Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Autentyczne ogłoszenia parafialne
 |  Wersja do druku
Shuper
 listopad 09 2004 21:54  (Czytany 2206 razy)  
Forum

Status: offline

Autentyczne ogłoszenia parafialne

1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

4. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

5. W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn "klaskajmy wszyscy w dłonie".

6. Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

7. Z tablicy ogłoszeń: "Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty".

8. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbęda się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

9. W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

10. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.

11. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piatek po południu.

===

I'm not a slave to a god that doesn't exist !!! I'm not a slave to world that doesn't give a shit !!!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Gość forum: Kretolek
 listopad 18 2004 16:41   

swietnie oddaje poziom umylowy naszych ksiezy:/
i zajecia

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 luty 26 2005 19:43   
Forum

Widzę, że niektórzy zapominają o księżach którzy są naukowcami, wykładowcami, cenionymi teologami, znakomitymi mówcami - kaznodziejami, doświadczonymi biblistami... Nie ma to jak ougólnienia. A wśród pastorów protestanckich to niby wszystcy sami mądrzy?

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 luty 27 2005 09:31   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Marcin W: Widzę, że niektórzy zapominają o księżach którzy są naukowcami, wykładowcami, cenionymi teologami, znakomitymi mówcami - kaznodziejami, doświadczonymi biblistami... Nie ma to jak ougólnienia. A wśród pastorów protestanckich to niby wszystcy sami mądrzy?

Ja mam takie pytanie: czy Ty masz jakiś kompleks na tym pukncie?

===

Nienawidzę buty i pychy, złych postępków oraz przewrotnej mowy.

Profil   Email 
 Cytat 
Jolanta
 luty 27 2005 23:28   
Forum

Ludzie, potraktujcie te ogłoszenia na wesoło. Czytałam je już gdzieś wcześniej, uśmiałam się nieco i do głowy nie przyszłoby mi zastanawiać się, czy one są faktycznie takie autentyczne. Raczej nieźle naciągnięte na potrzeby wesołych stron internetowych. Albo przekręcone jak plotka.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 luty 28 2005 14:51   
Forum

Quote by Izrael:
Quote by Marcin W: Widzę, że niektórzy zapominają o księżach którzy są naukowcami, wykładowcami, cenionymi teologami, znakomitymi mówcami - kaznodziejami, doświadczonymi biblistami... Nie ma to jak ougólnienia. A wśród pastorów protestanckich to niby wszystcy sami mądrzy?

Nie. Absolutnie nie mam. Powiem więcej - przyjaźnie się z kilkoma pastorami i jest O.K. Tylko drażni mnie, jak ktoś rzuca takie stwierdzenia sugerujące jaki to "ciemny" ten kler katolicki. To miała być ironia wskazująca, że nie przynależność do takiego cz takiego Kościoła jest oznaką bycia człowiekiem inteligentnym. Tylko tyle!

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 luty 28 2005 17:28   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Marcin W:
Quote by Izrael:

Nie. Absolutnie nie mam. Powiem więcej - przyjaźnie się z kilkoma pastorami i jest O.K. Tylko drażni mnie, jak ktoś rzuca takie stwierdzenia sugerujące jaki to "ciemny" ten kler katolicki. To miała być ironia wskazująca, że nie przynależność do takiego cz takiego Kościoła jest oznaką bycia człowiekiem inteligentnym. Tylko tyle!

Cieszę się, że wyjaśniliśmy tę sprawę. A co do poastorów - nie ma co tu skrywać, bywają mniej mądrzy...

===

Nienawidzę buty i pychy, złych postępków oraz przewrotnej mowy.

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 luty 28 2005 18:00   
Forum

A swoją drogą niedawno w radiu słuchałem jednego pastora klarującego, że Ziemia jest centrum wszechświata, Eden był centrum ziemi, a "drzewo wiadomości dobrego i złego" było centrum Edenu... Ugh! Ręce mi opadły, a brzuch zaczął się rytmicznie poruszać. Miałem niezły masaż mięśni! I Bogu chwała za takich ludzi, którzy potrafią innych rozbawić!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,17 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty