Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 10 powodów, dla których piwo jest lepsze niż Jezus
 |  Wersja do druku
em
 sierpień 02 2005 02:17   
Forum

Status: offline

mozna jeszcze powiedziec 'vade retro (me) Satana'- idz precz ode mnie szatanie! jesli chodzi o lacine to ja troche sie tym interesuje , moze zamiast za wszelka cene wyszukiwac bledy innych, pomysl o sobie?! zastanow sie prosze!
pozdrowienia em

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 02 2005 07:07   
Forum

Quote by em: do Macka

zapomnialam o tym!
nie masz racji! mowi sie apage satana, a nie satanas dlaczego sie wyklocasz, skoro nie wiesz! jest kilka zrodel(poza internetem), w ktorych mozesz to sprawdzic! ooo jednym z nich jest slownik Kopalinskiego, nie zwrocilabym na to uwagi gdyby nie to, ze ty mnie caly czas poprawiasz(co z tego, ze blednie), a takze zasugerowales mi uzycie slownika, a to nie ja go potrzebuje!!!!
Jak na razie, to nie tu zachowuję się kłótliwie i wszystkich poprawiasz (przynajmniej od tego zaczęłaś bytność tu). To jedno, a po drugie, z faktu, że TY to mówisz nie wynika, że masz rację, ale skoro powołujesz się na słownik, to niech ci będzie.

===

Kto umie czynić dobrze, a nie czyni, dopuszcza się grzechu.

Cytat 
em
 sierpień 02 2005 13:55   
Forum

Quote by Maciek:

zapomnialam o tym!
nie masz racji! mowi sie apage satana, a nie satanas dlaczego sie wyklocasz, skoro nie wiesz! jest kilka zrodel(poza internetem), w ktorych mozesz to sprawdzic! ooo jednym z nich jest slownik Kopalinskiego, nie zwrocilabym na to uwagi gdyby nie to, ze ty mnie caly czas poprawiasz(co z tego, ze blednie), a takze zasugerowales mi uzycie slownika, a to nie ja go potrzebuje!!!!
Jak na razie, to nie tu zachowuję się kłótliwie i wszystkich poprawiasz (przynajmniej od tego zaczęłaś bytność tu). To jedno, a po drugie, z faktu, że TY to mówisz nie wynika, że masz rację, ale skoro powołujesz się na słownik, to niech ci będzie.

Sorry, ale ja jestem mloda i szybko sie nudze, ty mnie juz znudziles. Powiedzialam, ze nie masz racji nie dlatego, bo tak mi sie wydaje, ale dlatego, ze zanim to napisalam to jabys nie zauwazyl, jeszcze sie upewnilam, ale ty oczywiscie takze i tym razem nie przyznajesz mi racji tylko w pewnien sposob starasz sie zostac przy swoim- blednym! fajny txt
ale skoro powołujesz się na słownik, to niech ci będzie.
Jesli chodzi o klotliwosc to jak juz napisalam poprawilam cie dlatego, ze ty to zrobiles pierwszy! Twoje argumenty nie sa jakies specjalnie wyszukane, stosujesz tylko zasade 'moje na wierzchu, moje lepsze'! Ja bardzo nie lubie tej zasady wiec to ostatni post do ciebie- cieszysz sie?
ps Szkoda tylko, ze starasz sie byc strasznie dokladny, mowisz mi o dobrym wychowaniu, a z samego obowiazku czlowieka 'dobrze wychowanego' nie udzielasz odpowiedzi na proste pytania!

===

Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 02 2005 17:46   
Forum

Quote by em:
Quote by Maciek:

zapomnialam o tym!

Sorry, ale ja jestem mloda i szybko sie nudze, ty mnie juz znudziles. Powiedzialam, ze nie masz racji nie dlatego, bo tak mi sie wydaje, ale dlatego, ze zanim to napisalam to jabys nie zauwazyl, jeszcze sie upewnilam, ale ty oczywiscie takze i tym razem nie przyznajesz mi racji tylko w pewnien sposob starasz sie zostac przy swoim- blednym! fajny txt
ale skoro powołujesz się na słownik, to niech ci będzie.
Jesli chodzi o klotliwosc to jak juz napisalam poprawilam cie dlatego, ze ty to zrobiles pierwszy! Twoje argumenty nie sa jakies specjalnie wyszukane, stosujesz tylko zasade 'moje na wierzchu, moje lepsze'! Ja bardzo nie lubie tej zasady wiec to ostatni post do ciebie- cieszysz sie?
ps Szkoda tylko, ze starasz sie byc strasznie dokladny, mowisz mi o dobrym wychowaniu, a z samego obowiazku czlowieka 'dobrze wychowanego' nie udzielasz odpowiedzi na proste pytania!

Nie miałem czasu i możliwości sprawdzenia, więc wycofałem się z dyskusji. Nie wiem, czy masz rację, więc nie przyznam ci jej ostatecznie dopóki nie będę pewien. Niemniej uznałem, że możesz mieć rację i wycofałem się z dyskusji.
A co do kłótliwości, to koń jaki jest każdy widzi.

Może przeoczyłem, na jakież to pytanie nie udzieliłem odpowiedzi?

===

Cytat 
Marek
 sierpień 02 2005 17:49   
Forum

Jeśli chodzi o łacinę, to faktycznie formą poprawną jest 'vade retro satana', natomiast w przypadku greckiego odpowiednika, 'apage satana(s)', to obie formy występują w różnych opracowaniach, więc... Trzeba by po poradę zasięgnąć specjalisty. Zatem postuluję zawieszenie broni, które swoją drogą Maciek poniekąd zaproponował. To tyle w kwestii lingwistycznej.

Natomiast co do Twojego wieku, em, to chyba masz rację... Wykłucasz się o byle co, chcesz 'wyjomwać drzazgi z cudzych oczu', najeżdżasz na Maćka tylko dla zasady - byle by mu dokopać i pokazać, że to Ty masz rację - i w ten sposób udowadniasz nam swoją jak bardzo jesteś infantylna... Dziewczyno, nie wystarczy Ci, że Maciek przyznał Ci rację?... Musisz jak jakaś małolata cieszyć się tym 'triumfem', w swoim mniemaniu kopiąc leżącego (tym bardziej, że Maciek leżącym nie jest)?... Nie chcę, żeby moje powyższe słowa zabrzmiały jak jakiś tani argument ad personam, bo nim nie są - ale Ty naprawdę rozbrajasz swoim zachowaniem... Wierzę jednak, że trochę posiedzisz na tym forum, poznasz ludzi i złagodniejesz.

Pozdrawiam serdecznie,
brat w Chrystusie Panu
Marek

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
wojwa
 sierpień 02 2005 18:53   
Forum

I tak podsumowując dyskusję: niektórzy myślą, inni tylko piszą, a są i tacy, co zawsze krytykują tylko dlatego, że nie darzą sympatią danej osoby, pamiętając jej różnicę zdań w innych tematach (prawda Wojwa? a ja myślałam, że Ci już przeszło...).

Zdaje się, że narozrabiałem Ale jak Boga kocham nie wiem o co chodzi ? Można jeszcze raz dla słabszych
Ja nie pamiętam o jakiejś róźnicy zdań ? Nic mi nie przeszło bo nic mi nie było

===

Profil   Email 
 Cytat 
em
 sierpień 02 2005 19:22   
Forum

Przeczytaj wczesniejsze posty to sie dowiesz, choc wlasciwie to juz nieistotne!

kacerz Marek, zazwyczaj nie bardzo mnie interesuje czy ktos mi przyzna racje, tak jest i tym razem. Nie wiem czy czytales od poczatku, ale chodzi o dowcip, niesmieszny, nic nie wnoszacy, ale dowcip, a tu takie oburzenie - wiec nawet jesli twierdzisz, ze najezdzam na Macka( w ktorym miejscu?)to przecztaj dokladnie jaki jest jego stosunek do mnie?! Jesli chcesz wiedziec to jestem malolata, ale przy wejsciu na forum nie bylo ostrzezenia 'TYLKO DLA DOROSLYCH'wiec chyba moge tu byc!
Ciesze sie, ze cie rozbawilam, ale dlaczego mialabym zlagodniec, to moja sprawa jaka jestem i nie mam zamiaru tego zmienic( a jesli juz to na pewno nie dla ciebie)! Mam tylko wrazenie, ze bardzo chcesz sie podlizac Mackowi, albo ze jestescie kolegami z kolka rozancowego!
Ludzi poznawac to ja wole na zywo, a nie wirtualnie(przynajmniej nie na forum kosciol.pl- poniewaz ja preferuje przyjaciol obiektywnych), bo nawet nie po to przyszlam. chcialam sie przekonac czy ta strona to rzeczywiscie miejsce gdzie na sile wpajaja ludziom wlasne racje( nie mam na mysli samego forum)! Ku pokrzekieniu serc oznajmiam Tobie i Mackowi, ze nie chce mi sie juz z wami dyskutowac, bo to co mowicie jest jak kazanie naszego proboszcza(zawsze jest nudne)! weszlam, zobaczylam, a teraz wychodze, dobra nasza- racja wasza-lol!!! no i wszyscy sie ciesza, ale was i tak KOCHAM(naszego proboszcza tez wszyscy kochaja)!!!

===

Cytat 
Jolanta
 sierpień 02 2005 19:27   
Forum

Byłoby pięknie na tym forum, gdyby wszyscy użytkownicy mieli tyle szacunku i kultury co "Marek kacerz". Ale wiem, że to tylko moje pobożne życzenie, niestety...

Oj, Wojwa, dobrze, że nic nie pamiętasz. A ja już Cię podejrzewałam o złośliwość.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 02 2005 21:20   
Forum

Quote by em:
Przeczytaj wczesniejsze posty to sie dowiesz, choc wlasciwie to juz nieistotne!

kacerz Marek, zazwyczaj nie bardzo mnie interesuje czy ktos mi przyzna racje, tak jest i tym razem. Nie wiem czy czytales od poczatku, ale chodzi o dowcip, niesmieszny, nic nie wnoszacy, ale dowcip, a tu takie oburzenie - wiec nawet jesli twierdzisz, ze najezdzam na Macka( w ktorym miejscu?)to przecztaj dokladnie jaki jest jego stosunek do mnie?! Jesli chcesz wiedziec to jestem malolata, ale przy wejsciu na forum nie bylo ostrzezenia 'TYLKO DLA DOROSLYCH'wiec chyba moge tu byc!
Ciesze sie, ze cie rozbawilam, ale dlaczego mialabym zlagodniec, to moja sprawa jaka jestem i nie mam zamiaru tego zmienic( a jesli juz to na pewno nie dla ciebie)! Mam tylko wrazenie, ze bardzo chcesz sie podlizac Mackowi, albo ze jestescie kolegami z kolka rozancowego!
Ludzi poznawac to ja wole na zywo, a nie wirtualnie(przynajmniej nie na forum kosciol.pl- poniewaz ja preferuje przyjaciol obiektywnych), bo nawet nie po to przyszlam. chcialam sie przekonac czy ta strona to rzeczywiscie miejsce gdzie na sile wpajaja ludziom wlasne racje( nie mam na mysli samego forum)! Ku pokrzekieniu serc oznajmiam Tobie i Mackowi, ze nie chce mi sie juz z wami dyskutowac, bo to co mowicie jest jak kazanie naszego proboszcza(zawsze jest nudne)! weszlam, zobaczylam, a teraz wychodze, dobra nasza- racja wasza-lol!!! no i wszyscy sie ciesza, ale was i tak KOCHAM(naszego proboszcza tez wszyscy kochaja)!!!

Ha ha ha! Kółko różańcowe! A ja nawet nie jestes rzymskim katolikiem. Nie chciałem tego pisać, ale wyręczył mnie Marek. Moi harcerze zachowują się poważniej, niż em.

Słonko, a lubisz kawały o blondynkach, albo o tym jak kobieta jest głupsza od mężczyzny?
Eh, po co ja tracę czas?

Marku, dzięki za wsparcie.

===

Cytat 
Marek
 sierpień 02 2005 22:55   
Forum

Jolaaugust - onieśmielasz mnie...

Natomiast co do em... Nie wiem, czy czytałaś od początku, ale gdyby tak było, to na pewno zwróciłabyś uwagę, że już wcześniej wypowiadałem się dwukrotnie, więc doskonale wiem, o czym był i o czym jest teraz ten wątek. Wiesz, ja też jestem 'małolatem', mam jedyne 15 lat - ale nie usprawiedliwiam tym niegrzecznego, infantylnego czy po prostu głupiego zachowania i braków kultury. A także dyskusji dla samej kłótni, dla walki - jeżeli już, to moje ma być na wierzchu.

Jeżeli natomiast cieszy Cię i zupełnie satysfakcjonuje to, jaka teraz jesteś - to niestety, ale to niezbyt mądre. Bo jako mądra osoba powinnaś widzieć swoje wady i niedociągnięcia - i wciąż starać się je zmieniać, poprawiać, usuwać je i poniekąd wciąż być niezadowoloną ze swojego kształtu, skoro masz tak doskonały, a tak odległy wzór, jakim jest Jezus. Zatem jeżeli nie chcesz się zmienić dla mnie, to zmień się dla Niego.

Ah, Twój argument co do naszej charyzmy i krasomówczych zdolności naprawdę mnie ucieszył. Swoją drogą, mam nadzieję że jednak jest nietrafiony, bo na dzień dzisiejszy skłaniam się bardzo w stronę Zakonu Kaznodziejskiego, więc lepiej, żeby moje kazania nie były nudne. A gdydbyś zechciała czasem lepiej i bez uprzedzeń posłuchać Maćka, to zmieniłabyś zdanie na temat jego wypowiedzi.

Tak, i tutaj dochodzimy do sedna sprawy - rozszyfrowałaś nas. Należymy z Maćkiem do tego samego kółka różańcowego przy parafii rzymsko-ewangelickiej (czy też augusbursko-katolickiej). Kurcze, czy to aż tak widać?...

Maćku, powinniśmy lepiej to ukrywać... No i nie dziękuj mi, członkowie tego samego kółka różańcowego powinni się wzajemnie wspierać, no nie?

Pozdrawiam,
Marek

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 02 2005 23:50   
Forum

He, he, he. Lubię takie sytuacje. Dla mnie są one dowodem, że ci, którzy są Pańscy zawsze się dogadają.

===

Cytat 
Jolanta
 sierpień 03 2005 14:07   
Forum

A ja przyznaję, że nie wyczułam żadnego "pokrewieństwa religijnego" między Maćkiem a Markiem,lecz zauważyłam, że mają nieco wspólnych cech, które podnoszą poziom intelektualny i kulturalny tego forum.
Marku, naprawdę masz tylko 15 lat?!

[QUOTE za kacerz Marek]: Należymy z Maćkiem do tego samego kółka różańcowego przy parafii rzymsko-ewangelickiej (czy też augusbursko-katolickiej). [/QUOTE]
Kurczę, czy u Was w tym kółku wszyscy są tacy jak Wy? To ja chyba się do niego zapiszę.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Bogumiła Grabowska
 sierpień 03 2005 14:54   
Forum

Quote by Jolaaugust: A ja przyznaję, że nie wyczułam żadnego "pokrewieństwa religijnego" między Maćkiem a Markiem,lecz zauważyłam, że mają nieco wspólnych cech, które podnoszą poziom intelektualny i kulturalny tego forum.

Jolu, całkowicie się utożsamiam z Twoją wypowiedzią.

Quote by Jolaaugust:[QUOTE za kacerz Marek]: Należymy z Maćkiem do tego samego kółka różańcowego przy parafii rzymsko-ewangelickiej (czy też augusbursko-katolickiej).

Kurczę, czy u Was w tym kółku wszyscy są tacy jak Wy? To ja chyba się do niego zapiszę.
[/QUOTE]

A może kółko fanek, gdyby nas Panowie nie zechcieli?

===

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić" św. Augustyn

Cytat 
Joanna Gacka
 sierpień 03 2005 15:33   
Forum Admin
Admin

No - bo to augsbursko-katolicko-baptystyczno-zielonoświątkowo- ...(potrzebne wstawić) kółko różańcowo-biblijno-medytacyjno -... (potrzebne wstawić)

Innymi słowy Kościół (i to nie koniecznie tylko .pl). Lepiej się zacznij przyzwyczajać, bo czeka Cię z takimi wieczność w niebie
JG

(Miłka, sorry, wetknelo mi sie jako nowy watek)

===

Cytat 
Bogumiła Grabowska
 sierpień 03 2005 15:50   
Forum

(nie ma sprawy )

===

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić" św. Augustyn

Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 03 2005 16:59   
Forum

Quote by Jolaaugust: A ja przyznaję, że nie wyczułam żadnego "pokrewieństwa religijnego" między Maćkiem a Markiem,lecz zauważyłam, że mają nieco wspólnych cech, które podnoszą poziom intelektualny i kulturalny tego forum.

Religijnej, to może nie, ale duchowa (choćby te cechy) jak najbardziej.

[QUOTE za kacerz Marek]: Należymy z Maćkiem do tego samego kółka różańcowego przy parafii rzymsko-ewangelickiej (czy też augusbursko-katolickiej).

[/QUOTE]
Zdarzają się wyjątki, tak jak szczypta soli na słodkie ciasto.

===

Cytat 
Marek
 sierpień 03 2005 20:19   
Forum

Ojej, czuję się taki... doceniony!

Zacznę od tego, że naprawdę mam 15 lat. Co prawda wyglądam, zachowuję się i w ogóle sprawiam wrażenie starszego, to czasu nie oszukam, jestem 15-latkiem.

A co do pokrewieństwa religijnego czy duchowego - to przecież wszyscy jesteśmy chrześcijanami (w dodatku ja rzmyskim katolikiem a Maciek luteraninem, a to poniekąd spokrewnione konfesje), jedną rodziną w Panu. Więc te cechy - to u nas rodzinne...

A w niebie to zrobimy spotkanie forumowiczów.

Co zaś do naszego kółka... To jak, Maćku, przyjmujemy nasze siostry?... Niech się razem z nami odmawiają różaniec/studiują Pisma/medytują/cokolwiek.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 sierpień 03 2005 22:06   
Forum

Z gustami sie nie dyskutuje - dla jednych dowcip jest smieszny dla innych nie... Dla tych dla ktorych smieszny nie jest zapewnie dowcipem tez nie jest, a le dla pozostalych i owszem... Troche obiektywizmu.

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Marek
 sierpień 03 2005 22:12   
Forum

A, Reguly, to właśnie subiektywizm.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jolanta
 sierpień 03 2005 22:46   
Forum

No, wreszcie powiało prawdziwym ekumenizmem!
No tak, Maćku, chodzi o pokrewieństwo duchowe, a nie religijne. A ja na tym gruncie czuję się Waszą krewną. Ciągnie mnie tam, gdzie są ciekawi ludzie i nie zważam na nazwy, jestem całkowicie pozbawiona uprzedzeń. Poza tym bardzo szanuję M. Lutra.

Miłka, świetnie, że i Ty zapisujesz się do tego kółka różańcowo-biblijno-medytacyjnego, bo w towarzystwie drugiej kobietki będzie mi znacznie raźniej. Czy są jeszcze jacyś chętni, by się przyłączyć?
Kończę, bo to był chyba temat o piwie...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 sierpień 04 2005 10:12   
Forum

Quote by kacerz_Marek:
A, Reguly, to właśnie subiektywizm.

No fakt - troche dziwnie to zabrzmialo Naturalnie chodzilo o to, ze kwestia czy cos nas smieszy, bawi (czy nie) to subiektywne podejscie natomiast do ocena czy cos jest dowcipem czy nie to juz zupelnie inna bajka.

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Robert
 listopad 08 2005 10:16   
Forum

To robi wrażenie. Chylę czoła i pozdrawiam.

===

Nikt nie ma obowiązku być szczęśliwym.

Profil   Email 
 Cytat 
Robert
 listopad 22 2005 08:56   
Forum

Quote by belarmin: To robi wrażenie. Chylę czoła i pozdrawiam.

Oczywiście chodziło mi o post dawida1976.

===

Nikt nie ma obowiązku być szczęśliwym.

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: Scarlet
 listopad 25 2005 20:16   

List do Bravo

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on mnie również. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Niefart polega na tym, że ja jestem dziewicą, a on już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną

Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!

Zrozpaczona

Odpowiedz Redakcji:

Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:

1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tłoczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pier***nij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!

z poważaniem
Redakcja "

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,50 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty