Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 kosmetyczka guru
 |  Wersja do druku
Dezerter
 maj 26 2009 13:51   
Forum

Status: offline

Quote by: JMG

Quote by: Dezerter współczuję ci, jeśli to prawda, że trafiałeś na takich "nauczycieli wiary"

Chyba sam sobie - i spolka - powinienes wspolczuc. Osobiscie dla takiego ksiedza mialem przynajmniej szacunek, ze ze swoimi przekonaniami idzie pod prad,[/p][/QUOTE]
"ze swoimi przekonaniami" - jak słusznie zauważyłeś, nie mylić z zasadami jakie od nas wymaga Bóg

a to co robi wspolczesny kler aby zatrzymac odplyw owieczek to jeden wielki kabaret: seks okazuje sie cool i trendy, kosmetyczka i wymalowywanie sie to juz nie grzech narcyzmu a puszczalska gwiazda pop na forum koscilenym przedstawiana jest dumnie jako katoliczka. O tempora o mores! Smile

gadasz jak moja babcia tylko, że ona puentowała " sodomia i gomoria"
A Dodę widuje się w kościele więc wyciągam wnioski, ale dumny nie jestem - mam jednak nadzieję, że ta, którą zwą naszym "dobrem narodowym" Laughing Out Loud Wink dobierze ci się do tyłka za "puszczalską gwiazdę pop"
Nie zdziw sie jak twoj wnuk bedzie ci wspolczul, ze trafiles na katechete ktory zakazywal palenia trawki, w koncu kosciol kat. idzie za czasami.

znów mogę ci tyko współczuć i mam nadzieję, że twój wnuk będzie miał więcej szczęścia do księży niż ty, mój ksiądz znał Apokalipsę 22; 2 :
"a liście drzewa [służą] do leczenia [uzdrawiania] narodów" Wink
pierwszy raz zapaliłem po mszy polowej, którą odprawił ksiądz z długimi włosami i z gitarą w ręce
wszyscy usiedliśmy w okręgu, dobry człowiek wyjął i nabił fajkę i wypaliliśmy fajkę pokoju podawaną z rąk do rąk Smile
peace, love and brotherhood of men http://www.youtube.com/watch?v=EIj9NxsMcUA&feature=related
i jak tu ci nie współczuć, że cię ominęły takie chwile...
ale teraz chociaż rozumiem skąd w tobie tyle goryczy, niechęci i smutku
pozdrawiam cię
i kończę off top Wink

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
JMG
 maj 26 2009 14:04   
Forum

Status: offline

Chyba nie rozumiesz ale ateisci robia to co im sprawia przyjemnosc bez ogladania na to co twierdza ksieza czy katecheci, to twoj i twoich kolegow i kolezanek problem a nie moj, wiec wspolczuc mozecie sobie wzajemnie; malo mnie tez interesuje co robisz jako katolik, czy cpasz czy nie, czy uprawiasz seks przed slubem czy nie, czy sie malujesz czy nie. Zauwazam jedynie fakt, ze kosciol kat. i katolicy jeszcze niedawno mieli inny poglad w tych sprawach. Ciekawe ktory byl podszeptem szatana, ten wczesniejszy czy ten obecny. Twisted Evil

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,07 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości