Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 KARA ZA HOMOFOBIĘ?
 |  Wersja do druku
Ewa
 maj 25 2007 23:49   
Forum

Status: offline

Mogrim,

musimy cos wyjasnic! , ja sie nie musze do pana odnosic , a stwierdzenia ktorych uzylam to sa albo rzeczy o ktorych tu byla mowa, albo moja opinia na temat "Kary za homofobie" .
Pan nie jest tu jedyny na tym forum.
Nie czyta pan uwaznie tego co pisze-na to nic nie poradze.Nie zgadzam sie z panskim podejsciem, nie spodobaly mi sie pana okreslenia zamieszczone w opisie i wpisie.
Co pan chcesz-bo ja juz mam pana dosc!, malo tego:taka zasciankowosc, to bierze sobie pan prawo sie do mnie w ten sposob zwracac.Dlaczego?
A to ze pan sie poczul dotkniety? ja znam przyslowie, udez w stol a nozyce sie odezwa...moze i z panem tak wlasnie sie stalo? nie wiem, mam inne wazne rzeczy na glowie, ale daj mi pan spokoj, czytaj uwaznie i najlepiej wszystko zeby nie bylo nieporozumien-ciezki z pana kaliber-ciekawa jaka profesja.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 maj 25 2007 23:51   
Forum

Ja nie mam potrzeby klamac Mogrim, jestem dorosla osoba i nie daje sie zmanierowac ani zastraszyc, mam wolna wole , radze tez skorzystac z tej niebianskiej Opcji

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Mogrim
 maj 26 2007 10:49   
Forum

Quote by corka:musimy cos wyjasnic! , ja sie nie musze do pana odnosic

Nic pani nie musi, ale niewygodne dla pani pytania zostawia pani bez odpowiedzi - wiadomo dlaczego. Łatwo gadać o miłości Jezusa, ale o wymaganiach jakie Bóg stawia człowiekowi - już nie.

ciekawa jaka profesja.

Wielki Inkwizytor.

===

"Nie argumenty, ale codzienny harmider pomoże ci najlepiej, aby utrzymać twojego pacjenta z dala od Kościoła" - Listy starego diabła do młodego; C.S. Lewis

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,17 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty