Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Rozmowa z Bogiem.
 |  Wersja do druku
skans
 marzec 29 2007 12:22  (Czytany 2049 razy)  
Forum

Status: offline

Bog jest moim Ojcem,wiec rozmawiam z Nim jak z Ojcem.
Poniewaz stracilam ojca majac 4 lata,powiedzialam Bogu
/oczywiscie w pozniejszym czasie/: nie mam ojca,ale mam
Ciebie.Poniewaz kazales sie tak nazywac ,zaufalam i powierzam Ci wszystko co posiadam, cale moje zycie.Nie lubie dlugich modlitw.Rozmawiam z Bogiem w kazdej chwili dnia,tak jakby byl obecny. A wiec jesli mam problem zwracam sie bezposrednio mowiac: pomoz mi,bo nie poradze sobie.Kiedy spotka mnie niespodzianka: dziekuje,ze o mnie pamietales.Dziekuje Ci za wszystko co mi dajesz. Nim ja pomysle ,ze mi czegos trzeba,Ty mnie uprzedasz.Ale wczesniej bywalo gorzej,jak wszystko mi sie walilo, to poruszlam cale Niebo.Wzywalam wszystkich Swietych i wszystkie dusze w czyscu cierpiace,aby razem ze mna prosily Boga.Tak dlugo wolalam,az dostalam jakis znak.Trzeba odczytywac znaki.
Bog nam odpowiada poprzez ludzi.
Powtarzam Mu kazdego dnia:Jezu ufam Tobie,Milosci Moja
jestem Twoja.Czytalam bardzo duzo ksiazek religijnych,rozne swiadectwa Swietych i stamtad przejmowalam wszystko,co pomagalo mi w zblizeniu sie do Boga.Jestem spokojna o jutro i bardzo szczesliwa,bo ufam,ze On przy mnie jest i jesli dopusci cos,co mnie zaboli,to dla mojego dobra,ale pomoze mi przetrwac.

===

skans

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 marzec 29 2007 12:53   
Forum

A jakie jest pytanie, skoro twoja powyzsza wypowiedz znalazla sie w tym dziale, a nie np. w dziale 'Świadectwa'?

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
skans
 marzec 29 2007 13:25   
Forum

Reguly pouczona przez moderatora,ze mam najpierw przeszukac forum,zrobilam to. Zastanawialam sie ,czy temat rozmowa z Bogiem czyli modlitwa jest swiadctwem.
Poprostu byl to moj blad nie zamierzony.Jestem nowym uzytkownikiem i nie znam jeszcze dobrze regul tego forum. Przepraszam.

===

skans

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 marzec 29 2007 13:30   
Forum

Quote by skans: Reguly pouczona przez moderatora,ze mam najpierw przeszukac forum,zrobilam to. Zastanawialam sie ,czy temat rozmowa z Bogiem czyli modlitwa jest swiadctwem.
Poprostu byl to moj blad nie zamierzony.Jestem nowym uzytkownikiem i nie znam jeszcze dobrze regul tego forum. Przepraszam.

Nie no... spoks... Co zas do wyszukiwania powinnas byla sprubowac ze slowem 'modlitwa'... Jest taki fajny watek np. tutaj. Zawsze tez mozna sie zwrocic do moda by przeniosl watek we wlasciwe miejsce...

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
skans
 marzec 29 2007 14:04   
Forum

Ale ja dostalam sygnal,ze jestem wylogowana.

===

skans

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 marzec 29 2007 14:18   
Forum Admin
Admin

Skoro może Pani odpowiadać, nie jest Pani wylogowana

===

Cytat 
skans
 marzec 29 2007 19:06   
Forum

Dziekuje Admin.
Sadze,ze Bogu zalezy abysmy pamietali w modlitwie o bliznich,szczegolnie tych,ktorzy zatracili cnoty czlowieczenstwa i stali sie przyczyna wielu nieszczesc w rodzinach.Prawo seperuje ich,lecz oni pchnieci czasem nieswiadomie przez szatana do najokropniejszych zbrodni cierpia czasem cale swoje zycie.Nie wiem czemu,ale pamietam kazdego dnia o nich,proszac Boga aby dal im zrozumienie swego wystepku i przyciagnal do Siebie. Pan Jezus powiedzial: nie przyszedlem do tych,ktorzy dobrze sie maja,ale do tych,ktorzy mnie potrzebuja. Powiedzial tez: modlcie sie za siebie wzajemnie.

===

skans

Profil   Email 
 Cytat 
skans
 marzec 30 2007 10:48   
Forum

Bog pragnie kontaktu z nami w naszej codziennosci.Czesto zapominamy o Nim ograniczajac sie do porannego i wieczornego pacieza.A on czeka,kiedy sobie o Nim przypomnimy.Czytajac 3-tomowa ksiazeczke
" On i ja" Gabrieli Bossis,nauczylam sie kontaktowac z Bogiem w ciagu codziennych zajec.Ba,wyprobowalam rowniez akt strzelisty na zabobony np.kiedy rozsypie mi sie sol/podobno wrozy awanture/ mowie: Jezu ufam Tobie i spokojnie zapominam.Kiedy mam problem zwracam sie do Boga oddajac mu swoje klopoty i dzialam,bo przeciez Bog za mnie nie zrobi.Dzieki tej ksiazeczce moje zycie stalo sie latwiejsze,bo zawsze ufam,ze mi pomoze.Juz nie umialabym zyc bez Boga,bo wszystkie problemy On mi pomaga pokonac.Alleluja.

===

skans

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,08 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty