Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Najlepsze z PeSeRu - autentyczne
 |  Wersja do druku
Reguly
 kwiecień 05 2006 14:49  (Czytany 1318 razy)  
Forum

Status: offline

Nauka poszla tak daleko, ze KK sie zgubil ! ! !
Nie - KK sie nie zgubil - to nauka sie zagalopowala!

Drogi Panie, jestem ateista i choc to moze Pana zaskoczyc nie mam dni nieplodnych.

Wlasnie, jakby czlowiek _powstal z malpy_ to dzisiaj nie byloby malp, tylko zewolucjonizowani ludzie

>Gdyby ewolucjonizm byl rzeczywiscie wystarczajaco udowodniony, >to nikt rozsadny by go nie kwestionowal.
I nikt rozsadny nie kwestionuje.

Ziemia jest WKLESLA !!! Obejzyj sobie wlasne buty. I co ? Masz zdarte noski i piety, wiec wniosek jest oczywisty - musi byc wklesla. Gdyby ziemia byla okragla to zdarty bylby srodek podeszwy, a gdyby byla plaska to podeszwa bylaby zdarta rownomiernie.

Mowisz komus takiemu, ze Kowalski jechal tramwajem, a on na to, ze sie rozesmial, bo przeciez Malinowski tez byl w trampkach ...

>Jetem groszek z Jeleniej Gory, szukam kontaktow z zespolami >wykonujacymi muzyke chrzescijanska. Gram na basie
Jestem marchewka karotka z Krakowa. Gram na komputerze i lubie rock ateistyczny.

>>Nie, co ty? Boga w sercu nie masz? [...]
>W sercu to ja mam komory.
BLUZNIERCA :-)))))

A co by zuczkowi dalo to, ze by w Ciebie uwierzyl? Co by Ci dalo to, ze zuczek oddawal by ci czesc?
Mi by nic nie dalo, ale zuczek bylby poznal prawde a ne zyl w swoim wydumanym swiecie i myslal, ze jest taki wielki ze zadna mrowka mu nie podskoczy.

Dlaczego komunizm odrzuca Boga?
Bo komunizm sam uważa się za Boga. I nie lubi konkurencji

> Ty glosisz swoje herezje i zaprzeczasz moim slowom.
Zaprzeczanie Twoim slowom nie jest herezja.

Ksieza moga odpuszczac grzechy takze ksiezom. Nie tylko ludziom.

>Co dokładnie było celem (celami ) inkwizycji.
pomoc potrzebujacym

> Dlaczego KORA (Manaam) maluje Matki Boskie?
A co ma je fotografowac?

> Do czego służą kapliczki?
Jak nazwa wskazuje do liczenia ilości kapnięć. Kap - liczki.

Nie jestem katolikiem, ale do nich nic nie mam. Mają prawo do życia.

> gdzie mozna znalezc materialy na temat KOBIETA W BIBLI
W Bibli.

>Ja nie twierdzę, że Bóg istnieje. Nie muszę nic udowadniać.

dlaczego swiadkowie jehowy nie wierzą w cuda
Jak zmądrzejesz to uwierzą

Napisalbym cos z sensem
Nie schlebiasz sobie aż nadto??

Calosc na: Najlepsze z PeSeRu

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
dawid1976
 kwiecień 05 2006 17:22   
Forum

No to Reguly, opowiedz nam troche jak to u was jest, jak to sie ma z tym Swietowitem, to i my sie tez troche posmiejemy,

wiesz co, w Niemczech gdzie sie wychowalem wybudowali taki nowy plac zabawy gdzie wlasnie mozna odkryc swoje pochodzenie naturalne itd, np sciezka ktora trzeba przejsc na boso itd, potem sa tam takie pola gdzie wedlug ich dziala na czlowieka rozne sily, sam zapomnialem jak to mialo dzialac, no a najbardziej mie sie podoba taka skala z otworem gdzie mozna wsadzic glowe i sie wywrzeszczec, nazywaja to "Urschrei", czy o tym juz kiedys slyszales?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 kwiecień 06 2006 08:10   
Forum

Quote by dawid1976: No to Reguly, opowiedz nam troche jak to u was jest, jak to sie ma z tym Swietowitem, to i my sie tez troche posmiejemy,

To wyzej to cytaty, a zapodana stronka bynajmniej nie jest mojego autorstwa... niemniej jesli chcesz sie dowiedziec 'jak to sie ma z tym Swietowitem' to zawsze mozna wyszukac kilka stron w necie.

wiesz co, w Niemczech gdzie sie wychowalem wybudowali taki nowy plac zabawy gdzie wlasnie mozna odkryc swoje pochodzenie naturalne itd, np sciezka ktora trzeba przejsc na boso itd, potem sa tam takie pola gdzie wedlug ich dziala na czlowieka rozne sily, sam zapomnialem jak to mialo dzialac, no a najbardziej mie sie podoba taka skala z otworem gdzie mozna wsadzic glowe i sie wywrzeszczec, nazywaja to "Urschrei", czy o tym juz kiedys slyszales?

Przyznam sie, że nie...

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,15 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty