% osób o skłonnościach homoseksualnych było wykorzystywane w dzieciństwie

Przypominam że najczęściej wykorzystują seksualnie heteroseksualni tatusie i wujkowie. Homoseksualizm wedug badań naukowych jest wrodzony i nie bój się, nie można się tym zarazić.

2) W przypadku wielu chorób psychicznych nie wystepują zmiany w mózgu

To chyba dość jasne że to co podałam to tylko dwa kryteria spośród wielu dla uznania czegoś za chorobę lub nie. Zaznaczyłam to zresztą.

3) Homoseksualizm był uznawany za dewiacje seksualną, podobnie jak pedofilia, czy nekrofilia, ale to robi sie niesmaczne. Dodam tylko że dwie ostatni przypadłości nie sa zaraźliwe i nie występują przy nich zmiany w mózgu
4)

Takie osoby są na świecie i nic na to nie poradzisz choćbyś prowadził nie wiem jakie krucjaty i lał ich wodą święconą. Jeżeli te zachowania są szkodliwe nekrofilia pedofilia( nie widzę przeszkód aby na nie nie zezwalać a nawet surowo karać. Ale co wam przeszkadzają dwie dorosłe osoby, które nikomu nie szkodzą?
Homoseksualiści do lat 60 stwożyli wpływowe lobby. I pod działaniem tego lobby owo stowarzyszenie psychiatrów wykreśliło homoseksualizm z listy chorób. Stwożyli w zamian pojecie orientacji seksualnej

A co mieli robić, zgadzać się, że są chorzy, założyć wór pokutny, siedzieć cicho i nie walczyć o swoje prawa. Sufrażystki które wywalczyły prawa kobiet to też lobby?

6) Pedofile w holandi stwożyli własna partię polityczną. Pozostaje modlić się żeby nigdy nie stali się tak skuteczni jak homoseksualiści. Albo by ludzkośc się opamietała
7)

zgadzam się, pedofile nie powinni mieć praw bo krzywdzą dzieci. Geje nikogo nie krzywdzą

Wielką konsternacją w wspomnianym stowarzyszeniu psychiatrów spowodował jeden z lekarzy, referujący historię kilku pacjentów wyleczonych z homoseksualizmu (bliższych danych nie pamiętam, ale google zainteresowanym pomogą)
8)

No cóż kiedy ja powiedziałabym że mężczyzna mający żonę i dzieci a potem zostawiający ich dla kochanka to przypadek wyleczenia się z heteroseksualizmu to też by była konsternacja

Demokracja sprzyja wszystkim dobrze zorganizowanym mniejszością. Bo za odpowiednie koncesje poprą każdego...

No to wyjedź do krajów arabskich jak Ci się demokracja nie podoba.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,59 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości