Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Belief-O-Matic
 |  Wersja do druku
Pastor
 luty 25 2009 12:20   
Forum

Status: offline

Proponuję Wam jeszcze raz zasiąść do Quizu i odpowiadac na pytania bez katechizmu w ręku w zgodzie z własną duszą i myślą, a nie z narzuconą wiedzą. Zgodnie z tym co mówi wam dusza i świadomość, a nie wyuczone regułki - chyba, że już za pierwszym razem odpowiadaliście bez żadnych wątpliwości i dopasowywania odpowiedzi do nauki waszego kościoła.

Czy Wasze odpowiedzi były szczere, czy odpowiadaliście zgodnie ze schematem, rytem, zgodnie z tym w co chcielibyście/musicie wierzyć? Wink[/p]

Ależ skałosz chcesz mnie obrazić? Sugerujesz nieszczerość, zakłamanie i brak własnego zdania? Może lepiej posłuchaj rady regulego - to tylko quiz. Wink
Jak chcesz to zasiadaj do quizu 50 razy aż wynik cie usatysfakcjonuje. pozdro

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 luty 25 2009 12:20   
Forum

Ja zrobiłem ten test na podstawie mych poglądów na temat wierzeń judeochrześcijan z czasów dwunastu apostołów i Jakuba Sprawiedliwego. I zobaczcie co mi wyszło
1. Orthodox Judaism (100%)
2. Sikhism (91%)
3. Reform Judaism (89%)
4. Islam (83%)
5. Baha'i Faith (76%)
6. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (67%)
7. Liberal Quakers (62%)
8. Jainism (60%)
9. Unitarian Universalism (58%)
10. Neo-Pagan (58%)
11. Jehovah's Witness (54%)
12. Hinduism (52%)
13. Mainline to Liberal Christian Protestants (51%)
14. Mahayana Buddhism (46%)
15. Eastern Orthodox (45%)
16. Roman Catholic (45%)
17. Orthodox Quaker (44%)
18. New Age (42%)
19. Mainline to Conservative Christian/Protestant (41%)
20. Seventh Day Adventist (35%)
21. Theravada Buddhism (33%)
22. Secular Humanism (30%)
23. Scientology (28%)
24. New Thought (25%)
25. Taoism (19%)
26. Nontheist (18%)
27. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (18%)

A o to moje osobiste poglądy:
1. Unitarian Universalism (100%)
2. Theravada Buddhism (94%)
3. Secular Humanism (93%)
4. Nontheist (81%)
5. Liberal Quakers (70%)
6. Neo-Pagan (59%)
7. Mainline to Liberal Christian Protestants (54%)
8. Mahayana Buddhism (50%)
9. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (49%)
10. New Age (43%)
11. Orthodox Quaker (43%)
12. Sikhism (43%)
13. Taoism (41%)
14. Mainline to Conservative Christian/Protestant (40%)
15. Hinduism (37%)
16. Reform Judaism (37%)
17. Eastern Orthodox (36%)
18. Islam (36%)
19. Jainism (36%)
20. Orthodox Judaism (36%)
21. Roman Catholic (36%)
22. Seventh Day Adventist (35%)
23. Baha'i Faith (34%)
24. Scientology (28%)
25. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (26%)
26. New Thought (26%)
27. Jehovah's Witness (21%)

Dezerter
a tak na poważnie to na poważnie, solidnie i uczciwie przeprowadziłeś ten test czy tak na luzie ?
Inaczej - czy wczuwając się w... dodałeś Jakubowi Sprawiedliwemu nauki Jezusa i pamiętałeś o 50- tnicy i Duchu działającym w nim czy potraktowałeś jak tradycyjnego Żyda?

Tak, poważnie się tym zająłem. Ja Ducha Świętego nie uważam za postać osobową, równą Bogu, tylko za moc bożą.

Skałosz
Co na to mój proboszcz?

Skałosz jesteś katolikiem? Bo skoro jesteśmy Polakami, mógłbym domniemać, że tak, ale tak to przed katolicyzmem masz 26 innych religii, więc musiałbym się zastanowić nad tymi 26 religiami zanim zdecyduje się na katolicyzm Mr. Green
Albo dziwna quiz albo dziwnie zaznaczałeś Wink

--------------------------

Dopisek o godzinie 12:25

Skałosz teraz nie co lepiej, ale dalej 19 religii przed katolicyzmem. Wychodzi na to, że bliżej ci judaizmu czy islamu, niż katolicyzmu. Chętnie poznam twe poglądy.

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Reguly
 luty 25 2009 12:42   
Forum

Quote by: paraklet

Przynajmniej symbol ładniejszy Big Grin

Czy ja wiem?... Glowny motyw wyzej przedstawionego to prastary solarny symbol pomyślności i szczęścia... Znany niezaleznie w roznych kulturach (prawdopodobnie ze względu na swoj stosunkowo prosty ksztalt) co najmniej od 10.000 lat. Ale moze nie poglebiajmy OffTopa...

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Piotr
 luty 25 2009 13:01   
Forum

Quote by: pijany+pastor

Ależ Skałosz chcesz mnie obrazić? Sugerujesz nieszczerość, zakłamanie i brak własnego zdania? Może lepiej posłuchaj rady regulego - to tylko quiz. Wink
Jak chcesz to zasiadaj do quizu 50 razy aż wynik cie usatysfakcjonuje. pozdro

Nie chcę Cię obrazić Smile - znam ludzi. Zastanawiam się tylko nad lękiem co poniektórych przed prawdą wobec samego siebie. Lęk, że jestem kim innym niż chciał(a)bym być; lęk, że mó(o)gł(a)bym być postrzegany(a) inaczej niż chciał(a)bym być postrzegany(a).

Sam za pierwszym razem niezbyt sumiennie podszedłem do tego quizu (chciałem szybko przez niego przejść). Chciałem sprawdzić jak bardzo zmieni się wynik jeśli głębiej zastanowię się nad sensem pytania, odpowiedziami i skalą znaczenia - zrobiłem go raz jeszcze.

Ja wiem kim jestem. Smile
Wyszło co wyszło, a przejmować się tym nie będę - bo nie ma czym! Wink

Nie widzę potrzeby zasiadać do niego 3-ci raz, a co dopiero mówić o kilkudziesięciu próbach! Big Grin

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Cytat 
Piotr
 luty 25 2009 13:07   
Forum

Quote by: BLyy
Skałosz
Co na to mój proboszcz?

Skałosz jesteś katolikiem? Bo skoro jesteśmy Polakami, mógłbym domniemać, że tak, ale tak to przed katolicyzmem masz 26 innych religii, więc musiałbym się zastanowić nad tymi 26 religiami zanim zdecyduje się na katolicyzm Mr. Green
Albo dziwna quiz albo dziwnie zaznaczałeś Wink
--------------------------
Dopisek o godzinie 12:25
Skałosz teraz nie co lepiej, ale dalej 19 religii przed katolicyzmem. Wychodzi na to, że bliżej ci judaizmu czy islamu, niż katolicyzmu. Chętnie poznam twe poglądy.[/p]

Z urodzenia, chrztu, wychowania, bierzmowania jestem Katolikiem. Na pewno jestem Chrześcijaninem - za takiego się uważam. Wierzę w jednego Boga, wierzę w narodziny Chrystusa, jego śmierć na krzyżu i zmartwychwstanie. Wierzę w Zbawienie.

Problem z Katolicyzmem "definicyjnym" mam na poziomie organizacyjnym i dogmatycznym - tak jak większość Katolików. Smile Tylko ja jestem tego świadom!

A moje poglądy? Można poczytać na forum! Smile

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Cytat 
Pastor
 luty 25 2009 13:27   
Forum

Jestem katoholikiem Wink bo

"W katolicyzmie jest bezpieczniej..."

A to że niektóre moje poglądy są sprzeczne z oficjalnym stanowiskiem Kościoła nie ma dla mnie znaczenia. Nikogo do swoich poglądów nie przekonuje, nic nikomu nie narzucam.
Jestem winny. Wyrok zapadnie i ja go zaakceptuje.
Ale nie wyrok papieża, biskupa czy proboszcza. Niech sobie rozwiązują, związują i co tylko. Sami też kiedyś za swoje czyny odpowiedzą.

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Piotr
 luty 25 2009 13:47   
Forum

Żeby dopełnić obrazu zrobiłem sobie leżący tuż obok test/quiz - http://www.beliefnet.com/section/quiz/index.asp?surveyID=27 - jaka jest Twoja duchowość/religijność?

Moja odpowiedź: 60 - 69 Old-fashioned Seeker - Happy with my religion but searching for the right expression of it Wink

A Sikhizm który mi wyszedł w "sumiennym" teście/quize spodobał mi sie od pierwszego zdania rozdziału zatytułowanego "Wierzenia": "Religia ta jest przeciwna wojnom religijnym. Nie chce dzielić ludzi na muzułmanów, hinduistów, chrześcijan. Uważa, że Boga można kochać nazywając go Allahem, Jahwe, Kryszną itp."

===

Cytat 
Dezerter
 luty 25 2009 15:04   
Forum

Quote by: ska%B3osz

A Sikhizm który mi wyszedł w "sumiennym" teście/quize spodobał mi sie od pierwszego zdania rozdziału zatytułowanego "Wierzenia"

A widzisz, a mówiłeś, że test jest do bani
Moim zdaniem jest bardzo dobry, a oto moje wyniki:

Hm nie wiem jak wam to powiedzieć..., ale zmieniam przynależność religijną zostałem :
1. Orthodox Quaker (100%)
2. Seventh Day Adventist (92%)
3. Eastern Orthodox (89%)
4. Roman Catholic (89%)
5. Mainline to Conservative Christian/Protestant (86%)
6. Mainline to Liberal Christian Protestants (84%)
7. Hinduism (62%)
8. Liberal Quakers (62%)
9. Orthodox Judaism (59%)
10. Baha'i Faith (52%)
11. Unitarian Universalism (52%)

oto skutki 2,5 roku spędzonych na forum ekumenicznym
Wink
muszę się dokształcić- skoro zostałem ortodoksyjnym Kwakrem
http://www.magazyn.ekumenizm.pl/content/article/20030406160833333.htm
ciekaw jestem kim wy zostaliście po wypełnieniu testu - tylko bez oszustwa i korekt! Twisted Evil

...ale, ale nie jestem jedynym Kwakrem - Fafi! - bracie w wierze! Big Grin Big Grin

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Cytat 
Łukasz
 luty 25 2009 16:47   
Forum Moderator
Moderator

1. Mainline to Conservative Christian/Protestant (100%)
2. Eastern Orthodox (96%)
3. Roman Catholic (96%)
4. Jehovah's Witness (95%)
5. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (90%)
6. Orthodox Judaism (70%)
7. Mainline to Liberal Christian Protestants (65%)
8. Islam (62%)
9. Seventh Day Adventist (60%)
10. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (58%)
11. Baha'i Faith (57%)
12. Hinduism (51%)
13. Orthodox Quaker (50%)
14. Sikhism (46%)
15. New Thought (40%)
16. Scientology (40%)
17. Jainism (37%)
18. Liberal Quakers (35%)
19. Reform Judaism (34%)
20. Mahayana Buddhism (32%)
21. Theravada Buddhism (30%)
22. Unitarian Universalism (29%)
23. Neo-Pagan (26%)
24. New Age (18%)
25. Nontheist (18%)
26. Secular Humanism (10%)
27. Taoism (3%)

Eek! Rolling Eyes Big Grin

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 25 2009 17:07   
Forum Moderator
Moderator

Kruk jesteś tuż tuż świadkiem Jehowy!!!!

Big Grin wiedziałam że coś z Tobą nie tak Big Grin

Ja nic nie chcę nikomu mówić, ale ale ale ale ale Big Grin czyżbym jako jedyna dostała 100% KK Big Grin

Mam was!!!
Od tej pory to ja dyktuje wam doktryny i moje słowo na temat KK będzie ostatecznym Big Grin

se se se se se mówiłam, że powinnam być papieżycą!!! Laughing Out Loud Laughing Out Loud

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 luty 25 2009 18:47   
Forum Moderator
Moderator

Big Grin wiedziałam że coś z Tobą nie tak Big Grin

Masz racje... ostatnio ze mną nie najlepiej Confused

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 25 2009 18:55   
Forum Moderator
Moderator

ehhhh

nie wiedziałam że pomroczność ciemna (tak to leciało?) jest zaraźliwa...

nie bój się - przechodzi szybko Smile
Masz w końcu nas Smile

===

Profil   Email 
 Cytat 
Witold
 luty 25 2009 19:06   
Forum

A mi to wyszło:
1. Eastern Orthodox (100%)
2. Roman Catholic (100%)
3. Mainline to Conservative Christian/Protestant (87%)
4. Seventh Day Adventist (74%)
5. Orthodox Quaker (72%)
6. Hinduism (60%)
7. Mainline to Liberal Christian Protestants (60%)
8. Orthodox Judaism (56%)
9. Islam (50%)

Zauważcie silny spadek procentów z kolejnymi pozycjami. Pewnie za mało się ekumenicznie udzielam na forum... Confused

===

Prawda leży tam, gdzie leży.

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 luty 25 2009 19:49   
Forum Moderator
Moderator

ehhhh

nie wiedziałam że pomroczność ciemna (tak to leciało?) jest zaraźliwa...

nie bój się - przechodzi szybko Smile
Masz w końcu nas Smile

To nie żadna pomroczność ciemna (cokolwiek to jest). Po prostu poważnie zgrzeszyłem i konsekwencje są nieubłagane Cry

===

Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 25 2009 20:24   
Forum Moderator
Moderator

Jak dobrze, że Boża miłość jest inna niż nasza (ostatnio się o tym porządnie przekonałam).

Wiesz jedynie co mogę powiedzieć to na swoim przykładzie wiem - że nawet z ogromnych konsekwencji grzechów Bóg potrafi wyciągnąć niesamowite dobro.
Sama nigdy tego nie przyjmuje w momencie konfrontacji z następstwami ale teraz widzę, że gdyby nie moje potyczki - tak mało bym czuła, wiedziała i kochała...

Jak to powtarza Paulin Jarosz: "Boże dzięki ci za moje wszystkie porażki życia." (a ma za co dziękować! Kiedyś na kazaniu opowiedział, że z powodu tego że pijany wsiadł za kółko zabił swoje rodzeństwo - ale jak sam twierdzi nic bardziej nie pokazało mu jak bardzo potrzebuje Boga i jak słaby jest bez niego - i wstąpił do zakonu a teraz jest bardzo znanym i lubianym przez wielu Razz)

Kurczku jeśli Ci to pomoże - to dziś wstawię się za Tobą...

"nie lękaj się, Ja jestem z tobą"

(koniec offtopu - Reguły nasz kochany Razz)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 luty 26 2009 02:21   
Forum

CoolSzkoda że nie znam dobrze języka Albionu wiele z tych wyznań rozpoznałem Seventh day Adwentist są dla mnie daleko przez prorokinię Elen White; Mormons Church przez ich księgę i bigamię; Jehowah Witneses przez niespełnione proroctwa i pokręcone nauki; Islam za negowanie że Allah miał/ma syna; Buddyzm za dwulicowość; i wiele innych tzw. Kościołów które mają w nazwie np. Christian Scentist bo co ma wspólnego Chrystus z Scjętologią; bliżej mi do KK do Mainline to conserwative christian/protestant i do Liberałów mimo że jestem Mesjanistycznym to znając nauki tych co się zowią jak ja to niestety się różnimy co do Kaszrut Dz.Ap.10:10-16 ja to odbieram jako literalną zachętę Boga do Izraela w zniesieniu Kaszrutu a ci inni twierdzą że to symbol głoszenia Ewangeli Gojom lecz Pan Jezus wyraźnie powiedział że Ewangelia będzie głoszona po całej ziemi wszystkim NARODOM (wielkie posłanie)! Jeżeli jestem świadom swoich przekonań to test mogę dla żartu wypełnić lecz nie zabardzo anglika łykam i mógłbym zrobić gdzieś LAPSUS. WAŻNE ŻE JESTEM KIM JESTEM.CoolRazzLaughing Out LoudBig GrinSurprised!WinkSmile

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Pastor
 luty 26 2009 11:07   
Forum

Quote by: ZibiShalom Buddyzm za dwulicowość; i wiele innych tzw. Kościołów które mają w nazwie np. Christian Scentist bo co ma wspólnego Chrystus z Scjętologią

Za dwulicowość Eek!

Christian Science - Kościół Chrystusa, Naukowca: Ten ruch religijny znany jest jako Chrześcijańska Nauka. Został założony w 1879 roku przez Mary Baker Eddy, którą bardzo interesowały kwestie związane ze zdrowiem. W 1866 roku dostąpiła podobno natychmiastowego uzdrowienia z następstw ciężkiego wypadku. Nabrała wtedy przekonania, że odkryła zasady, które pozwalały Jezusowi uzdrawiać chorych i wskrzeszać zmarłych. Jej książka pt. Nauka a zdrowie z kluczem do Pisma Świętego, opublikowana w 1875 roku, uczy, że duch ma przewagę nad materią, że grzech, choroby, śmierć i inne negatywne zjawiska są iluzją, możliwą do pokonania dzięki znajomości prawdy i pozytywnemu myśleniu oraz pozostawaniu w harmonii z Umysłem, to znaczy Bogiem.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 luty 26 2009 12:44   
Forum

Quote by: ZibiShalom

CoolSzkoda że nie znam dobrze języka Albionu(...)
Jeżeli jestem świadom swoich przekonań to test mogę dla żartu wypełnić lecz nie zabardzo anglika łykam i mógłbym zrobić gdzieś LAPSUS. WAŻNE ŻE JESTEM KIM JESTEM.CoolRazzLaughing Out LoudBig GrinSurprised!WinkSmile

dobra dobra - ty się nie migaj tylko wypełniaj Wink
specjalnie dla Ciebie
Tu wersja po angielsku: http://www.beliefnet.com/story/76/story_7665_1.html
...a tu polskie tłumaczenie pytań:
http://www.biblionetka.pl/odpowiedz.asp?oid=&aid=25700

W innym wątku narzekasz, że musiałbyś pościć 2 dni (poniedziałek) - co z ciebie za mesjanistyczny, że nie wiesz, że w pierwszych wiekach tak było!
szalom Zibi

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Cytat 
Witold
 marzec 01 2009 05:30   
Forum

Quote by: ZibiShalom WAŻNE ŻE JESTEM KIM JESTEM.CoolRazzLaughing Out LoudBig GrinSurprised!WinkSmile[/p]

Właśnie, "kim jestem". Zajrzałem do Twojego profilu. Mógłbyś wyjaśnić co znaczy skrót KChWE ?

===

Prawda leży tam, gdzie leży.

Profil   Email 
 Cytat 
JMG
 marzec 01 2009 10:46   
Forum

1. Secular Humanism (100%)
2. Unitarian Universalism (94%)
3. Liberal Quakers (78%)
4. Nontheist (75%)
5. Mainline to Liberal Christian Protestants (72%)
6. Neo-Pagan (72%)
7. Theravada Buddhism (66%)
8. Reform Judaism (65%)
9. New Age (53%)
10. Taoism (49%)
11. Sikhism (48%)
12. Scientology (47%)
13. New Thought (43%)
14. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (42%)
15. Mahayana Buddhism (40%)
16. Orthodox Quaker (39%)
17. Baha'i Faith (36%)
18. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (35%)
19. Mainline to Conservative Christian/Protestant (34%)
20. Eastern Orthodox (30%)
21. Islam (30%)
22. Orthodox Judaism (30%)
23. Roman Catholic (30%)
24. Seventh Day Adventist (24%)
25. Jainism (22%)
26. Hinduism (19%)
27. Jehovah's Witness (11%)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 marzec 01 2009 11:16   
Forum Moderator
Moderator

no proszę Smile a w takiej obronie stawał co do Jehowych a tu taka niespodzianka Big Grin

===

Profil   Email 
 Cytat 
JMG
 marzec 01 2009 15:02   
Forum

no proszę Smile a w takiej obronie stawał co do Jehowych a tu taka niespodzianka Big Grin

1. Nie ladnie jest mowic/pisach "jehowi", to pogardliwe pojecie. Nie chcesz aby mowiono katole tylko katolicy.
2. Nie trzeba sie z kims zgadzac aby nie pisac o nich paszkwili.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 marzec 01 2009 17:01   
Forum Moderator
Moderator

Laughing Out Loud Laughing Out Loud Laughing Out Loud

przecież non stop piszesz o mnie jak o katoliku - mojego nicku używasz jak by był trujący nie mówiąc o tym że nie masz pojęcia (jako jeden z nielicznych) jak mam na imię - więc o co ci łazi?? Big Grin

===

Profil   Email 
 Cytat 
JMG
 marzec 01 2009 17:32   
Forum

Wlasnie, katolicy a nie katole i tak samo jehowici/swiadkowie jehowy a nie jehowi.

ps. Twoje imie? Spytam kiedy bede chcial Cie blizej poznac Cool

===

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 marzec 01 2009 17:59   
Forum Moderator
Moderator

Osobiście dla mnie Jehowici brzmi znacznie gorzej niż Jehowi.
Jehowi to tylko część całego określenia - Świadkowie Jehowi - tak jak Katolicy = Rzymsko Katolicy!
Natomiast Jehowici to jakiś słowo-twór który za nic sympatycznie nie brzmi Smile

Laughing Out Loud Laughing Out Loud Laughing Out Loud

nie schlebiaj sobie Razz
To że ty będziesz chciał mnie poznać nie będzie oznaczać, że ja będę chciała Twisted Evil

Co więcej moje imię było by Ci strasznie nie odpowiednie bo jest wręcz niebiańskie Big Grin więc dobrze Ci radzę daruj sobie spoufalanie

Twisted Evil Twisted Evil

- koniec offtopu - jak chcesz to skomentować to zapraszam na mutacje

===

Profil   Email 
 Cytat 
Grzegorz
 marzec 02 2009 18:45   
Forum

1. Eastern Orthodox (100%)
2. Roman Catholic (100%)
3. Mainline to Conservative Christian/Protestant (83%)
4. Seventh Day Adventist (81%)
5. Orthodox Quaker (78%)
6. Orthodox Judaism (65%)
7. Mainline to Liberal Christian Protestants (65%)
8. Hinduism (61%)
9. Islam (57%)
10. Sikhism (54%)
11. Baha'i Faith (49%)
12. Church of Jesus Christ of Latter-Day Saints (Mormons) (49%)
13. Jehovah's Witness (44%)
14. Liberal Quakers (44%)
15. Jainism (36%)
16. Unitarian Universalism (35%)
17. Reform Judaism (33%)
18. Mahayana Buddhism (25%)
19. Theravada Buddhism (23%)
20. Neo-Pagan (19%)
21. Christian Science (Church of Christ, Scientist) (19%)
22. Scientology (16%)
23. New Age (14%)
24. Nontheist (14%)
25. Secular Humanism (13%)
26. New Thought (10%)
27. Taoism (7%)
A to moje.

===

Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne.

Profil   Email 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 marzec 02 2009 23:56   
Forum

Drogi Witoldzie zaraz poprawię swój profil odpowiadam K.Ch.W.E. Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej zaraz też biorę się do testu bo jak mam tłumaczenie to nie ma problemu go zrobić i dzięki za wysiłek niedługo wracam z wynikami.Laughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out Loud

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 marzec 03 2009 01:01   
Forum

kochani jestem pod wrażeniem Toż to szok powiedziałby Kargul.Laughing Out LoudRolling EyesCoolMr. GreenArrow niesamowite nawet nie mogę pisać ze śmiechu!!!
1) Eastern Orthodox 100%
2) Roman Catolik 100%
3) Sewen Day Adwentist 99%
4) Mainline to Conserwative/Protestants 95%
5) Orthodox Quaker 90%
6) Mainline to Liberal Christian/Protestant 87%
7) Hinduism 86%
8) Orthodox Judaism 70%
9) Liberal Quakers 66%
10) Church of Jesus letter day(Mormon) 64%
20)Neo Pagan 32%
21) Christian Science 31%
22) New Thaught 31% (what is this?)(I don't now!!!)
23) New Age 31%
24) Taoism 26%
25) Secular Humanism 25%
26) Nontheism 22%
27) Scientology 22%
Cóż przeszedłem i zrobiłem to uczciwie bo pytania takie były ze zmuszały do powiedzenia prawdy!!! Razz Big Grin Smile Laughing Out Loud Cool Wink Question Exclaimation Arrow Mr. Green

===

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 marzec 03 2009 08:01   
Forum Moderator
Moderator

Big Grin

Katol z Ciebie Razz
Co prawda zawsze możesz być Popem Razz

Big Grin witaj w domu Smile

===

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 marzec 03 2009 10:20   
Forum Moderator
Moderator

Big Grin

Katol z Ciebie Razz
Co prawda zawsze możesz być Popem Razz

Big Grin witaj w domu Smile

A kim ja jestem ??:
1. Mainline to Conservative Christian/Protestant (100%)
2. Orthodox Quaker (100%)
3. Orthodox Judaism (99%)
4. Eastern Orthodox (98%)
5. Roman Catholic (98%)
Total ekumenizm Mr. Green
Choć ostatnio wyszło : 100% kwakr, a potem katolik/otrodox, protestant

Tyle mam z kwakrami wspólnego, co z Żydami.
Nie tylko u ciebie zibi spudłowali.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,93 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty