Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > O Serwisie Nowy wątek Odpowiedz
 Czy każde istnienie jest potrzebne??
 |  Wersja do druku
justyna hołubowska
 wrzesień 04 2006 21:10  (Czytany 2675 razy)  
Forum

Status: offline

No tak...więc...eee.. no .. po prostu zastanawiam się czy moj życie jest do czego kolwiek potrzebne. przeciez nikt za mną nie tęskni , nikt nie czeka z utęsknieniem.., nikt nie mysli o mnie ..., Może lepiej bu=y było jeśli mnie by tu nie było ? Może lepiej sobie ulżyć w tym bezsensownym cierpieniu...? Czy to grzech tak myśleć??
Naprawdę was kocham ludzie !! :*
(pewnie myślicie przeczytawszy to "co za psychiczka" ale i tak was kocham )
A tak a propos , jak sobie wstawić zdjęcie tak rzeby wszędzie rzy moim loginku było?

===

>Chwalcie Pana niebios ! Chwalcie Go na cytrze!

Profil   Email 
 Cytat 
matejanka
 wrzesień 04 2006 21:51   
Forum

Tak każde istnienie jest potrzebne, nawet to pozornie niepokaźne. Nikt nie przychodzi na ten świat przypadkiem i o nikogo nie jest za dużo. Trzeba tylko się dobrze rozejrzec i rozpoznać cel własnego istnienia w tym konkretnym ciele. Z Twojego postu wnioskuję że jesteś dziewczyną(a może chłopcem) na tak zwanym życiowym zakręcie. Być może przyczyną jest nieudana miłość, a być może domowe konflikty. Co by to nie było, musisz zdać sobie w pełni sprawę ze żadna sytuacja nie trwa wiecznie i że na nic nie jesteśmy skazani. Nawet jezeli w tej chwili masz uczucie że nikt za Toba nie tęskni, to jutro wszystko się może zmienić i będziesz najszcześliwsza osobą na świecie. Nie istnieje cżłowiek dla którego los przwiduje tylko czarne chwile. Zawsze po smutku następują momenty radości i często im większy smutek tym większa radość. I w łaśnie dla tych chwil radosci warto czasem się posmucić. Może to banalne co Ci napiszę ale idź do kina na jakąś dobra komedię, lub na spacer a być może poznasz kogoś kto zacznie na Ciebie z utęsknieniem czekać. pozdrawiam Cię serdecznie matejanka

===

Nikt na ziemi nie zna całej Boskiej Prawdy, a człowiek powinien znać z Niej tyle, ile potrafi przyjąć i zrozumieć, aby w chwili doświadczenia nie zwątpił

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Mentos23
 wrzesień 04 2006 21:56   
Forum

Subiektywnie dla mnie twoje życie oczywiście jest bezwartości, tak jak i dla Ciebie moje, pozdrawiam

Moje konto ustawienia i awatar to sie nazywa, znaczy sie zdjecie

===

Jestem TEISTĄ. NIE przynależe do ŻADNEJ RELIGI!

Profil   Email 
 Cytat 
Gocek
 wrzesień 04 2006 21:59   
Forum

Czy gdyby człowiek miał do wyboru:
urodzić się czy nie? Niestety nikt nas o to nie pytał.

===

"Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej." Karol Marks

Profil   Email 
 Cytat 
matejanka
 wrzesień 04 2006 22:16   
Forum

Halo Gocek, a ja uważam że zanim przyszłam na ziemię doskonale wiedziałam co mnie czeka i zostałam do tego przygotowana. pozdrawiam Cię matejanka

===

Nikt na ziemi nie zna całej Boskiej Prawdy, a człowiek powinien znać z Niej tyle, ile potrafi przyjąć i zrozumieć, aby w chwili doświadczenia nie zwątpił

Cytat 
kobieta
 wrzesień 05 2006 00:16   
Forum

Ja uważam, że każde - bo każdy z nas wypełnia jakieś małe zadanie w swoim środowisku - tylko, że nie zawsze możemy to zauważyć.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Gocek
 wrzesień 10 2006 16:09   
Forum

Halo Gocek, a ja uważam że zanim przyszłam na ziemię doskonale wiedziałam co mnie czeka i zostałam do tego przygotowana. pozdrawiam Cię matejanka

Cześć Matejanko.
Twoja wiara jest naprawdę ślepa
Możemy popytać jedynie ludzi, przeprowadzić badania i może wtedy zobaczymy, kto doskonale wiedział co kogo czeka jak jeszcze ich nie było .

Jeżeli życie już jest - bo co można zrobić, mamy na to wpływ? Czy noworodki mają wpływ na to, że ktoś je spłodził? Jeżeli już życie powstało - to stanowi ono najwyższą wartość samą w sobie.
Pozdrawiam
Kecog

===

"Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej." Karol Marks

Profil   Email 
 Cytat 
Marek
 wrzesień 10 2006 19:13   
Forum

Przeczytaj Nowy Testament ze szczególnym uwzględnieniem tekstów o miłości Boga (wczytaj się w Pasję) i wtedy zobacz, czy będziesz śmiała powiedzieć, że Cię nikt nie kocha.

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
justyna hołubowska
 wrzesień 11 2006 15:21   
Forum

Łatwo powiedzieć!! Tak poczytam sobie jak to Bóg za mnie umarł na krzyżu i sobie pomyślę "kurcze ! jak fajnie ! Jakaś istota nieziemska mnie kocha! Hmm ..Tylko czemu nic do mnie nie mówi , nie pocieszy , nie przytuli ?? Co jest grane??" !

===

>Chwalcie Pana niebios ! Chwalcie Go na cytrze!

Profil   Email 
 Cytat 
piotr.
 wrzesień 11 2006 16:15   
Forum

ja uważam że zanim przyszłam na ziemię doskonale wiedziałam co mnie czeka i zostałam do tego przygotowana.

a mi nic nie powiedział co mnie czeka, buuu eeeee (chlip, chlip)

===

Sancta Maria, Mater Ecclesia, omnes sancti Angeli orate pro nobis.

Profil   Email 
 Cytat 
matejanka
 wrzesień 11 2006 19:00   
Forum

Piotrze nie płacz może tylko zapomniałeś. poza tym cały najbliższy tydzień ma być słoneczny pozdrawiam Cię matejanka

===

Cytat 
Matija
 wrzesień 11 2006 23:20   
Forum

Celem i sensem człowieka jest kochac i być kochanym.
Tylko wtedy człowiek osiaga pełne szczęście.
Ale te dwa stany z pierwszego zdania, nie są bierne.
Nie są za darmo. Trzeba na nie pracować i nie płakać, ze może ich jeszcze nie osiagnęliśmy!!!
Pracuj nad tym, nad soba Justi, a osiagniesz to czego pragniesz naprawdę (:

Jeśli mówicie : czy ktoś pytał mnie o zdanie, o zgode - mam żyć czy nie?? z takim wyrzutem, to znaczy ze życie nie pzredstawia wam takiej wartości jaką naprawdę jest.
Dla mnie to tak jakby narzekać : "czy ktoś pytał się mnie - chcesz milion doalrów czy nie??? A moze ja nie chcę ??! "
Szkopuł w tym, ze są ludzie którzy za 50 centów dziękują, a są i tacy którzy wobec milionów pzrechodza obojętnie.

===

Albo Jezus, albo śmierć... Jezus! :D

Profil   Email 
 Cytat 
Jacek
 wrzesień 12 2006 00:06   
Forum

biedny_jusis >Swego czasu na tyk portalu pojawiłe się "List od ojca" Podaję linka, przeczytaj go sobie a moze on odpowie na kilka Twoich pytań
tutaj

Ooo, moja mała forumowa uroczystość - 50 post

===

Lux in tenebris...

Profil   Email 
 Cytat 
eviva
 październik 11 2006 10:20   
Forum

jusis

Łatwo powiedzieć!! Tak poczytam sobie jak to Bóg za mnie umarł na krzyżu i sobie pomyślę "kurcze ! jak fajnie ! Jakaś istota nieziemska mnie kocha! Hmm ..Tylko czemu nic do mnie nie mówi , nie pocieszy , nie przytuli ?? Co jest grane??" !

W każdym człowieku jest:
1. Nasza właściwa istota-duch,nieśmiertelne dziecko Boże.
2.Bóg i Chrystus przez Swojego Ducha.
Przeważnie ludzie nie zdają sobie z tego sprawy i w to nie wierzą.
Bóg dał każdemu z nas wolną wolę,więc Duch Boży w nas i nasz duch,nie mogą bez naszej zgody ingerować w nasze życie.Trzeba ich do tego zaprosić.Np.pastor E.Cayce przez 50 lat rozmawiał ze swoim Duchem Bożym i dzięki temu bezinteresownie pomagał ludziom.

===

W każdym człowieku jest DUCH BOŻY-OJCIEC i DUCH CHRYSTUSOWY-SYN.Kto ma SYNA,ma żywot wieczny.

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,45 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty