Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Polityka i społeczeństwo Nowy wątek Odpowiedz
 Delegalizacja Kościoła Polskokatolickiego
 |  Wersja do druku
Joanna Gacka
 marzec 16 2007 02:06   
Forum Admin
Admin

Status: offline

temat został skasowany na prośbę autora - użytkownika pnnk
myślę, że on będzie najlepszym adresatem Państwa pytań...

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
polskokatolik
 marzec 16 2007 10:43   
Forum

czekam na to nie spodziankę a cenzura tam nie padały żadne kalumnie i oszczerstwa padały pytania,wątpliwości a cenzura upadła w 1989 jak byłem w 4-klasie podstawówki zdejmowanie tematu to kpina

===

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej Nowakowski
 marzec 16 2007 14:25   
Forum

Dziękuję Adminowi za wyjaśnienia.

Cóż, nie wiemy co kierowało ks. Rybką, że poprosił o usunięcie tego dziwnego tematu. Ośmielę się jedynie powtórzyć moje zdanie wypowiedziane w tamtym temacie, że to ciągle jakaś gra, tylko że ks. Rybka nie do końca zna jej reguły.

Martwi mnie jednak to, że i ten temat zostanie skasowany.

Dziwię się, bo wydawać by się mogło, iż poważny człowiek, jakim powinien być administrator PNKK w R.P. zdaje sobie sprawę z ciężaru wypowiadanych słów, ale już wiem, że pod wieloma względami myliłem się co do tej osoby.
Jak widać człowiek, jest tylko człowiekiem, ale czy wie to ks. Rybka ze swoją wspólnotą?

Teraz przedstawię moją niespodziankę dla zainteresowanych usuniętym tematem. Otóż jest on omawiany na innym forum i tam można się zapoznać z tym "polskokatolickim" apelem wspólnoty z ulicy Modlińskiej w Warszawie. Oto LINK

===

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej Nowakowski
 kwiecień 06 2007 20:10   
Forum

Żal mi tego biednego Rybki, tak uparcie kopał dołki pod Kościołem polskokatolickim, a teraz sam w nie wpada, gdyż najprawdopodobniej jego wspólnotka zostanie właśnie zdelegalizowana.

Już odnosiłem wrażenie, że biskup Wysoczański ino przyjmuje razy, ale jak się okazało, bez zbędnego rozgłosu rozkłada, byłych swoich kapłanów, na łopatki.

A teraz nawet rozumiem, co było przyczyną usunięcia przez Rybkę tematu z forum pt.: "Polskokatolicy apelują", najzwyczajniej w świecie, pali mu się grunt pod nogami.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości