Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 i co bedzie?
 |  Wersja do druku
milka
 czerwiec 27 2006 20:08  (Czytany 1328 razy)  
Forum

Status: offline

dosc czesto w necie spotykam kobiety konwertujace do islamu. wiekszosci to sa brytyjki i hollenderki. zaczyna to mnie ruszac! aktywnie promuja islam, opowiadaja jak to cudownie poznac allacha i zalozyc burke, ze pod burka czuja sie bezpiecznie, jak to wspaniale byc pod kontrola i opieka mezczyzn, nie musza sie o nic martwic ino tylko wypelniac wymogi wiary!
(muzulmankom nie wolno zmieniac wiary ani tez wychodzic za maz za innowercow! )
co bedzie jak one wszystkie pokonwertuja ?
zaczyna to mnie martwic! islam staje sie atrakcyjnym dla zachodnich europejek, czy kobiety sa naprawde masohistkami? zawsze potrzebuja mocnych wrazen?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 czerwiec 27 2006 20:12   
Forum Moderator
Moderator

Holandia zamieni sie wtedy w panstwo wyznaniowe i wprowadzi prawo szariatu Chcialby to zobaczyc

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
milka
 czerwiec 27 2006 20:16   
Forum

Quote by maxurd: Holandia zamieni sie wtedy w panstwo wyznaniowe i wprowadzi prawo szariatu Chcialby to zobaczyc

===

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz Gawryś
 czerwiec 27 2006 20:29   
Forum Admin
Admin

Podziekuj feminstkom.
Jak widac natura zawsze dazy do rownowagi, na jedna skrajnosc odpowiada druga.

Pozdrawiam.

===

"Trzeba tak się modlić, jakby cała praca była bezużyteczna i tak pracować, jakby wszystkie modlitwy były na nic." M.L.

Profil   Email 
 Cytat 
Paweł
 czerwiec 27 2006 21:07   
Forum

A dobrze im tak! Jak muzułmanie wejdą już im wszystkim na głowę, to się opamiętają, ale będzie już za późno. Biedna zachodnia Europa.

===

Profil   Email 
 Cytat 
milka
 czerwiec 27 2006 21:19   
Forum

Quote by hermes: Podziekuj feminstkom.
Jak widac natura zawsze dazy do rownowagi, na jedna skrajnosc odpowiada druga.

Pozdrawiam.

no comments

===

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz Gawryś
 czerwiec 27 2006 23:02   
Forum Admin
Admin

Quote by milka:
no comments

Skoro no comments, to po glowe zawracasz? Denerwujesz sie na skutki a nie chcesz dostrzec przyczyny, to co ja ci poradze. Zjawiska nie biora sie z nikad, te kobiety cos musi motywowac, pomyslalas o tym?

===

"Trzeba tak się modlić, jakby cała praca była bezużyteczna i tak pracować, jakby wszystkie modlitwy były na nic." M.L.

Profil   Email 
 Cytat 
milka
 czerwiec 28 2006 11:06   
Forum

Quote by hermes:
Quote by milka:
no comments

Skoro no comments, to po glowe zawracasz? Denerwujesz sie na skutki a nie chcesz dostrzec przyczyny, to co ja ci poradze. Zjawiska nie biora sie z nikad, te kobiety cos musi motywowac, pomyslalas o tym?

calm down, boy! co sie tak wymadrzasz? zachowujesz sie tak jakbys byl madrzejszy od wszystkich telewizorow razem wzietych!
po co zawracasz sobie glowe moim postem? jak sie tak irytujesz? wczoraj pisalam odpowiedz na twoj post, ale skasowalam i zamiast napisalam "no comments", bo po co mam sie meczyc z fanatycznym przesladowcem feministek? ktory zwala cale zlo swiata na karb feministek i homosow!
w odroznieniu od ciebie chyba wiem co te kobiety motywuje do takiej przemiany, bo mialam okazje wymienic kilka slow. owe kobiety szukaja mocnych wrazen, mocniejsze reguly, nie szukaja wolnosci w odroznieniu do feministek (freedom lovers)! szukaja mowiac krotko "zeby ich mordki krotko trzymano". kazdy kto ucieka do czyjes calkowitej dyspozycji traci wlasna osobowosc, wiec sa tacy ludzie co daza do tego zeby sie pozbyc odpowiedzialnosci za wlasne zycie i daja sie innym rzadzic. wszystki 3 z ktorymi rozmawialam byly katoliczkami (nie wiem czy ta informacja cos zmienia?).
z reszta nie widze roznicy w zachowaniu miedzy religijnymi chrzescijankami a muzulmankami, zachowuja sie identycznie, maja takie same spotrzezenie swiata! oczywiscie lepiej miec pod reka religijne i posluszne zombie niz nezalezne feministki ktore umykaja kontroli wszechwladcow-panow! nie wiem, czy to chciales mi powiedziec? czy na to chciales otworzyc moje male oczka?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,11 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości