Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Wielkie porządki
 |  Wersja do druku
Gocek
 czerwiec 08 2006 22:30  (Czytany 1170 razy)  
Forum

Status: offline

Jako użytkownik forum, apeluję w swoim imieniu, (ale mam także nadzieję, że część forumowiczów mnie poprze) o zaprzestanie pochopnego i apodyktycznego czyszczenia postów, które "purgatorzy" uważają, za niezwiązane z tematem.

Na uzasadnienie podaję fakt, że admini nie będac bezpośrednimi uczestnikami rozmowy, nie mogą znać kontekstu i wagi dyskusji bądź polemiki. Tematy są formułowane w sposób ogólny i często każdy inaczej je rozumie. Natomiast posty mogą i w większości przypadków są rozwinięciem tematu, bądź poruszają kwestie będące w konotacji z tezą autora. Zdarza się, że po przez długą, pozornie nie związaną z tematem rozmowę, dochodzi się do konkluzji udowadniającej po przez dedukcję, bądź indukcję tezy jednego z rozmówców (która dotyczy tematu), a zatem odnosi się pośrednio także do niego samego.

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Nie pisałbym tego, gdybym nie padł ofiarą owego aktu "sprzątania".
Z wyrazami szacunku i szczerym chęciom czynienia pożytku, adminom - Gocek.

===

"Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej." Karol Marks

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 czerwiec 08 2006 22:58   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Zgodzę sie z Gockiem. Wystarczy przecież cały wątek "uboczny" przenieść do nowego i zostawić o tym slad. Wypróbowane i praktykowane na innych forach.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,05 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty